دوره جامع سئو – رودمپ آموزش کامل سئو

دوره جامع سئو تدوین شده در مجموعه مانگو، حاصل یک سال برنامه ریزی آموزشی بوده و یک مسیر کامل از صفر تا صد یادگیری سئو را برای شما تنظیم کرده است. ما یک برنامه قدم به قدم همراه با آموزش و اقدامک های متفاوت در اکثر آموزش ها، این امکان را فراهم کرده ایم شما از ساخت اولین برگه وب سایت وارد فاز بهینه سازی سایت شوید و تا رساندن سایت به صفحه اول گوگل پیشروی کنید. این شما و این جامع ترین دوره آموزش سئو بصورت حرفه ای.
· 1398-12-24

به من 12 هفته وقت بده تا بهت نشون بدم چطور می تونی هر سایتی رو با هر شرایطی، (حتی اگه از سئو چیزی نمیدونی یا تازه شروع کردی) طوری سئو کنی که دائماً در حال رشد باشه!

اگر تو هم مثل من در گذشته برای یادگیری سئو کلاس های مختلفی شرکت کردی و کلی تلاش کردی تا نتیجه خوبی از سئو بگیری اما هیچ کدوم از این تلاش ها نتیجه نگرفته و شکست خوردی…

احتمالا متنی که در ادامه صفحه می خونی چیزیه که سال ها دنبال اون بودی…

داستان درست کردن نقشه راه سئو چی بود؟

از 5 سال پیش که یادگیری سئو رو شروع کردم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردم تا بتونم اولین پروژه خودمو بگیرم و شروع کنم به کار کردن. تقریبا 1 سالی بود که در حال یادگیری سئو بودم و کنارش همیشه دنبال گرفتن پروژه بودم تا بتونم خودم رو محک بزنم و ببینم دانشی که یاد گرفتم جواب میده یا نه…

اولین پروژه رو از داخل همشهری گرفتم و یادمه بیشتر از 20 بار تماس تلفنی داشتم تا در نهایت پروژه رو بهم دادن 🙂
جالبه بدونید به خاطر همین پشتکار و تلاشی که برای گرفتن پروژه داشتم کارفرما من رو به چند نفر از دوستاش معرفی کرد تا براشون سئو انجام بدم! این در حالی بود که هنوز سایت خودش به نتیجه ای نرسیده بود و تازه اول همکاریمون بود 🙂

تا اینجا شانس با من یار بود…

بعد از مدتی کار کردن و تماس گرفتن با شرکت ها، از داخل روزنامه همشهری 3 پروژه مختلف گرفتم و طبق قرارداد باید بین 3 تا 6 ماه تحویل میدادم، کلی هم پیش پرداخت گرفته بودم و باید خیلی سریع شروع میکردم به کار کردن.

تقریبا 45 روزی از وقتی که من پروژه ها رو گرفته بودم میگذشت و با اینکه کلی کلاس رفته بودم و آموزش دیده بودم اما واقعا سردرگم شده و بین صدها کار مختلف گیر کرده بودم و نمیدونستم کجای مسیر هستم، چقدر درست اومدم، چقدر از مسیر مونده… چه کارهای پیش رو دارم و کلی سوال دیگه…

هیچ برنامه یا نقشه و استراتژی خاصی نداشتم…
نمیدونستم کدوم کارها رو باید اول انجام بدم و کدوم یکی از کارها رو عقب بندازم…
خلاصه هر آموزشی رو از هر جای میخوندم یا میخریدم رو اجرا میکردم اما نتیجه نمیگیرفت.

دیگه کلافه و کاملا نا امید شده بودم…

بعد از 6 ماه 2 تا از پروژه ها شکست خوردن چون هیچ یک از کلمات حتی به صفحه اول هم نزدیک نشده بود و اون یکی سایتی هم که اومده بود صفحه اول چند هفته بعد کلا اسپم شد.

