پلتفرم فرهنگ؛ سیستم آموزش جامع

با قدرتمندترین سیستم مدیریت میتوانید بزرگ ترین جامعه و حجم مخاطب را به سادگی داشته باشید و از آزادی نامحدود برای توسعه و گسترش وب سایت و کسب و کار آنلاین خودتان استفاده کنید.

سیستم مدیریت آموزش فرهنگ Farhang محصولی از زانکو Xaankoo Farhang LMS برای فروش حق اشتراک، عضویت VIP، راه اندازی مدرسه و آکادمی و ساخت انجمن.

پلتفرم فرهنگ؛ بی نظیر در ایران

“پلتفرم فرهنگ” برای تمام مدرس ها و بلاگرهایی که میخواهند جامعه خودشان را داشته باشند ساخته شده و کمک میکند هر نوع سایتی برای آموزش و فروش دوره و ساختن جامعه کاربری و طرفداری بسازند و به سادگی آن را مدیریت کنند.

امکانات فوق‌العاده؛ آزادی کامل در اجرا

شما هیچ محدودیتی ندارید. هر تصور و رویایی که از داشتن آکادمی اختصاصی خودتان یا جامعه و طرفداران خودتان دارید را در چند ساعت بدست بیاورید و پایگاه اینترنتی و فروش خودتان را همین امروز با “پلتفرم فرهنگ” آغاز کنید.

تدریس، فروشگاه و درگاه پرداخت

از همین الان میتوانید روی ما حساب باز کنید تا با “پلتفرم فرهنگ” دوره های خودتان را روی سایت قرار دهید، به تدریس بپردازید، برای کاربران پنل ثبت نام و حساب کاربری بسازید با درگاه پرداخت اختصاصی و دلخواه فروشتان را شروع کنید.

پلتفرم فرهنگ؛ نوآوری در ساخت سایت آموزشی

فروش آنلاین دوره

راه اندازی آکادمی با سیستم آموزشی کالج پرو میتواند لذت بخش ترین کار شما باشد. شما میتوانید جامعه دلخواه خودتان را بسازید و همینطور به مخاطبین خودتان در رشد و توسعه فردی کمک کنید و با اینکار به اجتماع بزرگی در وب سایت اختصاصی خودتان دست پیدا کنید.
پلتفرم آموزشی کالج فرهنگ Farhang یعنی شما سیستمی در اختیار دارید که با آن میتوانید هر نوع دوره ای برگذار کنید. دوره های آموزشی میکرو تا دوره های بزرگ و مسیرهای رشد و یادگیری همه میتواند نوع دوره های دلخواه شما باشند که با سیستم آموزشی فرهنگ Farhang میتواند اجرا شود و شما از آن روی موبایل و دستگاه خودتان استفاده کنید.

مدرسه آنلاین و آموزش بی وقفه

نکته جالب و جذاب ساز و کار سیستم اختصاصی ما یعنی فرهنگ Farhang اینست که مستقل از هر ابزار و بستر دیگری، میتواند به بهترین شکل ممکن بشما پاسخ بدهد. شما میتوانید امکانات زیادی را از پلتفرم فرهنگ بخواهید. به واسطه تمرکز ما بر بستر وردپرس، شما میتوانید تمام امکاناتی که در وردپرس دارید را در فرهنگ Farhang هم داشته باشید.
راهکارهای موجود در پلتفرم فرهنگ Farhang کمک میکند شما بتوانید مدرسه آنلاین و اختصاصی خودتان را داشته باشید، دوره ها و آموزش های مورد نیازتان را تعریف کنید، برای مدرس ها، ناظرین، مدیران و همینطور دانش آموزان و دانشجویان پنل کاربری حرفه ای بسازید و به آنها اجازه دهید تا پروفایل خودشان را داشته باشند.

آموزش سازمانی و شرکتی

سیستم اختصاصی ما با نام فرهنگ Farhang، یاری رسان شماست تا بتوانید اعضای تیم خودتان، کارمندان، منابع انسانی سازمان و هر نوع مخاطب خاص دیگری که در کنارتان هست را به این بستر اضافه کرده و به آنها کمک کنید با همدیگر ارتباط گرفته و در روند آموزشی یکدیگر مشارکت کنند.
پلتفرم فرهنگ Farhang کمک میکند یک بستر اختصاصی برای آموزش کارمندان خودتان داشته باشید و از آن ها در مسیر رشد و توسعه فردی هر کدام، آزمون و بازی اجرا کنید، اجازه دهید که از منابع آموزشی بهره لازم را ببرند، با همدیگر ارتباط مستقیم داشته باشند، در کارهای مربوطه مشارکت کنند و شما هم تجربه خوبی برای آنها بسازید.

