ابزار ترکر؛ سئو و رشد ترافیک سایت

مفتخریم “بهترین ابزار سئو سایت” حال حاضر در ایران را بشما معرفی کنیم. ابزاری کاملا بومی با ایده‌هایی جدید که راه‌کارهای خلاقانه‌ای برای حل مشکل سئو سایت شما دارد. ما بشما دیجیتال مارکترهای عزیز در سئو و رشد ترافیک سایت کمک میکنیم کارتان با داده‌ها و رقبا ساده‌تر از همیشه باشد.

آمار سئو در یک ماه در ابزار ترکر سئو
پخش ویدیو
برندهایی که بما اعتماد کرده‌اند
1 +
ابزار سئو ایرانی با کلاس جهانی

سنجش ورودی ترافیک از گوگل

با ابزار ترکر شما هر لحظه برای هر صفحه از سایت خودتان آمار کلیک را در اختیار دارید و چیزی بهتر از این ابزار نمیتواند در این زمینه بشما کمک کند داده های خودتان را تازه تازه در اختیار داشته باشید. بهترین در جهان برای شما دیجیتال مارکتر ایرانی و نوآور در وب پارسی 😎

مشخص شدن ورودی گوگل در ابزار ترکر سئو

رهگیری رتبه کلمات کلیدی Keyword Rank Track

رهگیری رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو یک چالش بسیار بزرگ است. بدست آوردن دقیق رتبه کلمات کلیدی میتواند کاری دشوار و زمان بر باشد و شما زمانی که میخواهید بهترین رتبه را برای هر کدام از صفحات سایت خودتان بدست بیاورید را اگر صرف بهبود سایت کنید صرفه جویی در زمان و هزینه داشته اید. رهگیری رتبه کلمات کلیدی در زبان ها، کشور، مکان جغرافیایی سفارشی و دستگاه های مختلف میتواند بشما مسیر رشد کسب و کار را نشان دهد و در کسب رتبه بهتر کمکتان کند.

جایگاه کلمات کلیدی

آمار سئو وب سایت SEO Click Rate

ابزار سئو ترکر بشما کمک میکند تمام آمار ورودی سایت و کلیک های سرچ کنسول را یکجا در اختیار داشته باشید. دسترسی به آمار سئو سایت بصورت ساده بشما کمک میکند همیشه ترافیک سایت و ورودی مستقیم از گوگل را مشاهده کنید و بهترین آمار ممکن را در اختیار داشته باشید. چیزی که شاید بصورت مستقیم در هیچ ابزاری در اختیار شما نباشد و در سرچ کنسول فقط بتوانید آن را مشاهده کنید در حالی که در ترکر میتوانید برای آن اعلانیه سفارشی و نوتیفیکیشن Traffic Change Notification تنظیم کنید.

آمار سئو در یک ماه در ابزار ترکر سئو

آمار فروش وب سایت Top Selling Pages

بزودی) برای اولین‌بار آماری شگفت‌انگیز از صفحات وب سایت خودتان را میتوانید ببینید که در هیچ ابزاری در دنیا برای شما قابل دسترسی نیست. این نوآوری‌های خلاقانه بشما

  • بعنوان مالک کسب و کار کمک میکند درآمد بیشتری از سایت خودتان بدست بیاورید.
  • بشما بعنوان مدیر فروش کمک میکند گنجینه پنهان سایت را پیدا کنید و آمار فروش سایت را چندبرابر کنید.
  • بشما بعنوان متخصص سئو کمک میکند درآمد سایت را افزایش دهید و همینطور نقاط قوت سایت را تقویت کنید و KPIها را حصول کنید.

 

توجه: این ویژگی در دست توسعه است!

آمار پرفروش ترین صفحات در ابزار ترکر سئو

بهترین کلیدواژه‌ها Top Keywords

سرچ کنسول برای هر سایتی بهترین واژه های آن یا بهترین صفحات آن از نظر دریافت کلیک و تولید ترافیک را همیشه دسته بندی میکند. از این رو بهترین واژه های سایت شما باید در معرض دید باشند چون ممکن است مهم ترین باشند و تاثیر زیادی روی دریافت ترافیک سایت از گوگل داشته باشند. پس بخشی از ابزار ترکر به بهترین واژه ها و بحرانی ترین واژه ها میپردازد.