 من کلی ضرر کردم، حالم گرفته بود خیلی شرایط سختی داشتم هر راه حل و روشی که بود تست کرده بودم اما نمیدونم چرا نتیجه نگرفتم… دیگه با خودم گفتم این کار من نیست…

مدت ها بود که دیگه پروژه سئو نمیگرفتم، میترسیدم دوباره نتیجه نگیره و کل زحمات و شب بیداری هام از بین بره (بماند که بعد ها متوجه شدم انجام ندادن و شروع نکردن خودش بزرگترین شکسته…)

دوباره تصمیم گرفتم از نو شروع کنم ولی این بار روی خودم و دانشی که بهش نیاز داشتم سرمایه گذاری کنم تا چیزهای دیگه!

برای بهبود تخصصم هزاران دلار صرف خرید دوره های متخصصین سئو بزرگی مثل …………. کردم. البته از انجام این کار واقعا خوشحالم چون چیزهایی که یادگرفتم بیشتر از یک دانش سئو بود و در واقع تجربیات و سالها آزمون و خطای افرادی بود که جزو 5 نفر اول دنیا در زمینه سئو هستند.


اگر خودم میخواستم کل این دانش رو یاد بگیرم به احتمال زیاد باید به تبت سفر میکردم و تا سن میانسالی در یک معبد در آرامش و سکوت مشغول تست و خطاهای سئو میشدم تا اینکه به این دانش برسم یا شایدم نرسم…

ولی من به تبت سفر نکردم بجاش روی مبلم لم دادم و تمام راهبان سئو رو داخل لپ تاپم دور هم جمع کردم تا هر آنچه که نیاز داشتم رو یاد بگیریم 🙂

اما صرفا انجام این کارها باعث نشد متد های سئو من منحصر به فرد باشه و نتیجه بگیره…

من شکست های متعددی که هزینه های بسیار زیادی نیز برام داشت رو دوباره تجربه کردم.

 تا اینکه رازی رو فهمیدم…

من کلی زمان آزاد داشتم تا سایت های حرفه ای و پر بازدید ایران و دنیا رو چک کنم تا ببینم پربازدیدترین سایت های دنیا چه کارهایی رو انجام میدن که همیشه بهترین نتایج رو کسب میکردند.

چیزی که متوجه شدم این بود که شرایط سئو در ایران به دلیل متفاوت بودن فضای اینترنت، نوع متفاوت رقابت، همکاری نکردن سایت ها با هم و… نیازمند یک استراتژی متفاوت و داشتن برنامه منظم و ترکیبی است. 

من از همه این اطلاعات اسناد تهیه کردم و با بررسی و تست روی سایت های ایرانی یک نقشه راه کلی طرح کردم:

 • اومدم کارهای با اولویت بیشتر رو مشخص کردم
 • کارهایی که باید به صورت روتین یعنی هفتگی و روزانه انجام بشه رو دسته بندی کردم
 • در آخر کارهای با تاثیر کمتر و بیشتر رو پیدا و مجددا اولیت بندی کردم

و بعد بر اساس کلی المان دیگه و دانشی که کسب کرده بودم، برنامه گام به گامی  نوشتم که یک نقشه راه گنج کامل بود…

من از نقطه 0 تا 100 سئو یک سایت برنامه کامل و گام به گام داشتم! فقط کافی بود قدم به قدم اجراش کنم تا نتیجه بگیرم…

پس شروع کردم پروژه‌ها رو بر اساس همین نقشه راه سئو جلو بردم. نتایج بسیار عالی بود و باورش برام سخت بود که کار به این سادگی باشه و به این راحتی بتونم نتیجه بگیرم در حالی که قبلا برای پروژه ها خیلی بیشتر از این زمان صرف میکردم و حتی شب ها بیدار میموندم اما نتیجه نمیگیرفتم.