پلتفرم فرهنگ؛ راه اندازی ساز و کار مبتنی بر افراد

پنل کاربری حرفه‌ای

هر چیزی که برای یک انجمن و جامعه نیاز است پس از ساختن یک پنل کاربری حرفه ای و پروفایل کاربران ایجاد میشود. باید بهترین پروفایل کاربری را در اختیار هر کدام از اعضا قرار دهید تا بتوانید آنها را با کسب و کارتان درگیر کنید. قابلیت های پلتفرم Farhang فرهنگ بشما کمک میکند این کار را انجام دهید.

گروه ها و اجتماع سفارشی

پلتفرم فرهنگ امکاناتی در دل خود دارد که بشما کمک میکند بتوانید جوامع مختلف روی سایت خودتان برای مشتریان، کاربران و مخاطبین بسازید و آنها را کنار هم قرار دهید. آنها میتوانند کنار هم به فعالیت بپردازند و با یکدیگر ارتباط مستقیم و کامل داشته باشند.

انجمن صحبت و مکالمات

راه اندازی یک بستر گفت و گو به اندازه کافی میتواند برای شما چالش برانگیز باشد. بنابراین زمانی که به چنین سیستمی نیاز داشته باشید میتوانید به پلتفرم فرهنگ تکیه کنید. پلتفرمی که کمک میکند جامعه دلخواه خودتان را با سطح دسترسی های مختلف بسازید و صحبت و مکالمات افراد مختلف را در انجمن شکل دهید.

بارگذاری رسانه و تصاویر

هر سایت بزرگ یا کوچک گاهی با تصاویر و رسانه های خودش هویت میسازد. اگر میخواهید در سایت شما کاربران هم بتوانند ویدیوهای خودشان را آپلود کنند، تصاویر اختصاصی از کارهایشان داشته باشند و با همه در مورد آن صحبت کنند میتوانید از پلتفرم فرهنگ استفاده کنید.

رخدادها، وقایع و جلسات

میتوانید هر همایش و رویدادی را تنظیم کنید و با استفاده از سیستم تقویم و زمان بندی اختصاصی درون آوری شده در پلتفرم فرهنگ همه رخدادهای‌تان را برنامه ریزی کنید. شما میتوانید رخدادهای مختلف را به سادگی برای اعضای مختلف درون سایت خودتان بسازید و با اعضای متفاوت برگذار کنید.

پلتفرم فرهنگ؛ راه اندازی ساز و کار پول ساز و بستر مبتنی بر طرفدار

راه اندازی فروشگاه

استفاده از قدرت ووکامرس در طراحی و اجرای فروشگاه بی نظیر است. شما میتوانید از تمام آپشن ها، امکانات و توانایی های ووکامرس بعنوان بهترین فروشگاه ساز جهان استفاده کنید و هرگونه امکانات و توانایی را به زیرساخت فروشگاه خودتان در پلتفرم فرهنگ اضافه کنید.

اشتراک، عضویت و طرفداری

شما میتوانید از فروش حق عضویت در قسمت های مختلف سایت و همینطور اجرای سیستم فروش اشتراک و طرفداری استفاده کنید و به ازای سطح دسترسی مخاطبین و میزان استفاده از محتوا و خدمات سایت، پول دریافت کنید. با درگاه های پرداخت آماده شما یک قدم تا فروش محصولات و کسب درآمد فاصله دارید.

تنوع در پیاده سازی سطح عضویت

پلتفرم فرهنگ میتواند بشما کمک کند هر نوع سطح عضویتی با هر میزان استفاده از محتوای سایت بسازید. اگر به یک حق اشتراک یک یا چندماهه نیاز دارید یا میخواهید حق عضویت چندساله یا حتی مادام العمر بسازید میتوانید از پلتفرم فرهنگ استفاده کنید.

سیستم عضویت حرفه ای و آماده

بستر راه اندازی حق عضویت همین الان آماده است و شما میتوانید با هر نوع محتوایی که روی سایت خودتان دارید به سادگی حق عضویت های متفاوت و مختلفی را پیاده کنید که با آنها فروش محصولات را شروع کنید. از محتوا گرفته تا ویدیو و دوره و.. میتوانید هر چیزی را برای فروش بصورت حق اشتراک در پلتفرم فرهنگ استفاده کنید.