ابزارهای سئو تکنیکال SEO Technical Tools

برای هر متخصص سئو داشتن ابزاری که سئو تکنیکال سایت را با آن کنترل کند ضروری است و البته یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش کیفیت تجربه کاربری سایت از طریق سئو تکنیکال وب سایت کنترل میشود. سئو تکنیکال در کلمات پر رقابت و همینطور رقابت با رقبای بزرگ اهمیت خودش را نشان میدهد. بنابراین بخشی از ابزار ترکر به بهترین ابزارهای سئو تکنیکال تعلق دارد و سئوکارها ابزارهایی را تجربه میکنند که از نمونه های جهانی بهتر توسعه داده شده اند. ما افتخار میکنیم در این زمینه نوآور و خلاق ظاهر شده ایم.

ابزار ساخت فایل ربات robots در ابزار ترکر سئو

گزارش دهی سئو SEO Report Template

برای اولین بار برای تمام سئوکارها پنلی طراحی شده تا بتوانند به هر کارفرما یا دوستی که علاقه دارند آمار رشد سایت از نظر سئو و ترافیک را ببینند گزارش سئو آماده ارسال کنند. در حال بهبود سیستمی برای گزارش دهی هستیم که بشما بتوانید با کشیدن و رها کردن به سادگی بتوانید یک گزارش خوب و گویا بسازید که در آن تمام فعالیت های سئو و نشانه های رشد کسب و کار را گزارش کرده اید و کارفرما میتواند از هر نظر به صحت فعالیت ها و تاثیرگذاری های اقدامات و کمپین های شما دست پیدا کند.

پنل گزارشی دهی سئو برای تعامل هرچه بهتر سئوکارها و کارفرمایان در پروسه انجام پروژه های سئو توسعه پیدا کرده و امکانات آن همیشه در دست آپدیت است.

پنل گزارش دهی سئو در ابزار ترکر سئو

آنالیز سرعت سایت Core Web Vitals

داشتن ابزاری که میتواند سرعت سایت شما و مهم ترین صفحات را آنالیز کرده و آنها را از نظر تجربه کاربری و سازگاری با الگوریتم های سئو تکنیکال گوگل و سرعت سایت از نگاه گوگل لایت هاوس Google Lighthouse قرار دهد ایده‌آل است. اما ایده‌آل تر آن است که شما مهم ترین صفحات را آنالیز کنید و راهنمای بهینه سازی تمام آنها را هم در اختیار داشته باشید.

ابزار ترک با وصل شدن به سایت شما کمک میکند همیشه مهم ترین صفحات سایت را به اصولی ترین ویژگی های مهم برای لایت هاوس گوگل تطبیق دهید و سرعت سایت را همیشه بالا ببرید.

سنجش سرعت سایت در ابزار ترکر سئو

تحلیل تکنیکال سایت Site Technical Analysis

گاهی برنده شدن شما در سئو بستگی به یک اشتباه رقیب دارد و در مسیر بی اشتباه بودن یا کم اشتباه بودن نیاز دارید ابزارهای مختلف تمام جوانب سایت و ریز و درشت کدنویسی و محتوا را وارسی کرده ایرادات را برای شما فهرست کنند.

ابزار ترکر با آنالیز کل سایت یا فروشگاه شما و فهرست کردن تمام اشکالات سئو و البته امتیازدهی به صفحات وب سایت، کمکتان میکند بتوانید بهترین نتیجه را از رفع ایرادات سایت بدست بیاورید و همیشه اشکالات سئو را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنید.

آنالیز سایت در ابزار ترکر سئو

ایندکس سایت در ثانیه Site Index API

زمانی که تمام دنیا از مشکل نداشتن “دسترسی درخواست ایندکس Search Console URL Inspection Index Request” محروم بودند تمام متخصص های سئو ابزار ترکر میتوانستند در کمترین زمان ممکن صفحات سایت خودشان را در گوگل ایندکس کنند.

ابزار سئو ترکر کمکتان میکند بدون دخالت انسانی و بصورت همیشگی سایت تان به ایندکس گوگل وصل شده و تازه ترین مقالات سایت را به راحتی برای گوگل ارسال کند. امکانی بشما اجازه میدهد از سرقت ادبی محتوا، کپی شدن سایت توسط ربات ها و اسکرپرها جلوگیری کنید و در مورد مطالب مشترک با سایت های رقیب، همیشه دست اول باشید.

رهگیری رشد کسب و کار

از اولین روز فعالیت سایت با یک برنامه منظم و حرفه ای پیش بروید و بهترین تصمیم را برای سئو اتخاذ کنید.

