آموزش رایگان سئو + دوره ویدئویی 7 قسمتی

کنار محتوای آموزشی رایگانی که برای شما داریم، شما میتوانید با یک دوره کوتاه میتوانید  در یک هفته سایت خودتان را مثل یک الماس ناب تراش دهید! خیلی ساده میخواهیم شما را با مزیت های سئو آشنا کنیم و بهتان نشان دهیم چطور روی یک سایت میتوان به بهترین شکل ممکن حیاتی ترین کارهای سئو را انجام داد! همین الان این دوره را دریافت کنید و کارتان را روی بهینه سازی سایت استارت بزنید.
· 1399-01-18

 

دوره رایگان آموزش سئو

سئو رو در پلتفرم مانگو رایگان یاد بگیر…

دوست داری دانش، تجربه و ترفند‌های سئوکاران رو به رایگان یاد بگیری و مثل اونها سایتت رو سئو کنی یا پروژه بگیری و درآمد میلیونی ماهانه داشته باشی؟

یک دوره سئو رایگان برای شما داریم که در یک هفته میتوانید با آن سایت خودتان را مثل یک الماس ناب تراش دهید! خیلی ساده میخواهیم شما را با مزیت های سئو آشنا کنیم و بهتان نشان دهیم چطور روی یک سایت میتوان به بهترین شکل ممکن حیاتی ترین کارهای سئو را انجام داد! همین الان این دوره رایگان را دریافت کنید و کارتان را روی بهینه سازی سایت استارت بزنید.

الف) دوره رایگان
در یک دوره رایگان سئو هر آنچه که باید روی سایت انجام دهید را یاد بگیرید.

ب) قدم به قدم
با برنامه و کاملا اصولی، هر قسمت از وب سایت را که بخواهید میتوانید پیش ببرید.

ج) فعالیت عملی
برای هر آموزش چند کار عملی هم در اختیارتان قرار گرفته که راهنمای خوی برای کار باشد.

د) محتوای کامل
ما محتوای کامل و مفیدی آماده کرده ایم، یک ثبت نام کرده و آن را دریافت کنید.

سئو سایت خودتان را همین امروز بهتر کنید!

کسب درآمد از سئو

1. “سئو” واقعا چه ارزشی به کسب و کار شما اضافه میکند؟

در دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، روش های زیادی برای کسب مخاطب وجود دارد. مخاطب یا Lead همان کسی که میخواهد از ما خرید کند از هزاران راه مختلف به سمت ما و به محصول ما دست پیدا میکند، با آن آشنا میشود و سپس اقدام به خرید میکند، اگر زمان را فاکتور بگیریم، هیچ چیز روی کره زمین به اندازه “سئو” نمیتواند سایت یا فروشگاه شما را به درآمد برساند! چطور؟

2. چطور باید سئوی سایت را بررسی کنید؟

برای اینکه بدانید واقعا تفاوت های یک سایت سئو شده و سئو نشده را از نزدیک ببینید ما فاکتورهای مهمی را در نظر گرفته ایم که وضعیت سئو را روی هر دو سایت بشما نشان دهیم.

ما مطمئن میشویم که بیشتر اتفاقاتی که برای هر دو سایت می افتد بخاطر سئو باشد، بنابراین شما کاملا متوجه این موضوع خواهید شد که سئو چقدر میتواند برای شما مفید باشد یا شاید هم نه! در هر صورت بخش های یک سایت را چک میکنیم تا شما با تاثیرات سئو آشنا شوید و بتوانید یک چک لیست برای سایت خودتان داشته باشید.

3. در یک سایت وردپرسی باید چه کارهایی انجام دهید؟

برای سئو هر سایتی، شما باید برنامه ریزی انجام دهید، برای شروع اینکار به یک آنالیز سایت + ساخت چک لیست نیاز دارید، پس از این ما بشما متد اختصاصی مانگو را معرفی میکنیم که بتوانید برای کارهای سئو سایت برنامه ریزی کنید.