از اون روز به بعد این برنامه رو کامل و کامل تر کردم تا بتونم بهترین نقشه راه رو داشته باشم و امروز تصمیم گرفتم این تجربیات رو با شما هم به اشتراک بذارم 🙂

این برنامه گام به گام در عین قدرتمند بودن ساده هم هست و دقیقا به همین دلیله که همیشه برای تمام پروژه های خودم و مجموعه میموس ازش استفاده می کنم و خدا رو شکر میکنم تا امروز همیشه اثرگذار و نتیجه بخش بوده…

سرزمین جدید سئو، کشف شده توسط مانگو

تموم شدن شکست ها و رسیدن به صفحه اول گوگل خیلی برای من شیرین بود به همین خاطر تصمیم گرفتیم سیستمی راه اندازی کنیم که بقیه هم بتونن از این برنامه استفاده کنن، ما اسم این برنامه رو مانگو گذاشتیم یعنی انبه… چون یادگیری و اجرای سئو رو مثل خوردن انبه برای شما شیرین میکنه.

اوایل سال 98 نسخه اولیه برنامه گام به گام مانگو (پلتفرم مانگو) رو ارائه دادیم و خوشبختانه تلاش هامون جواب داد و استقبال خیلی خوبی شد و دوستان زیادی با استفاده از این سیستم سایت ها خودشون رو سئو کردن.

اما کیفیت کار هنوز از نظر ما کافی نبود…

پس دست به کار شدیم و نسخه جدید رو با استفاده از تجربیاتی که از مشتریان قبلی کسب کرده بودیم و نیازهای که برای هر سئو کار احساس میشد دوباره از نو ساختیم…

و امروز شما به 0 تا 100 این برنامه، امکانات و تمام تجربیات من دسترسی دارید و میتونید با این نقشهٔ راه هر پروژه ای رو به سر انجام برسونید بدون اینکه به تبت سفر کنید 🙂 


و یک رازی که دوست داشتم با شما هم در میون بذارم:

تو ناجی کسب و کارهای اینترنتی هستی چون:

سایت ها همیشه از مسائل و مشکلات فروش رنج می کشند! حالا حدس بزن اگر برندی یا شرکتی یا سازمانی نتونه بفروشد چه اتفاقی می افتد؟

بله، ورشکسته میشه.

شرایط و تحولات اخیر باعث شده حجم عظیمی از کسب و کارها به سمت آنلاین شدن بیان به همین خاطر اون ها هر روز بیشتر از دیروز به فردی نیاز خواهند داشت که بتونه با یک سئو قدرتمند مشکل فروششون رو حل کنه.

در واقع کاری که تو انجام میدی صرفا تنظیمات سایت یا نویسندگی نیست بلکه انجام کارهاییه که می تونه فروش اون ها رو بالا ببره و همیشه بالا نگه داره.

پس به تخصصی که قرار هست یاد بگیری به عنوان یک ابزار جادویی نگاه کن نه فقط یادگیری چند نکته ی ساده…

فرشید امین زاده
بنیانگذار مانگو و مدرس دوره جامع سئو مانگو

معرفی جامعترین برنامه گام به گام سئو ایران:

برای اولین بار در ایران شما میتونید متد و سیستمی رو به دست بیارید که با یادگیری و اجرای گام به گام اون، رسیدن به صفحه اول گوگل رو ساده و فروش رو برای خودت یا مشتریانت چند برابر کنید.

تمام نقشه گام به گام و تکنیک هایی که من برای سئو استفاده می کنم بصورت ویدیویی و قدم به قدم در مانگو آموزش داده و در یک سیستم آموزشی جدید ارائه شده تا شما هم بتونی به نتایج مشابه دست پیدا کنی!

شما میتوانید همین الان محصول را سفارش دهید اما بگذارید بهتون بگم با خرید این دوره به چه چیزهای دست پیدا میکنید

مانگو تسک دقیقا چیه؟

روش اجرای سئو با دوره مانگو تسک

تمام تلاشم اینست که آموزش را آنطور که باید در اختیار طالب آن قرار دهم، بدور از هر گونه بزرگ نمایی و شوآفی که در حال چیره شدن بر بستر آموزش آنلاین کشور است.