تمام تلاش تیم توسعه ترکر اینست که نوآرانه ترین 

گذرگاه وب برندینگ کسب و کار به مسیر سئو گره خورده و بیزینس ها برای درخشیدن در نتایج، محبوبیت نزد هواداران و حفظ اقتصاد خودشان به سئو وابسته هستند.

سایت کسب و کار شما مهم ترین محصول شماست که همیشه در دسترس مشتریان است. شما به سایتی نیاز دارید که تمام جنبه های هویت کسب و کارتان را پوشش دهد.

استفاده از قدرت تجربه کاربری محصول در کسب شهرت همان کاریست که اپل سالهاست انجام میدهد. شما باید سایتی داشته باشید که مشتریان از لذت ببرند.

زبان مشتریان همان تجربه استفاده از محصول است و الفبای آن با “طراحی محصول” تعریف میشود. طراحی محصول شما حاصل فلسفه و ایدئولوژی کسب و کار شماست پس یک نمونه کاملی از آن نمایش دهید.

زبان و هویت برند گاهی از همان ابتدا با نگاه کردن به ساختمان، دفتر یا حتی روش تبلیغات آن نیز مشخص است و وب سایت شما نماینده شما برای حضور در بازار است.

امکانات ابزار ترکر سئو SEO Growth Tracker
گزارش سئو SEO Report
خروجی لیست کلمات کلیدی
دستیار تولید و سئو محتوا
ساخت فایل Disavow
نمایش ترافیک دسکتاپ
نمودار رتبه کلمات کلیدی
آنالیزگر ترافیک سایت
گزارش ورودی گوگل
آمارهای Core Web Vitals
پنل تیکت و پشتیبانی
رهگیری رتبه Rank Track
پیشنهاد عنوان سئو
ابزار ساخت فایل ربات
نمایش رتبه در دسکتاپ
نمایش ترافیک موبایل
گزارش رشد رتبه صفحات
وارسی ایرادات سئو سایت
داشبورد سرچ کنسول
گزارش نرخ کلی CTR
ابزار بهینه سازی تصاویر
تحقیق کلمه کلیدی
عنوان ساز گروهی
گوگل لایت هاوس فارسی
نمایش رتبه سایت در موبایل
آمار فروش سایت
گزارش افت رتبه کلمات
گزارش فروش محصولات
ارسال سایت مپ به گوگل
گزارش ایمپرشن سایت
ابزار جاسوسی رقیب
بتا

همیشه رایگان

30 روز استفاده رایگان

دلتا

20.000

20 هزار تومان ماهانه

امگا

40.000

40 هزار تومان ماهانه

آلفا

80.000

80 هزار تومان ماهانه

بتا

رایگان

30 روز استفاده رایگان

دلتا

20.000

20 هزار تومان ماهانه

امگا

40.000

40 هزار تومان ماهانه

آلفا

80.000

80 هزار تومان ماهانه

چرا یک ابزار سئو ایرانی نیاز دارید؟​

توسعه ایرانی و کم هزینه

شما هم به یک ابزار حرفه‌ای نیاز دارید که هزینه‌های زیادی را برایتان جبران کند و البته توانایی زیادی به تیم شما اضافه کند.

آمار تازه و همیشه بروز

آمارهای صحیح هستند که شما را برای رسیدن نتایج ایده آل راهنمایی می‌کنند، پس بهتر است همیشه آمار صحیح و تازه داشته باشید.

ساده سازی فرایند کار

فرایند کار شما بسیار ساده تر میشود وقتی بجای هر روز وارسی دستی بتوانید لیستی از کلمات کلیدی را همیشه زیر نظر بگیرید.

گزارش گیری ساده تر از پیشرفت کار

از کمپین های سئو یا قراردادها و کلمات کلیدی در دست کار خودتان به سادگی و یکجا از همه آنها گزارش تهیه کنید.

جایگزین ابزارهای دلاری

دشواری خرید دلاری، ابزارهای غیر قابل استفاده گران قیمت روی سبد خرید، داده های نامناسب برای زبان فارسی و… باعث شده ترکر بهترین جایگزین برای یک ابزار دلاری باشد.

صرفه جویی در زمان

بجای جستجوی دستی و اتلاف زمان زیادی در طول روز یا هفته برای سنجیدن رتبه کلمات کلیدی و یادداشت کردن آنها، زمان را وقف کارهای مهم‌تر کنید.