در این برنامه ریزی برای دو چیز حسابی تایم صرف میکنیم، سئوی درون سایت وردپرسی و همینطور کنترل سئوی بخش های مهم. چه برای یک سایت تازه و چه برای یک سایت فعال و چندساله، هدف اینست که شما بدون نگرانی سئو را انجام دهید.

4. کارهای ما چه تاثیری در وضعیت سئو سایت دارند؟

کاری که اینجا قرار است انجام دهیم، نمایش تاثیر کارمان است. کاری که روی سئو میکنیم باید تاثیراتش روی سایت هم برای ما مشخص باشد. ما باید بدانیم چقدر وضعیت سایت بهبود پیدا میکند، هر کار سئو باعث افزایش کیفیت چه قسمتی میشود و چه سودی برای سایت دارد! آیا باعث کسب ترافیک میشود؟ رتبه را بهبود میدهد؟ سایت به صفحه اول می‌آید و یا اتفاقات دیگری برای سایت می افتد؟ باید امتازی به سئوی سایت بدهیم و قبل و بعد از کار را با هم مقایسه کنیم.

5. افزونه یوست سئو چرا به تنهایی کافی نیست؟

بهتر است کار این افزونه را خوب درک کنیم، اگر نتوانیم افسار یوست را دستمان بگیریم ممکن است اجازه دهیم این افزونه روی تمام بدنه سایت ما تاثیر بگذارد. افزونه یوست سئو پتانسیل زیادی در سئوی سایت دارد! چه سایت معمولی چه سایت فروشگاهی، این افزونه توانایی خوبی در کنترل متادیتای سایت دارد و بما اجازه میدهد، عنوان سئو متمایز، پیوند یکتای سئو شده، توضیحات متا و برچسب گذاری و دسته بندی حرفه ای درون سایت داشته باشیم، بهتر کلمات کلیدی را هدف بگیریم و معماری خوبی برای سایت داشته باشیم، میخواهیم تاثیرات آن را بشما نشان دهیم و کمک کنیم بهتر از قابلیت های افزونه برای بهبود سئو سایت استفاده کنید.

6. تنظیمات حرفه ای سئو سایت چطور انجام میشود؟

فایل ربات سایت، کنترل خزنده های گوگل، دسترسی موتورهای جستجو، اجازه نمایش اطلاعات سایت، دسترسی به فایل های اپلود، کنترل امنیت سایت، جلوگیری از سرقت اطلاعات و … همه بخشی از فرایند سئو حرفه ای سایت هستند. اگر کانفینگ افزونه یوست سئو درست انجام شود و سئوی داخلی سایت بدرستی پیکربندی شود، برگه ها و دسته ها و … درست تنظیم شوند و ساختار سئوی سایت حرفه ای باشد، میتوان گفت که سئوی درون سایت مشکلی ندارد! پس باید از قابلیت های افزونه سئو برای بهتر کردن سایت مثل یک حرفه ای استفاده کنیم.

7. چطور سئوی سایتمان را شروع کردیم و کجا به پایان رساندیم؟

واقعا کل تنظیمات سئو درون سایت چطور گردآوری شده و در مورد آنها تصمیم گرفتیم؟ در ویدیوی نهایی به یک وارسی کامل از یک سایت سئو شده و یک سایت بدون سئو میپردازیم و کارهایی که هر دو بعد از این باید انجام دهند را هم بررسی میکنیم. در نهایت شما برای تشخیص اینکه کارتان چقدر خوب بوده در یک ازمون هم شرکت خواهید کرد تا بتوانید دانش خودتان را پس از این دوره بهتر محک بزنید.

چطور سئو را شروع کنیم؟

دوره رایگان سئو – سئو سایت در 7 قدم

ما برای شما یک برنامه آموزشی 7 مرحله‌ای در نظر گرفته‌ایم. اگر میخواهید واقعا یکبار برای همیشه پرونده سئوی سایت خودتان را بدون اشکال ببندید و نگران چیزی نباشید، همینجا تصمیم بگیرید و از این دوره رایگان استفاده کنید، اشتباهات قبلی را کنار بگذارید و یک حال اساسی به سایت خودتان بدهید.

