آموزش سئو در مشهد

پس از مدت ها انتظار، بالاخره ما آماده شدیم تا کارگاه‌های کاربردی سئومحور برای دوستان سئوکار شهر مشهد برگذار کنیم. دفتر مانگو در احمدآبادِ مشهد – خیابان رضا 9 – پ 43 هست. برای شرکت در کارگاه سئو پیش رو، از لینک زیر اقدام کنید.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

آموزش حضوری

برگزاری آموزش بصورت حضوری برای افزایش کیفیت کار

محتوای پیوسته

سرفصل‌های جامع برای انتقال کامل محتوا بدون خلا

سطح پیشرفته

شروع آموزش از مقدماتی تا خروجی دانشجوی زبده

کارگاه و تمرین

ترکیب کارهای عملی و تمرینات حساب‌شده در طول دوره

بیش از 100 شرکت کننده

18 کارگاه برگزار شده

بیش از 80 ساعت آموزش

حضور بیش از 10 شرکت فعال

دوره‌های آموزشی سئو برگزارشده در مشهد

با همکاری مشترک تیم‌های مختلف آموزشی، تیم مانگو موفق شده چندین کارگاه آموزشی سئو بخوبی برگزار کند. دوره‌هایی که خروجی آنها متخصص‌هایی بوده‌اند که در جامعه دیجیتال بازاریابی مشهد مشغول بکار شده و در شرکت‌های مختلف استخدام شده‌اند! گزارش این دوره‌ها را بررسی کنید و در جریان برگزاری کارگاه‌های جدید در پاییز 1400 باشید.

کارگاه‌های برگزار شده

1- دوره استراتژی سئو برای کسب و کار اینترنتی

شرکت‌کنندگان دوره استراتژی سئو در طی کارگاه با تمریناتی که داشتند، روی سایت‌های متفاوت و زمینه کاری مختلف به آنالیز موردی پرداختند، ساختار سایت و معماری را بدست آوردند، به استفاده از محتوا روی سایت و ارتباط سایت با کاربر و موتور جستجو نگاه عمیق‌تری داشند و ما در طول دوره سعی کردیم نمونه‌های موردی از سایت‌های ایرانی را بررسی کنیم تا دانشجوها بصورت کامل توانایی آنالیز و تحلیل یک سایت از نظر استراتژی را داشته باشند.

همینطور در مورد طراحی طبقه‌بندی محتوایی و ترکیب محتوا با آدرس‌های سایت و هدف‌گیری کلیدواژه، زمان‌بندی کارهای سئو و نقش برنامه‌ریزی در سئو آشنا شدند سپس با طراحی کمپین سئو و کنار هم قراردادن موانع و اهداف، مسیر زمانی و … کارهای سئو را برای کسب و کارشان در طول دوره مشخص کردند.

2- دوره استراتژی و تولید محتوا در مسیر سئو

هر کسب و کاری به متخصص تولید محتوا نیاز دارد و اهداف این کارگاه در این مسیر دنبال میشود! در طول دوره دانشجویان با طراحی کمپین کسب ترافیک و کمپین بازاریابی محتوا آشنا شدند. در مورد محتوا دست به تحقیقات زدند و برای تمرین شروع به نوشتن کردند. یکی از خروجی‌های مفید کارگاه رویارویی با چالش تولید محتوای مفید برای کسب و کارهای مختلف است و دانشجویان از اساس ارزش‌گذاری کلیدواژه تا به عمل آوردن یک محتوای خوب شروع به کار کردند.

اهمیت تولید محتوا در کسب و کارهای مختلف، در سئو، کسب مخاطب و تولید لید Lead، در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی و… خودش را نشان داده و ما در طول دوره سعی کردیم سرفصل‌هایی مناسب با بازاریابی مفید محتوا و استفاده از استراتژی درستی برای تولید محتوا داشته باشیم و آموزش را با آن استارت بزنیم.

3- دوره کمپین لینک‌سازی حرفه‌ای و پیشرفته

کمپین لینک‌سازی ما از دو پارت تشکیل شده، و در ابتدای دوره؛ کنار مسائل تئوریک، دانشجویان با ماهیت لینک در وب سایت آشنا شده و بعنوان تمرین سراغ کنترل لینک سازی داخلی رفتیم. در طول دوره به درخواست دانشجویان انواع سایت‌های بزرگ را مورد بررسی قرار دادیم و در مورد لینک سازی داخلی، تاثیرات و روش بهبود سئوی داخلی با کمک آن به آموزش پرداختیم.