در اختیار داشتن داده ها

شما همیشه به این داشبورد برای نمایش عملکرد یا دیدن وضعیت سئو و رتبه سنجی کلمات کلیدی دسترسی دارید و میتوانید قبل و بعد از اتفاقات و آپدیت ها را مشاهده کنید.

سنجش پیشرفت آسان

بدون اینکه تخصص کافی داشته باشید از پیشرفت پروژه هایی که به مجری سئو و متخصص های استخدام شده سپرده اید اطلاعات کسب کنید.

ساده سازی فرایند کار

فرایند کار شما بسیار ساده تر میشود وقتی بجای هر روز وارسی دستی بتوانید لیستی از کلمات کلیدی را همیشه زیر نظر بگیرید.

گزارش ساده تر به کارفرما

میتوانید به کارفرما گزارش ساده تری ارائه کنید و بهترین کلمات و بییشترین پیشرفت ها را با یک کلیک در اختیار داشته باشید.

رصدِ پیشرفت پروژه

اگر شما یک سئوکار هستید باید در جریان رشد پروژه های سئو خودتان باشید و پیشرفت ها و پسرفت های کلمات کلیدی و رتبه هایی که سایت های شما برای آنها کسب کرده است را زیر نظر بگیرید؛ قطعا میتوانید تمام اشتباهات یا مشکلات را پیدا کرده و سریعا برای آنها اقدام کنید.

پیشرفت در سئو

شما از الان یک ابزار در اختیار دارید که همیشه پروژه را زیر نظر گرفته و برای شما تمام گزارش ها را آماده کرده است، آیا داشتن یک دید کلی از وضعیت سئو ایده‌آل نیست؟

کسب نتایج عالی

این ابزار قرار است هر روز بشما یک گزارش را نمایش بدهد که شما با آن بتوانید پیشرفت ها و پسرفت های پروژه ها و کلمات کلیدی را پیدا کنید.

مشاهده تغییرات و پیامدها

شما میتوانید همیشه تاثیر کارهایتان روی پروژه و پیشرفت ها را پیدا کنید. این یعنی شما تمام چیزهایی که برای سنجش و آزمون خطا نیاز دارید را در لحظه میتوانید بررسی کنید.

آزمون و خطای سنجیده

شما میتوانید همیشه تاثیر کارهایتان روی پروژه و پیشرفت ها را پیدا کنید. این یعنی شما تمام چیزهایی که برای سنجش و آزمون خطا نیاز دارید را در لحظه میتوانید بررسی کنید.

موفقیت در سئو

موفقیت در سئو فقط در اختیار کسانی هست که تصمیمات درست میگیرند و به اندازه کافی تلاش میکنند. اگر واقعا میخواهید یک پروژه موفق در سئو داشته باشید بهتر هست با آسان ترین کلمات کلیدی شروع کنید و پیشرفت خودتان را وارسی کنید.

هدفگذاری کلمات کلیدی

از نظر یک متخصص سئو همه چیز فقط کلمه کلیدی نیست اما از نظر کارفرما و شرکت ها که کارهای خودشان را به متخصص های سئو و دیجیتال مارکتینگ می سپارند، کلمه کلیدی یک نشان برجسته و یک دلیل شفاف برای پروژه های سئو هست که باید سئوکار در آنها موفق شود.

اهمیت کلمات کلیدی

کلمات کلیدی همان واژه هایی هستند که برای کسب و کارها کلید تبدیل کاربر به مشتری به حساب می آیند. اگر یک کسب و کار کلمات کلیدی خودش را درست شناسایی نکند نمیتواند به بهترین شکل ممکن به نیاز کاربرانش پاسخ دهد و حتی محصولاتش را در بازار عرضه کند.

محبوبیت ابزارهای سئو

ما برای تمام کارهای دیجیتال مارکتینگ به ابزارهایی نیاز داریم که بتوانیم از آنها برای تحلیل داده ها و پیگیری ها استفاده کنیم، با این حال، توسعه چنین ابزاری برای تمام دیجیتال مارکترهای ایرانی احساس میشد و اکنون زانکو سئو رنک ترکر اینجاست که بشما در کارهایتان کمک کند.

راه‌حل جایگزین ترکر

مسئله اصلا این ابزار نیست، شما باید یک ابزار داشته باشید که با آن بتوانید مسیر درآمدزایی و پیشرفت سئو سایت خودتان یا مشتریان تان را پیدا کنید یا اینکه اگر یک شرکت هستید که پروژه سئو را به یک مجری خدمات سئو و یا شرکت دیجیتال مارکتینگ واگذار کرده است، بهتر هست بدانید که پیشرفتی که در پروژه ها برای شما حاصل شده است چقدر است.