در دوره رایگان مانگو به چه چیزی دست پیدا می‌کنید؟

مانگو نام انگلیسی میوه انبه هست و ما به این دلیل استفاده کردیم چون میخوایم یادگیری سئو رو مثل خوردن میوه انبه برای شما خوشمزه کنیم.

شما در پلتفرم مانگو به صورت رایگان میتونید عضو بشید و دوره‌های رایگان سئو رو دنبال کنید،  در انجمن‌های مختلف سوالات خودتون رو بپرسید، با اساتید و مدیران سایت‌های برتر ایران در ارتباط باشید و همچنین با یادگیری سئو و انجام پروژه‌های سئو از طریق تسک‌های تعریف شده در پلتفرم مانگو برای خود کسب درآمد کنید…

با پشت پرده سایت های پر درآمد صفحات اول گوگل آشنا شوید…

بسیاری از سایت‌ها موفق نیستند؛ چون با وجود شرایط مالی و تیم عالی با سئو سایت آشنا نیستند. با کمک این دوره، شما با تمام رمز و رازهای پشت پرده سئو به رایگان آشنا خواهید شد و یاد میگیرید چطور شما هم درآمد سایت خودتون رو از طریق سئو افزایش بدید.

با حضور در این دوره سایت خود را وارد جهش بزرگی کنید و رشد واقعی خود را در گوگل آغاز کنید!

با یادگیری دوره رایگان سئو مانگو تبدیل به ««پادشاه وب»» خواهید شد و میتونید هر کلمه ای رو که بخواهید به راحتی به صفحه اول گوگل بیاورید.

سئو چیست و چرا به سئو نیاز داریم؟

سئو به تمام کارهایی گفته می‌شود که شما انجام می‌دهید تا یکش وب‌سایت برای موتورهای جستجو (مثل گوگل، بینگ، یاهو و…) بهینه بشه و به لینک های اول گوگل برسه و در نهایت مشتری محصولات شما رو سریع تر از رقبا پیدا کنه و بتونید فروش خودتون رو افزایش بدید.

سئو فروشگاه اینترنتی

چرا 💡 پیشنهاد می‌کنیم سایت وردپرسی خود را حتما همین امروز سئو کنید؟

 • چون بازار سئو در ایران بسیار رقابتی شده و هر روز هزینه ورود به‌این‌بازار سنگین‌تر میشه
 • سئو نسبت به سایر روش‌ها بازخورد بیشتری داره و هدف‌مندتره
 • سئو رایگانه و در بلندمدت کسب و کار شما رو به شکلی رونق میده که هیچ کمپین تبلیغاتی نمی‌تونه
 • بدون سئو هیچ وقت نمی‌تونید موفقیت کسب و کار اینترنتی خودتون‌رو تضمین کنید مگر اینکه خیلی پولداررررر باشید
 • یه فرصت تکرارنشدنی دارید چون دوره 480 هزار‌تومانی ما به مدت محدود برای شما ارزون حساب می‌شه …

با توجه به سرعت رشد استفاده از اینترنت  و سخت‌شدن رقابت در فروش و گرفتن مشتری جدید تقریبا بیشتر از 65% شرکت‌ها به سئو رو آورده‌اند  چون کم‌هزینه و نتیجه‌بخش است و این یعنی شدیدتر و سخت‌تر شدن رقابت در رسیدن به صفحه اول گوگل  اگر دیرتر از رقبای خود شروع کنید …

اما اگر همین امروز تصمیم بگیرید و سئو سایت وردپرسی خودتون رو با دوره مانگو شروع کنید  با استفاده از استراتژی‌های حرفه‌ای ما و راه‌حل‌های 100% متفاوت و جدید شما در این مسیر موفق خواهید شد.

