دوره‌ها

 • درس 13

  آموزش رایگان سئو + دوره ویدئویی 7 قسمتی

  کنار محتوای آموزشی رایگانی که برای شما داریم، شما میتوانید با یک دوره کوتاه میتوانید  در یک هفته سایت خودتان را مثل یک الماس ناب تراش دهید! خیلی ساده میخواهیم شما را با مزیت های سئو آشنا کنیم و بهتان نشان دهیم چطور روی یک سایت میتوان به بهترین شکل ممکن حیاتی ترین کارهای سئو را انجام داد! همین الان این دوره را دریافت کنید و کارتان را روی بهینه سازی سایت استارت بزنید.
 • درس 16

  دوره آموزشی استراتژی سئو سایت حرفه ای و اصولی [آپدیت دیماه 99]

  اگر هیچ‌وقت به حال و آینده کسب و کار و وب‌سایتی که برای آن می‌سازید فکر نکرده‌اید، وقت تغییر رسیده، کارگاه استراتژی سئو SEO Strategy بشما کمک می‌کند سایتی بر اساس اصول سئو با توجه به 3 شاخص آینده سایت، رضایت کاربر و استاندارد گوگل بسازید.

  این کارگاه با شناخت کلمه کلیدی شروع می‌شود، با معماری ادامه پیدا میکند و شما را تا ساختن یک سایت و استفاده صحیح از تکنیک های سئو همراهی می‌کند. با این کارگاه به یک استراتژیست سئو تبدیل می‌شوید و برای هر سایتی تصمیمات جدیدی در سئو می‌گیرید.

 • درس 3

  دوره آموزشی افزونه یوست سئو حرفه ای

  یکبار برای همیشه کار بصورت حرفه ای کار با پیشرفته ترین افزونه سئو وردپرس را یاد بگیرید و سئو سایت را اصولی انجام دهید.

  برای پیکربندی هر سایت وردپرس که در اختیار دارید، به یک جعبه ابزار سئو نیاز دارید که تمام کارهای فنی و حرفه‌ای درون سایت شما را به شکل ایده‌آل انجام دهید. یعنی:

  • خودکار سازی یا اتوماسیونِ کار (اتومیشن Automation)
  • ایجاد و نگه داری تغییرات تکنیکال و حرفه‌ای

  این‌کارها در سایت‌های وردپرسی توسط افزونه یوست سئو انجام میشود و ما میخواهیم بشما کمک کنیم بهترین خروجی کار را از افزونه سئو حرفه‌ای یوست سئو Yoast SEO Plugin روی سایت وردپرسی دریافت کنید.

 • درس 18

  دوره آموزشی سرچ کنسول گوگل – ابزار حرفه‌ای آنالیز سئو

  آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که با کمک تحلیل های سرچ کنسول درآمد بیشتری از سایت خود کسب کنید. باید برای این موضوع ارتباط سایت و ترافیک آن را با گوگل بررسی کنید که یکی از راه حل های آن کسب دانش در رابطه با سرچ کنسول گوگل است. در واقع باید بدانید که گوگل آیا سایت شما را به عنوان یک سایت موثق به کاربران خود پیشنهاد می‎دهد یا خیر؟ ما به شما کمک خواهیم کرد تا به وسیله آموزش حرفه ای سرچ کنسول ارتباط موثرتری با گوگل داشته باشید و سایت شما را به عنوان یک سایت معتبر به کاربران خود پیشنهاد دهد. خب، واضح است که این موضوع باعث افزایش بازدید از سایت شما و درنتیجه فروش شما خواهد شد.  
 • درس 13

  دوره آموزشی لینک سازی حرفه‌ای و کلاه سفید

  در لینک بیلدینگ Link Building همیشه یک زنگ خطر برایتان وجود دارد و آن‌هم جریمه‌های گوگل است، اما با این کارگاه یاد می‌گیرید چطور لینکی بسازید که ارزش واقعی داشته باشد و شما را بین نتایج گوگل بالا بکشد! بدون اینکه خطری شما را تهدید کند، این یک دوره آموزش لینک سازی حرفه ای کلاه سفید و اصولی است!
 • درس 12

  دوره تحقیق کلمه کلیدی سایت و کسب و کار [آپدیت مهر 99]

  کلمه کلیدی یا کلیدواژه Keywords یعنی کلید ورود کسب و کار شما به دنیای آنلاین و بازاریابی اینترنتی، و شما در کارگاه تحقیق کلمه کلیدی اصولی یاد می‌گیرید چطور بهترین کلمات کسب و کارتان را از سراسر وب، جستجوی گوگل و اطلاعات موردنیاز کاربران استخراج کرده، چطور یک برنامه‌ریزی انجام دهید و از این کلمات برای رشد و پیشرفت کسب و کار و همینطور کسب ترافیک و مشتری و فروش استفاده کنید.
 • درس 17

  دوره جامع آموزش تولید محتوا سایت

  قطعا محتوا قسمتی جدایی‌ناپذیر از هر کسب و کاری است. حتی برندهای روزی که فعالیت مشخصی در بازار آنلاین یا آفلاین دارند هم به تولید محتوا دست زده‌اند، چون محتوا، وسیله‌ای برای پذیرایی از مخاطبین است، قضیه “محتوا پادشاه است“ را که می‌دانید پس موافق هستید که؛ محتوا خوراک اصلی کاربران است، و برای مخاطبین سایت‌تان شما باید چیزی برای پذیرایی آماده کنید، خوراکی که گوگل آن را “پادشاهِ سئو” می‌نامد.
 • درس 80

  دوره جامع سئو – رودمپ آموزش کامل سئو

  دوره جامع سئو تدوین شده در مجموعه مانگو، حاصل یک سال برنامه ریزی آموزشی بوده و یک مسیر کامل از صفر تا صد یادگیری سئو را برای شما تنظیم کرده است. ما یک برنامه قدم به قدم همراه با آموزش و اقدامک های متفاوت در اکثر آموزش ها، این امکان را فراهم کرده ایم شما از ساخت اولین برگه وب سایت وارد فاز بهینه سازی سایت شوید و تا رساندن سایت به صفحه اول گوگل پیشروی کنید. این شما و این جامع ترین دوره آموزش سئو بصورت حرفه ای.
 • درس 12

  دوره جامع سئو وردپرس

  بدون شک سئو بهترین راه برای موفقیت سایت شما در اینترنت خواهد بود و با یادگیری سئو موفقیت را برای خود تضمین خواهید کرد…
 • 0 درس

  دوره سئو مستر کلاس – یادگیری سئو از صفر تا صد

  دوره سئو مستر کلاس – بزودی از مانگو
 • درس 1

  ویدئو آموزشی تولید محتوای قدرتمند و همیشه سبز

  دوره ای که پیش رو دارید بشما کم میکند بتوانید بهترین محتوای ممکن را درون سایت خودتان بنویسید. مخصوصا اگر سایت شما محتوای زرد تولید نمیکند و همیشه سعی در ارائه بهترین محتوای ممکن در سراسر وب را در سایت خودتان دارید. اگر واقعا میخواهید یکبار برای همیشه محتوایی بنویسید که برای تمام مخاطبین شما نیازهای اساسی را برطرف میکند و از صد البته برای سایت شما ترافیک لازم را تولید کرده و همیشه در حال رشد بوده و با کسب رتبه در کلمات کلیدی مختلف بهتان کمک میکند کسب و کار در حال رشدی داشته باشید؛ این دوره آموزشی بصورت فایل ویدیویی برای شما ضبط شده است.