این دوره برای چه کسانی مناسبه؟

حتی اگه با سئو هم آشنا نیستی
باز هم با برنامه گام به گام مانگو میتونی سایتت رو سئو کنی

یک چیز رو می تونم به جرئت قول بدهم:

تجربه استفاده از مانگو شبیه به هیچکدام از دوره های سئو دیگر نیست.

چرا که اکثر افرادی که در زمینه آموزش سئو فعالیت می کنند قول هایی به شما میدهند که عموما از مبالغه کردن یا بزرگنمایی هم گذشته، و مهمتر از همه تمام و کمال دانش خودشون رو در اختیار شما قرار نمیدهند (با این دید هر چه متخصص تراز اول کمتر باشه رقیب هم کمتره)

من بیشتر از 1 سال شبانه روز روی ارتقا و توسعه این برنامه کار کردم تا نسخه جدید بهتر از قبلی باشه و 100% ایمان کامل دارم برای شما هم جادو میکنه به شرطی که تمام تسک ها رو انجام بدی.

من از مبالغه کردن برای فروش محصولاتم متنفر هستم، اما بهت قول میدم مانگو دقیقا مثل یک نقشه گنج شما رو به گنج واقعی یعنی صفحه اول میرسونه چون برای تک تک متد ها و آموزش هام استراتژی اختصاصی دارم و کاملا از مباحث علمی و تکنیکال استفاده کرده ام که بارها روی سایت های مختلف جواب داده اند.

مانگو فقط یک دوره آموزشی سئو نیست، بلکه تمام ابزارها و چیزهایی است که برای رسیدن به صفحه اول گوگل در کمترین زمان ممکن نیاز دارید.

 

در دوره جامع سئو مانگو قراره چه چیزهایی به شما آموزش داده بشه؟

برنامه عملیاتی گام به گام 3 ماه مانگو تسک

برنامه آموزشی گام به گام سئو سایت از 0 تا 100 به صورت تسک اجرایی (تمام راهکارهای سئو کاران حرفه‌ای دنیا و روش‌هایی که خودمان با آن پروژه‌های سئو را انجام میدهیم؛ به صورت ویدیو از دسکتاپ، پاورپوینت و اجرای روش‌ها و ترفندها در یک داشبورد حرفه ای با کلی امکانات مدیریت و کنترل پروژه سئو)

هر آنچه که برای رسیدن به
صفحه اول گوگل به آن نیاز خواهید داشت

در حقیقت برای سئو کردن کامل و حرفه ای یک سایت که برای مشتری سودآور باشد، به چیزی بیشتر از یک دوره آموزشی سئو نیاز خواهید داشت. 

 • به استراتژی های رقابتی متمایز و اختصاصی خودت
 • به قالب ها و تمپلیت های نوشتاری، آنالیز کلمات، سنجش کلمات، میزان سودآوری کلمات کلیدی و…
 • به بهترین نمونه استراتژی های لینک سازی داخلی و خارجی در دنیا
 • به چک لیست های روزانه، هفتگی و ماهانه سئو سایت
 • و به تمپلیت های تولید محتوا، رپورتاژ و…. نیاز خواهید داشت.

به همین دلیل اگر امروز دوره مانگو رو ثبت نام کنی این ها رو هم در کنارش دریافت می کنی.

به اضافه استراتژی گرفتن مشتری
که تا قبل از این هرگز درباره آن در هیچ دوره ای صحبت نشده

تصور کن تمام ابزارها و تکنیک های سئو، تولید محتوا و لینک سازی رو یاد بگیری، اگر نتونی مشتری بگیری یا از تخصصت پول دربیاری اونوقت به چه دردی می خورن؟

به همین خاطر بخشی از دوره مانگو به روش های گرفتن مشتری خدمات سئو اختصاص یافته، که تا به امروز هرگز جایی درباره اون صحبت نشده!