پروژه سئو سایت

معرفی دوره آموزش رایگان سئو

همانطور تاکنون متوجه شده‌اید سئو وب‌سایت امری ضروری است و رونق وب‌سایت‌های مختلف به آن وابسته است. برای گذراندن یک دوره‌ی سئو به صورت حضوری باید مبالغ زیادی را صرف کنید. (معمولاً بالای ۲ میلیون تومان)
ممکن است پرداخت این هزینه برای کسب‌وکارهای نوپا زیاد به نظر برسد، به همین دلیل ما در ادمین سایت تصمیم گرفتیم یک دوره‌ آموزش رایگان سئو را برپا کنیم تا تمام علاقه‌مندان بدون هیچ هزینه‌ای، فوت و فن‌های سئو را بیاموزند و از آن استفاده کنند.

تمامی مطالب این دوره به صورت اختصاصی و به زبان ساده تهیه شده است. امیدواریم با گذراندن این دروس بتوانید به پیشرفت و توسعه‌ی وب‌سایت خود کمک کنید.

ویژگی‌های دوره رایگان آموزش سئو

 1. این دوره به زبان ساده و ویدیویی آماده شده و برای افرادی که هیچ پیش زمینه ای از سئو ندارند نیز مناسب است.
 2. دوره دارای تسک های اجرای هست. (لیستی از وظایف که شما باید رو سایت خود به ترتیب از طریق پنل کاربری مانگو انجام دهید)
 3. دوره دارای آزمون های سئو هست. (آزمون پایان جلسه به صورت آنلاین در پنل کاربری مانگو در دسترس خواهد بود)
 4. دوره بدون هیچ هزینه‌ای و به صورت صد در صد رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است.
 5. برای این دوره رایگان پشتیبانی از طریق بخش انجمن مانگو انجام خواهد شد و همیشه سوالات شما رایگان خواهد بود.
 6.  

چه مهارت‌هایی در این دوره یاد می‌گیرید؟

 1. طراحی حرفه‌ای ساختار سایت بر اساس سئو 2020
 2. کانفیگ حرفه‌ای افزونه سئو وردپرس
 3. بهینه سازی 0 تا 100 سایت وردپرسی

چند دلیل برای اینکه سئو رو در مانگو یاد بگیرید 🎈

🎁 انجمن تخصصی و رایگان سئو
تمام فعالیت‌های مانگو در زمینه سئو خواهد بود پس همیشه به بانک جامعی از سوالات و دانش سئو از زبان متخصصین ایرانی دسترسی خواهید داشت.

🎁 ارتباط مستقیم با مدیران سایت‌ها
شما با عضویت در مانگو میتونید با سایر مدیران سایت‌ها در ارتباط باشید و از دانش و تجربه‌های هم استفاده کنید و یا با هم همکاری کنید.

🎁 داشتن آزمون‌های حرفه‌ای
دسترسی به آزمون‌های حرفه‌ای برای یادگیری بهتر سئو در هر جلسه آموزشی بهتان کمک میکند دانش خودتان را همیشه محک بزنید و بروزتر بمانید.

🎁 مانگوتسک یا اقدامک‌های سئو
برای رسیدن به صفحه اول گوگل کافیه تسک‌های تعریف شده در مانگو رو به ترتیب انجام بدید تا سایت شما هم به صفحه اول گوگل بیاد. (7 روز اول رایگان)

و بیشتر از اینها در این دوره دریافت کنید

🎞 ویدیوهای رایگان
دسترسی به ده‌ها ویدیوی رایگان آموزشی برای افزایش یادگیری و رشد در سئو.

🎫 برنامه یادگیری
دسترسی به برنامه یادگیری مانگولرن در پروفایل کاربری برای شروع یادگیری سئو از پایه تا پیشرفته.

🎭 گروه‌های تخصصی
دسترسی به گروه‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف سئو برای تبادل نظر و همفکری.

🙋🏿‍♀️ ارسال سوال
دسترسی به انجمن‌های بزرگ و پر از پرسش‌های مهم و پاسخ‌های متخصصین هر حوزه.