پلتفرم فرهنگ؛ کسب و کار مبتنی بر آموزش و دوره

راه اندازی مدرسه فرهنگ

فرهنگ یعنی مدرسه، و شما با پلتفرم فرهنگ میتونید مدرسه بسازید. اگر میخواهید جامعه ای داشته باشید که با هر دستگاهی بتواند به آموزش ها، دوره ها، محصولات و محتوای تولید شده توسط اساتید مختلف دسترسی پیدا کند میتوانید از پلتفرم فرهنگ استفاده کنید. فرهنگ یک سیستم حرفه ای برای اینکار است.

راه اندازی آسان و سریع

میتوانید به توانایی های تیم ما اعتماد کنید. ما میتوانیم در سریع ترین زمان ممکن بهترین نسخه ممکن از یک مدرسه آنلاین و فروشگاه مناسب با نیازهای شما در موبایل برایتان فراهم کنیم. برای دسترسی به اپلکیشن آیفون و اندروید کافیست یک لایسنس مجزا از فرهنگ تهیه کنید تا دسترسی شما فعال شود.

پیغام های اختصاصی برای کاربران

هر کاربر یک پنل اختصاصی در پروفایل خودش خواهد داشت که میتواند از آن برای ارسال پیغام به دوستان خودش که در سایت مدرسه یا دانشگاه یا هر سیستمی که شما ساخته اید پیدا کرده و با یکدیگر ارتباط صمیمانه ای در بستر سیستم شما آغاز کنند.

سیستم اطلاع رسانی ویژه

میخواهید برای افرادی که در سیستم شما حضور دارند اعلانیه های مختلف ارسال کنید یا اینکه برایشان پیغام های مشخصی روی تلفن بفرستید؟ سیستم فرهنگ تمام این امکانات را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به کاربران خودتان در سایت و اپلیکیشن اعلانیه های لازم را ارسال کنید.

پلتفرم فرهنگ؛ کسب و کار اختصاصی شما

راه اندازی مدرسه فرهنگ

فرهنگ یعنی مدرسه، و شما با پلتفرم فرهنگ میتونید مدرسه بسازید. اگر میخواهید جامعه ای داشته باشید که با هر دستگاهی بتواند به آموزش ها، دوره ها، محصولات و محتوای تولید شده توسط اساتید مختلف دسترسی پیدا کند میتوانید از پلتفرم فرهنگ استفاده کنید. فرهنگ یک سیستم حرفه ای برای اینکار است.

امکانات پلتفرم فرهنگ

بیشتر از صدها آپشن و امکان در پلتفرم فرهنگ وجود دارد و شما متیوانید به سادگی هرچه تمام تر از تمام امکانات آن استفاده کنید. اما زمانی که شما به کمک ما نیاز داشته باشید تا بتوانید آن را سفارشی سازی کرده و قالب و طراحی اختصاصی خودتان روی وب سایت را داشته باشید میتوانیم امکانات گسترده پلتفرم پویای فرهنگ را برای کسب و کار شما تغییر دهیم.

طراحی بستر اختصاصی

یک بستر اختصاصی نیازهای خودش را در طراحی و توسعه وب سایت دارد. برای داشتن یک وب سایت سفارشی و کاملا پویا که بتواند نیازهای شما بعنوان مالک کسب و کار و نیاز مخاطبین و مشتریان را برطرف کند میتوانید از پلتفرم فرهنگ استفاده کنید. ما پلتفرم فرهنگ را بر اساس نیازهایی که شما دارید بهینه سازی میکنیم و تمام اطلاعات و تغییراتی که بخواهید را روی وب سایت نمایش میدهیم.

فرم تماس و مشاوره قبل از خرید

اگر نیازمند مشاوره قبل از خرید هستید فرم تماس را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پرتکرارترین پرسش‌ها درباره پلتفرم فرهنگ

اگر پاسخی مناسب اینجا نیست و نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

این پیغام رو از طرف تیم زانکو میخونید، ما میخواستیم در طراحی سایت های آموزشی برای مشتریان سرعت عمل داشته باشیم و همینطور امکاناتی فراهم کنیم که مشتریان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن بزرگ ترین بستر آموزشی خودشان را با کمترین هزینه داشته باشند. اینجا بود که ایده تولید محصول ایده آل فرهنگ در ذهن ما شکل گرفت.