 

اگر بخوام خیلی ساده و کلی این استراتژی رو توضیح بدهم، از این قرار است:

 • معرفی بهترین فضاها برای پیدا کردن مخاطبین خدمات سئو و استراتژی تبدیل کردن اونها به مشتری که هیچ سئو کاری در ایران از اون آگاه نیست.
 • فرمول و استراتژی قیمت گذاری پروژه سئو بر اساس بازار ایران طوری که هم مشتریان شدیدا تمایل به کار کردن با شما رو داشته باشند و هم اینکه هیچوقت کمتر از ارزش کاری تون قیمت ندید.
 • آموزش مذاکره با مدیران سایت ها برای گرفتن پروژه
 • نمونه قرارداد فکر شده برای پروژه های سئو همراه با آموزش نحوه قراداد بستن بدون قرار حضوری
 • برنامه هفتگی که با دنبال کردن اون می تونی همیشه مشتری های جدید پیدا کنی. ( اگر بتونی این برنامه ساده رو انجام بدی می بینی که چقدر راحت و بدون دغدغه می تونی همیشه مشتری جدید برای کارت داشته باشی)

   

 • چطور سایت شخصی خدمات سئویی درست کنی که بتونه هر ماه مشتریان جدید برای تو بیاره. (بدون اینکه لازم باشه اون رو تغییر بدی بتونی ماه ها و یا حتی سالها از اون استفاده کنی.)
 • همکاری مستقیم به عنوان سفیر مانگو در شهر خودتون و استفاده از مشتریان و زیرساخت ها و پتانسیل های مجموعه میموس
 • و ده ها استراتژی اختصاصی دیگر…
 

تقریبا فراموش کردم بگویم این خرید 100% بدون ریسک است

چرا باید یک متخصص سئو بشم ؟

 • چون سئو نیاز تمام سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است و هر سایتی به سئو نیاز داره پس بازار کار خوبی در کل دنیا و ایران داره.
 • به عنوان یک متخصص سئو میتونید در شرکت ها با حقوق زیادی استخدام بشید.
 • میتونید با یادگیری سئو خارج از ایران کسب درآمد کنید.
 • میتونید به صورت فریلنسری خونه کار کنید و ماهانه بیشتر از یک کارمند تمام وقت کسب درآمد کنید.
 • اگر خودت سایت داری پس با تخصص سئو میتونی فروشت رو چند برابر کنی اونم بدون هزینه!
 • و کلی دلایل دیگه که مطمئنم شما هم ازش با خبرید.

هجوم سایت های ایرانی به سمت سئو در سال ۹۹

در سال ۹۹ و بعد از شروع کرونا حدود 70 درصد کسب و کارهای اینترنتی که سایت یا فروشگاه دارند به سمت سئو کشیده شده اند در حالیکه فقط کمتر از 5% کسب و کارهای سنتی در ایران اینترنتی شده اند، این بهترین فرصت برای یادگیری تخصصی پولساز در ایران است چون بازار بسیار بزرگی در حال ساخته شدن هست و هر روز بزرگتر هم میشه.

درآمد یک سئو کار در ایران

طبق آمار سایت jobinja.ir حداقل درآمد ماهانه یک متخصص سئو بین 2 تا 5 میلیون تومان و اگه شما برای خودتون کار کنید این درآمد حداقل 3 برابر خواهد شد.

درآمد سئو کار در خارج

درآمد یک سئو کار در خارج از ایران

طبق تحقیقات سایت Glassdoor درآمد سالیانه یک متخصص سئو در آمریکا حدود 49،000 دلار است که با پول خودمون میشه تقریبا : 830.000.000 تومان

کدام دسته از مشتریان حاضر هستند چندین میلیون تومان ماهانه برای سئو پول پرداخت کنند؟

یک قانون ساده وجود دارد.

اگر فردی یا شرکتی بخواهد محصول یا خدماتی را بصورت آنلاین بفروش برساند 100% به سئو نیاز دارد مگر اینکه سرمایه خیلی زیادی برای تبلیغات داشته باشد.