👩🏿 پروفایل اختصاصی و عمومی
پروفایل اختصاصی با توانایی تکمیل اطلاعات و نمایش بصورت عمومی بعنوان رزومه کاری حرفه‌ای.

👸🏿 آموزش حرفه‌ای
ایجاد سطح دسترسی برای دریافت آموزش خصوصی از متخصص‌ها و منتورها یا شرکت‌ها و… .

🏒 ابزارهای رایگان
دسترسی به ابزارهای زیادی برای آنالیز سئو سایت و کارهای سئوطوری روی سایت یا فروشگاه.

🎢 انجمن‌های تخصصی
توانایی ایجاد گروه‌های شخصی و خصوصی برای تشکیل باند مافیایی شخصی در سئو (: .

👩‍👩‍👦 حلقه‌های دوستان
توانایی تشکیل حلقه‌های خصوصی و عمومی از دوستان مختلف برای شبکه‌سازی، همکاری و تهاتر و… .

💎 دوره‌های آموزشی
دسترسی به دوره‌های مختلف آموزشی سئو و کسب و کار از پایه تا پیشرفته.موضوعات قابل بحث
دسترسی به موضوعات تازه روز و مطرح‌شده در پلتفرم و قابلیت بحث و گفتمان با دیگر دوستان.

👓 مقالات تحلیل و بررسی
دسترسی به مقالات تجاری و تخصصی در حوزه بررسی کسب و کار و سئو.

🧧 پیغام های خصوصی
پنل کاربری پیشرفته برای ارائه پیغام خصوصی به افراد دیگر و دریافت پیغام + چت خصوصی.

🧶 سابقه فعالیت شخصی
تایم‌لاین فعالیت‌های شخصی برای بررسی وضعیت فعالیت و سرک‌کشیدن به کارهای قبلی (: .

⛑ جست و جوی تخصصی
دسترسی به سیستم جستجوی تخصصی برای یافتن افراد متخصص یا دوستان دیگر و … .

در جعبه ابزار سئوی مانگو به چه چیزی رایگان دسترسی دارید؟

1. ابزار شبیه‌ساز سرچ
دسترسی رایگان به ابزار شبیه‌ساز جستجوی گوگل برای پیش‌نمایش‌گرفتن از محتوا قبل از انتشار کامل.

2. ابزار تجزیه و تحلیل
دسترسی رایگان به ابزار تجزیه و تحلیل کامل سایت و فروشگاه با ارائه چک لیست کامل سئو.

3. ابزار آنالیز سایت
دسترسی رایگان به ابزار آنالیز سئو سایت و دریافت گزارش تخصصی از وضعیت سئو.

4. ابزار بررسی محتوا
دسترسی رایگان به ابزار تحلیل محتوا و بررسی نسبی کیفیت محتوا و جمله‌بندی و … .

5. ابزار چک پینگ سایت
دسترسی رایگان به ابزار بررسی وضعیت سرور و هاستینگ و وارسی پینگ وب سایت.

6. ابزار بررسی رتبه الکسا
دسترسی رایگان به ابزار برای بررسی وضعیت رتبه سایت یا فروشگاه از نظر موتور رتبه‌بندی الکسای آمازون.

7. ابزار بررسی بک لینک
دسترسی رایگان به ابزار بررسی بک‌لینک‌های وب‌سایت و استخراج یک گزارش از وضعیت لینک‌ها.

8. ابزار شمارنده کلمات محتوا
دسترسی رایگان به ابزار حرفه‌ای شمارنده کلمات محتوا برای مدیران محتوا و نویسنده‌ها.

9. ابزار بررسی لینک‌های شکسته
دسترسی رایگان به ابزار بررسی لینک‌های درونی سایت و پیداکردن لینک‌های شکسته داخلی.ابزار بررسی چگالی کلیدواژهدسترسی رایگان به ابزار تحلیل محتوا و وضعیت تکرار و چگالی کلیدواژه در مقاله.