در پارت دوم، سراغ کمپین لینک سازی پیشرفته و طراحی برنامه خرید رپورتاژ رفتیم. از بارزترین مسائل در خرید رپورتاژ توجه به شاخص‌های مهمی مثل اعتماد و رتبه سایت است و در این دوره، چارت طراحی شده توسط تیم آموزشی مانگو در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت تا بعنوان تمرین برای سایت‌های مختلف برنامه خرید رپورتاژ پیاده کنند.

4- دوره سرچ کنسول حرفه‌ای و آنالیز دیتا در سئو

سرچ کنسول حرفه‌ای‌ترین ابزار سئو در میان سئوکاران است. بیشتر از 6 ساعت آموزش در جلسات مختلف و ارائه برنامه تمرین و طراحی متد‌های استخراج دیتا از سرچ کنسول از جمله مواردی بوده که در این دوره‌های آموزشی به آنها پرداخته شده و دانشجویان دوره روی سایت‌های مختلفی که در اختیار داشته‌اند به آنالیز سایت پرداخته‌اند.

از اهداف اصلی این کارگاه، شناسایی و رفع مشکلات وب‌سایت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و کسب ترافیک در بهترین حالت است. اگر یک ابزار سئوی حرفه‌ای باشد که هر سئوکاری به آن نیاز داشته باشد! این ابزار سرچ کنسول گوگل است که با نام وبمستر تولز سابق همواره آچار فرانسه مشکلات سئوی سئوکاران در گوگل بوده و این قطعا بخشی از کارگاه سئوی ماست.

5- دوره سئو تکنیکال و بررسی پرفرمانس وب‌سایت

دوره تکنیکال به بررسی مفاهیم کلیدی سایت و کدنویسی میپردازد، سعی شده در این کارگاه کنار بررسی کلی اصطلاحات به ارائه راهکارهایی برای آنالیز و رفع مشکلات سایت بپردازیم. کارهای تکراری زیادی در این کارگاه وجود دارد و آن هم ایجاد تغییرات مداوم روی سایت و آنالیز اشکالات است.

از کدنویسی اسکیما گرفته تا افزایش سرعت سایت و آنالیز عملکرد قالب سایت، به همه این موارد پرداخته شده و سراغ موارد تکینکال دیگری رفتیم که اجرای سایت و پرفرمانس Performance سایت را در سرچ گوگل و نتایج تحت تاثیر قرار میدهند.

نظرات شرکت کنندگان دوره حضوری در مشهد

پخش ویدیو
پخش ویدیو

آزمون سئو از مقدماتی تا پیشرفته

نظرات شرکت‌کنندگان ساکن مشهد در دوره سئو

سئو آن نکته رضایت بخش و کاملی است که مردم می توانند برای رشد رویاهای خود و تحقق آن ها از آن استفاده کنند.
Mat Siltala
Podcaster
سئو بهترین جامعه ای است که می توان با استفاده از کار سخت و هوشمندانه به نتایج بسیار بزرگی رسید.
Cyrus Shepard
SEO consultation
پس از 8 سال تلاش در این حوزه، می توان گفت: سئو ترکیب بسیار کاملی از علم و هنر است.
Brian Dean
Founder Backlinko
سئو یعنی اشتیاق برای به اشتراک گذاشتن علم و دانش
Nick Eubanks
CEO / From The Future
تغییر مداوم، نکته بسیار جالبی است که در سئو وجود دارد و این شما را به مطالعه، آزمایش و چالش می کشد.
Mindy Weinstein
CEO / Market MindShift
سئو، این علم بی نهایت، همواره در حال تغییر و تکامل است و شما را با آدم های فعال و پرشور آشنا می کند.
JR Oakes
Director, Technical SEO / Adapt
سئو فرایند کمک به ربات های گوگل برای درک هر چه بهتر صفحه است! صفحه ای مناسب برای کاربر و درک هدف آن
Alan Bleiweiss
Alan Bleiweiss Consulting
سئو خسته کننده نیست! این فرایند ساده ولی دشوار به شما کمک می کند تا داده های ساخت یافته بسیار خوبی را تحلیل کنید.
Aleh Barysevich
Founder and CMO / Link-Assistant.Com
سئو همانند یک پازل است! شما با استفاده از داده های که از سوی گوگل در اختیار دارید باید پازل رو بچینید.
Britney Muller
SEO & Content Architect, Moz

یک بار کسب و کار شما انتخاب میکند به چه مشتریانی خدمات ارائه کند! مثل تصاویری که در اینستاگرام برای مخاطبینش در نظر میگیرد. پس از شناسایی مخاطب، این سئو هست که با بیشترین حجم ترافیک میتواند کاری کند مشتری در تمام کشور به خدمات و محصولات شما در ساده‌ترین حالت ممکن دسترسی پیدا کند.

