پر سرعت
به صرفه

هاست وردپرس ایران

برای دریافت بهترین خدمات هاستینگ وردپرس کشور، میتوانید به زیرساختی که ما استفاده میکنیم و معرفی میکنیم اکتفا کنید. بزرگ ترین شرکت ها مشتریان سرویس پیشنهادی ما هستند.

✨ بهترین هاست وردپرس ایران ✨

یکی از بزرگ‌ترین زیرساخت‌های میزبانی وب در ایران

با کم‌ترین قیمت و با کیفیت‌ترین منابع زیرساختی میزبانی وب و سابقه 14 ساله سون هاست

ترافیک نامحدود

منابع بسیار بالا

لوکیشن ایران

هارد دیسک NVME

گواهینامه SSL رایگان

ضمانت بازگشت وجه

بکاپ روزانه

پشتیبانی لحظه‌ای

برنزی

نقره‌ای

طلایی

الماسی

پرسش‌های پرتکرار قبل از خرید هاست وردپرس

برای ساختن یک سایت وردپرسی نیازمند یک هاست قدرتمند هستید

امکان تغییر لوکیشن از ایران به خارج یا برعکس در هر زمان مهیا است. چنانچه سرویس شما شامل ضمانت بازگشت وجه 30 روزه می باشد، لوکیشن سرویس شما به صورت رایگان تغییر داده می شود. چنانچه شامل ضمانت بازگشت وجه نمی باشد، هزینه تغییر لوکیشن 50 هزار تومان می باشد. جهت تغییر لوکیشن می بایست از بخش پشتیبانی هاست تیکت باز کنید.

یکی از امکاناتی که به صورت ادآن در هر بسته فراهم است، فضای دیسک اضافی می باشد. شما در هر زمان می توانید فضای دیسک اضافی برای سرویس خود خریداری کنید. البته همیشه پیشنهاد می شود که سرویس خود را به بسته بالاتری ارتقا دهید تا از فضای دیسک بیشتر و دیگر امکانات بهره مند شوید.

بله، انتقال وب سایت شما از میزبان دیگر به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. اطلاعات شما عینا به همان شکل قبلی خواهد بود. جهت سرعت بخشیدن به انتقال ، در بخش یادداشت سفارش خود ، مشخصات ورود به میزبان قبلی را بنویسید. همچنین می توانید پس از ثبت سفارش، از بخش پشتیبانی درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت برایتان انجام شود. در برخی از محصولات سون هاست انتقال اطلاعات شرایط خاص دارد، پیشنهاد می شود قبل از هر چیز با پشتیبانی تماس و یا از چت زنده مشاوره بگیرید.

هارد دیسک NVMe از جدیدترین تکنولوژی ذخیره فایل بهره مند است. سرعت خواندن و نوشتن در هارد دیسک های NVMe چندین برابر بیشتر از هارد دیسک های SSD و یا SATA می باشد. به زبان ساده این سرعت چشمگیر باعث می شود تا اطلاعات وب سایت شما خیلی سریع تر به کاربر تحویل داده شود. جدا از سریعتر لود شدن وب سایت، میزان مصرف منابع هاست نیز به اندازه چشم گیری کاهش می یابد.

⚡ فرم تماس و مشاوره رایگان قبل از خرید هاست