10. ابزار بررسی عمر دامنه
دسترسی رایگان به ابزار حرفه‌ای وارسی عمر دامنه و قدمت آرشیو آن.

11. ابزار بررسی قدرت دامنه DA
دسترسی رایگان به ابزار بررسی قدرت و دومین آتوریتی Domain Authority دامنه و سایت.

12. ابزار بررسی سرعت صفحه
دسترسی رایگان به ابزار تجزیه و تحلیل سرعت لودینگ و وضعیت بارگذاری برگه سایت.

13. ابزار بررسی ایندکس گوگل
دسترسی رایگان به ابزار بررسی وضعیت حضور یک آدرس یا صفحه در ایندکس سرچ گوگل.

14. ابزار بررسی کش گوگل
دسترسی رایگان به ابزار بررسی وضعیت کش Cache سایت در سرورها و ایندکس گوگل.

کارگاه های تخصصی در مسیر آموزشی رودمپ سئو

پرسش‌های پرتکرار در مورد پلتفرم مانگو سئو

این همه سر و صدای پلتفرم مانگو سئو برای چیست؟

مانگو سئو یک بستر یا پلتفرم برای سئو در ایران است و شما را یاری میکند سئو را یاد بگیرید، برای انجام آن روی سایت و فروشگاه برنامه داشته باشید و از دانش دیگران هم در این زمینه استفاده کنید.

چطور از مانگو سئو استفاده کنم؟

مانگو سئو کارتان را بسیار ساده کرده است! ثبت نام با هر اکانتی که دوست دارید، گوگل، اینستاگرام یا حتی فیسبوک، بعد از این وارد پلتفرم شده، یک دوره آموزشی انتخاب کنید و آن را روی سایت خودتان اجرا کنید یا از دیگران کاربران سوالاتتان را بپرسید.

منظور از جعبه ابزار مانگو سئو چیست؟

ما کنار پنل کاربری پیشرفته و جامعه متخصص سئو در پلتفرم مانگو، ابزارهای زیادی برای کمک بشما در تجزیه و تحلیل سایت و انجام کارهای سئو آماده کرده‌ایم که رایگان از آنها میتوانید استفاده کنید.

چه کسانی در پلتفرم مانگو سئو باید ثبت نام کنند؟

همه! هر کسی که دوست دارد سئو را یاد بگیرد، در آن پیشرفت کند یا به دیگران یاد بدهد.

چرا یاد گیری سئو را با مانگو شروع کنیم؟

چون اینجا به چیزهای زیادی دسترسی دارید که هیچ کجای دیگر پیدا نمیکنید 😎

سئو سایت فعال سئو سایت خبری کسب درآمد از سئو سئو یعنی چی؟ کسب نگرش در سئو سئو در وردپرس شروع کار سئو با برنامه ریزی ماتریس اولویت بندی کارهای سئو کنترس ایندکس سایت امکانات سئو افزونه یوست سئو yoast SEO

محتوای دوره

بازکردن همه
{درس اول} "سئو" واقعا چه ارزشی به کسب و کار شما اضافه میکند؟
{درس دوم} چطور باید سئوی سایت را بررسی کنید؟
{درس سوم} در یک سایت وردپرسی باید چه کارهایی انجام دهید؟
{درس چهارم} کارهای ما چه تاثیری در وضعیت فعلی سایت دارند؟
{درس پنجم} افزونه یوست سئو چرا به تنهایی کافی نیست؟
{درس ششم} تنظیمات حرفه ای سئو سایت چیست و چطور انجام میشود؟
{درس هفتم} چطور سئوی سایتمان را شروع کردیم و کجا به پایان رساندیم؟
+2202 ثبت‌نام شده
ثبت‌نام نشده

دوره شامل

 • 13 درس
 • 17 اقدامک ها

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام
  یه سوال در مورد لینک های فالو و نو فالو و تاثیر ان روی سایت دارم
  شرح : درسته که لینک های فالو دادن از سایت A به سایت B باعث میشه اون پیج از سایت B قوی تر بشه این درست و مشکلی توش نیست

  اما چیزی که من تازگی ها شنیدم میگن نوفالو بزار چون همان اندازه که به سایت B ارزش داده میشود از سایت A ارزش کم میشود
  من خودم فک نمی کنم اینطور باشد نظر شما چیست ؟

  تو سایتی که شما سئو ش کرده بودید و لینک به ویکی پدیا داده بودید دقت کردم که
  لینک نوفالو نیست rel=”noopener noreferrer” این رو گذاشته بودید noreferrer و noopener چین ?