لیست کلمات کلیدی

فکرش را بکنید که در ابتدای یک کار هستید و تازه یک پروژه سئو را شروع کرده اید یا اینکه تازه در یک شرکت استخدام شده اید، بهتر نیست گزارشی روزانه از پیشرفت ها و نقاط قوت ها داشته باشید؟ برای اینکه بتوانید همیشه یک خروجی از کار خودتان داشته باشید، بهتر هست اینکار را با یک شیت اکسل انجام دهید. البته اگر میخواهید یک دستیار برای اینکار داشته باشید ابزار زانکو ترکر میتواند بشما کمک کند.

فیلم های آموزشی ابزار ترکر Growth Tracker

ابزار ترکر Tracker؛ رهگیری رشد کسب و کار

اگر دیجیتال مارکتر یا سئوکار هستید یا حتی سئوکار استخدام کرده اید و نیازمند ابزاری حرفه ای برای صرفه جویی در زمان و هزینه هستید تا بتوانید کنترل بهتری روی پیشرفت پروژه هایتان داشته باشید، ابزار سئو ترکر Tracker اینجاست که بشما در پیشبرد پروژه های سئو و کسب ترافیک بیشتر کمک کند.❣

خبر خوب اینست که ما کار روی آن را هرگز متوقف نخواهیم کرد و سعی داریم آن را به یک ابزار بسیار قدرتمند تبدیل کنیم. در حال حاضر روی کاربردهای کلیدی بیشتر متمرکز هستیم. ابزار سئو زانکو ترکر میتواند رهگیری کلمات کلیدی و سنجش رتبه های کلمات هدف شما در پروژه های سئو را بصورت 24 ساعته زیر نظر گرفته و آمار تازه و جدید بشما ارائه کند. اگر میخواهید رتبه واقعی کلمات کلیدی خودتان در صفحه نتایج گوگل را بدست بیاورید ترکر Tracker بشما کمک میکند.

پرتکرارترین پرسش‌ها در مورد ابزار سئو ترکر

اگر پاسخی مناسب اینجا نیست و نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

این پیغام رو از طرف تیم زانکو میخونید، تیمی که ایده ابزاری بومی در حوزه سئو SEO، رو با دانش بومی ایرانی و کدنویسی حرفه‌ای برای تمام سئوکارهای ایرانی جهت بی نیاز شدن از ابزارهای خارجی توسعه داده اند. ما نه تنها بری سئوکارها بلکه برای مالکین کسب و کار و صاحبان فروشگاه اینترنتی هم ابزار ترکر سئو رو مناسب میدونیم.

خوشبختانه بله، علی رغم تمام هزینه هایی که اینکار دارد، ما تلاش کرده ایم یک سطح قابل قبولی از امکانات را تا یک ماه در اختیار تمام کاربران مان قرار دهیم چون آنها را دوست میداریم. شما بعنوان کاربری که پاسخ این پرسش را میخوانید میتوانید رایگان تا یک ماه از این ابزار استفاده کنید.

ما هیچ تلاشی نمیکنیم در مقام مقایسه با ابزارهای خارجی قرار بگیریم. ابزارهای بزرگی مثل سمراش، ماز و اچرف همگی بیشتر از 10 سال است که در مارکت حضور دارند و میلیون ها یوزر دارند. اما نوآوری های ما و خلاقیت در ارائه راه حل ها باعث شده ما هم بتوانیم کنار آنها یا بعنوان جایگزین آنها یک سرویس دهنده خوب باشیم.

اول از هر چیزی، شما تصمیم گیرنده روش استفاده از داده ها در تمام ابزارهای دنیا هستید، اما تیم توسعه ما تلاش کرده در این تصمیم گیری بشما کمک کند! ما اولین تیمی هستیم که ابزارمان کمک میکند شما پس از انجام چندین فرایند داده های تمیز و ساده شده ای را تحویل بگیرید که قبال استفاده و استناد باشند (و فقط در ابزار ترکر در دسترس باشند).

اگر واقعا میخواهید سئو کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید و در مورد برآیند تاثیرات آن بر فروش سایت خودتان هنوز شک دارید، پیشنهاد میکنیم مقاله سئو چیست را مطالعه کنید چون تمام متخصص های دنیا معتقد هستند سئو به تنهایی میتواند باعث شود یک کسب و کار در سطح جهانی بدرخشد.