پول و چرخه اقتصادی گنده‌ای که در صفحه اول پربازدیدترین سایت دنیا یعنی گوگل‌دات‌کام “زیر دست کسب و کارهاست” و از جیب مشتریان به صندوق شرکت‌ها وارد میشود بی حد و اندازه زیاد است! چیزی نزدیک به “نیم تریلیون دلار” در سال! و این یعنی یک سئوکار برای به‌رتبه‌نشاندن یک برند یا شرکت در چنین جایگاهی میتواند پورسانت مالی و دستمزد بالایی دریافت کند! سئو: سومین شغل پردآمد دنیا.

چون شما هم پس از پاس‌کردن کامل دوره و حضور مستمر در کارگاه و شرکت در برنامه‌های تمرینی و پروژه‌های عملی، میتوانید با سئوی فریلسنری و انجام پروژه‌های کوچک شروع به کسب درآمد کرده و پس از کسب تجربه در شرکت‌های بزرگ و کوچک شروع به کار کنید یا پروژه‌های بزرگی را برای کار انتخاب کنید.

حضور در کارگاه‌های مانگو برای کسب دانش و انجام تمرینات و کار روی پروژه‌های عملی از آموزش تا کسب تجربه را برای شما به یک مسیر دلچسب در فرایند سئو تبدیل کرده‌ است. شما اینجا حضور پیدا میکنید! آموزش میبینید و سپس با ساخت رزومه‌ای حرفه‌ای در مانگو میتوانید روزمه خودتان را به شرکت‌های مختلف معرفی کنید. شما از همینجا تریبونی در اختیار دارید برای نمایش مهارت‌ها و سوابق حرفه‌ای کارتان در زمینه سئو به تمام ایران.

اول آموزش، آموزش اولین قدم در مسیر موفقیت است! چه آموزش ببینید چه آموزش بدهید! میتواند به موفقیت فکر کنید! ساختن روزمه‌ای حرفه‌ای و ارتباط با متخصصان این حوزه یعنی شما همین الان هم نصف راه را رفته‌اید و از مانگو میتوانید برای پیداکردن پروژه‌های شهرهای خودتان استفاده کنید. همینطور پروژه‌های زیادی در مانگو تعریف میشوند که بعنوان سئوکار فریلنسر یا پیمانکار آنها را قبول کنید و با آموزش‌های مانگو یک به یک آنها را با موفقیت تحویل دهید.

کارگاه‌ها با بازه‌های زمانی متفاوتی در آموزش‌های مختلف برگزار میشوند و شما میتوانید از همینجا برای ارتباط با ما و ثبت نام زودهنگام یا رزرو جایگاه در کلاس‌ها استفاده کنید.

کامل‌ترین سرفصل‌های آموزشی و بهترین خروجی از نظر سطح کیفی دانش و سواد دیجیتال دانشجویان در دوره‌های مانگو اتفاق افتاده بنابراین بهترین نمونه برای نمایش دستاورد کارگاه‌های ما افرادی حرفه‌ای هستند که تخصص لازم برای استخدام و حضور در دیگر شرکت‌ها را پیدا کرده‌اند. شما هم در مشهد میتوانید نفر بعدی برای آموزش باشید.

ما برای ارزیابی سطح تخصص دانشجویان در پایان دوره، با برگزاری آزمون آنلاین از آنها خواستیم تا خودشان را بچالش بکشند. این آزمون سئو فرصتی برای سنجش سطح کیفیت کار ما و همچنین ثبات دانشجویان در طول دوره برای استفاده از آموزش‌هاست، شما هم میتوانید در این آزمون حتی قبل از حضور در کارگاه شرکت کنید و دانش خودتان را بسنجید.

سئو مقدماتی

در این آزمون شرکت کنید و اصول سئو از زبان قوانین گوگل را تست کنید.