یعنی هر سایت یا فروشگاه اینترنتی که در ایران ساخته و راه اندازی میشه میتونه به نوعی مشتری شما باشه.

در واقع سئو بزرگترین کانال جذب مشتری هر کسب و کاریه که محصولاتش را بصورت آنلاین می فروشه.

 

شروع سرمایه‌گذاری

با خرید جامع‌ترین دوره آموزش سئو ایران نه تنها یک تخصص کاربردی یاد میگیرید بلکه به یک متخصص در زمینه سئو نیز تبدیل می شوید هم چنین میتوانید با گذراندن این دوره کسب درآمد خود را به صورت مستقیم و غیرمستقیم از سئو شروع کنید.

پس در سرمایه‌گذاری این تخصص پرسود تردید نکنید!!

من علی جهانی دانشجو دوره قبلی سئو مانگو بعد از 7 ماه با کمک دوره های سئو مانگو بیشتر از 200 کلمه صفحه اول گوگل آوردم که میتونید در ویدیو بالا ببنید و یا خودتون کلمات رو در گوگل سرچ کنید:

سایت ایمن خرید:

ایفون استوک – لینک 2 گوگل

ایفون 7 استوک – لینک 1 گوگل 

ایفون 10 استوک – لینک 1 گوگل

و بیشتر از 100 کلمه دیگه

سایت  آکادمی زیبایی  :

انواع رژ لب – لینک 3 گوگل (رقیب اول دیجی کالا)

کرم پودر دائم – لینک 4 گوگل

کرم اکسیدان – لینک 1 گوگل

منشن اینستاگرام – لینک 4 گوگل

کلی کلمه و سایت دیگه که داخل ویدیو کامل توضیح دادم.

شما هم با دوره سئو مانگو 100% مثل من نتیجه خواهید گرفت

بیش از 400 نفر با آموزش های ما نتیجه گرفته اند

نظر شرکت کنندگان دوره های حضوری مانگو

هزینه شرکت در دوره :

پرداخت نقدی

کل هزینه سرمایه گذاری:

 4.800.000 تومان

با تخفیف ویژه :

2.890.000 تومان

 این تخفیف فقط تا پایان امروز قابل استفاده هست

مزایای خرید کامل دوره

 • تخفیف ویژه خرید کل دوره
 • دسترسی به بیش از 60 ساعت ویدیو تخصصی سئو
 • گارانتی بازگشت وجه تا یک ماه (بدون قید شرط)
 • دسترسی به محتوای کامل دوره
 • دسترسی رایگان به آپدیت ها تا 1 سال
 • پشتیبانی 6 ماهه VIP
 • مشاوره تا رسیدن به نتیجه توسط مدرس دوره
 • تست ارزیابی فنی در انتهای دوره
 • صدور گواهی آنلاین در انتهای دوره
 • دسترسی به وبینارهای زنده با مدرس در طول دوره
 • حضور در گروه های ویژه مانگو کلاب

توضیحات:
قیمت دوره بر اساس وضعیت اقتصادی فعلی تنظیم شده و در ماه های آتی افزایش پیدا خواهد کرد.

مشاوره ثبت نام در دوره :

021-22215399

               09128708790   24 ساعته

شما با خرید اشتراک ویژه به این دوره ها دسترسی خواهید داشت:

1#

برنامه 3 ماهه گام به گام سئو مانگو (دوره اصلی)

2#

دوره جامع تحقیق کلمه کلیدی پیشرفته

3#

دوره جامع تولید محتوا بر اساس اصول سئو

4#

دوره لینک سازی حرفه ای کلاه سفید

5#

دوره ساخت استراتژی سئو 

6#

دوره جامع سرچ کنسول جدید

7#

دوره سئو تکنیکال سایت (آپلود رو سایت بزودی)

8#

دوره اختصاصی سئو فروشگاهی (آپلود رو سایت بزودی)