  1. سیروان جان سلام؛
   خوش اومدی به مانگو 🍋🌱
   – –
   نظر ما در مورد نوفالو که در دوره لینک سازی بصورت کامل بیان شده این هستش که خروجی لینک با خودش کمی ارزش از اون برگه رو خارج میکنه، اگر فالو باشه به سایت مقصد یعنی B تحویل میده و اگر نوفالو باشه فقط ارزش رو از برگه خارج کرده ولی اینبار به سایت مقصد یعنی B تحویل نمیده.

   در مورد اینکه ما لینک های خروجی رو نوفالو نمیکنیم باید بگم که ما دوست داریم گوگل سایت مقصد رو هم ببینه و ارتباطی بین سایت ما و مقصد ایجاد بشه. دوم اینکه، این دو ویژگی که بررسی فرمودین در وردپرس بصورت خودکار به لینک ها اضافه میشه تا از حملات فیشینگ و دستکاری شدن لینک ها توسط ربات ها جهت هک شدن کاربری که لینک رو باز میکنه جلوگیری کنه. پس لینک هایی که از سایت وردپرسی خارج میشن وضعیت سلامت بالایی هم دارند.

 2. سلام
  من قراره سئو از صفر شروع کنم. راهنمایی میکنید که باید چیکار کنم؟

 3. سلام با تموم کردن این دوره سئو رو حرفه ای یاد می گیریم؟

  1. سلام علوی عزیز؛
   این دوره، رایگانه و شما میتونید از اون بعنوان بهترین شروع برای یادگیری سئو حرفه ای نام ببرید، مسلما برای سئو حرفه ای هم به کار عملی و هم اموزش درست نیاز دارید که ما برای اینکار، دوره رودمپ سئو رو ساختیم..

 4. آموزش رایگان با پشتیبانی ندیده بودیم. خیلی عالیه. خسته نباشید.

 5. سلام، وقت بخیر. من سایتم وردپرسی نیست. دوره های شما می تونه یهم کمک کنه؟

  1. سلام آزاده شرافتی عزیز. ما اصول سئو رو بهتون آموزش میدیم که برای همه CMS ها یکسان هست. به جز مواردی که مربوط به افزونه های مخصوص وردپرس میشه، بقیه موارد برای CMS های دیگه هم استفاده میشن. در نتیجه شما به جز دوره آموزشی سئو وردپرس می تونید از بقیه دوره ها استفاده کنید.

 6. سلام خیلی ممنونم بابت پشتیبانی خوبتون. با اینکه آموزش رایگانه اما زمان میذارید و کامل رفع اشکال می کنید.

  1. سلام فرهاد قاسمی عزیز. هر سوالی مربوط به دوره آموزشی رایگان سئو دارید، میتونید تو گروه مخصوصش (با این لینک: https://mimos.ir/mango/groups/seo-free-course/forum/ ) بپرسید. ما می خوایم که شما در کمترین زمان ممکن مشکلتون حل بشه به همین دلیل راه های مختلفی برای پشتیبانی پیش بینی کردیم. می تونید از طریق چت آنلاین، تیکت، ایمیل و تلگرام سوالات و مشکلاتتون رو با ما در میون بذارید. منتورها همیشه هستن تا هیچ کدوم از سوالاتون بی جواب نمونه.

ایمیل خود را وارد کنید...

دانلود رایگان جلسه اول

آیا تمایل دارید جلسه اول این دوره را به صورت رایگان دانلود و تماشا کنید؟