هنوز تموم نشده…
اگر همین الان سفارشت رو تکمیل کنی به هدایای زیر به ارزش حداقل 8.650.000 تومان هم دسترسی پیدا می کنی

هدیه #1 : 

دوره کسب درآمد از سئو (بهت یاد میدیم چطور با سئو ماهانه حداقل 8 میلیون تومان درآمد داشته باشید)

به ارزش: 700.000

هدیه #2 : 

کوچ حرفه ای، دسترسی به منتور و پشتیبان شخصی سئو به مدت 6 ماه 

به ارزش: 1.500.000 تومان

هدیه #3 : 

6 وبینار 1 ساعته به صورت ماهانه برای رفع مشکلات و سوالات دانشجویان (رایگان)

به ارزش: 980.000 تومان

هدیه #4 : 

6 وبینار 1 ساعته به صورت ماهانه آموزش روش های جدید سئو و آپدیت های گوگل

به ارزش: 1.300.000 تومان

هدیه #5 : 

1 سال آپدیت رایگان دوره‌ها و تسک‌های اجرایی براساس آخرین تغییرات الگوریتم‌های گوگل

به ارزش: 900.000 تومان

هدیه #6 : 

تبادل ریپورتاژ 3 طرفه با رعایت قوانین جدید گوگل به صورت کاملا رایگان و نامحدود

به ارزش: نامحدود

هدیه #7 : 

دسترسی به جدیدترین دوره های سئو ضبط شده در مانگو تا پایان سال 99 (تا پایان سال حداقل 6 دوره جدید)

به ارزش: 2.400.000 تومان

هدیه #8 : 

 • به مدت 6 ماه عضو VIP ما خواهید بود
 • به ما دسترسی مستقیم دارید و هر ماه 2 آموزش ترند اختصاصی از ما به رایگان دریافت میکنید (مجموعا 24 آموزش)
 • دسترسی 24 ساعته و هفت روز هفته به مربیان ، پشتیبان ها و سایر دانش پذیران دوره با قابلیت چت بین اعضای دوره
 • شرکت در وبینار ها و جلسات پرسش و پاسخ های ویژه اعضا VIP
 • دسترسی VIP به انجمن
 • دریافت کمک از مربیان در صورت به نتیجه نرسیدن کلمات

به ارزش: 1.400.000 تومان

هدیه #9 : 

عضویت آکادمی ترافیک : آموزش  8 استراتژی برتر ایجاد ترافیک محتوا

 • یادگیری 8 استراتژی برتر ایجاد ترافیک و روش اجرای آنها
 • اضافه شدن استراتژی های بیشتر به مرور زمان (برای یادگیری این استراتژی ها از متخصصین حرفه ای بیشتر از 1500 دلار هزینه کرده ایم.)

به ارزش: 980.000 تومان

نوع محتوا دوره

تمام جلسات به‌صورت ویدئویی میباشند و شامل مدرس و فیلم‌‌برداری از صفحه نمایش مدرس است (قابل دانلود و پخش روی 1 سیستم)

مدت زمان دوره

دوره جامع مانگو سئو یک دوره کامل 3 ماهه است که روزانه با 3 ساعت زمان میتونید به یک نتیجه عالی برسید

کیفیت ویدیو

کلیه جلسات با کیفیت Full HD 1080 ضبط و ارائه میشوند تا از مشاهده ویدئو‌ها با کیفیت بالا لذت ببرید

دسترسی به جلسات

امکان دانلود و قابل استفاده برای 1 نفر + دسترسی همیشگی و دائمی. تا جلسه 55 از ماه دوم دوره ضبط و قابل دسترس است (تکمیل دوره تا 10 شهریور)

60+

ساعت ویدئو آموزشی

463+

شرکت‌کنندگان تا این لحظه

99 %

اعلام رضایت کاربران

ما یک خانواده ایم...
در تمام مراحل کنارت هستیم

1. پشتیبانی تلفنی

همیشه میتوانید در ساعات اداری با پشتیبانی در ارتباط باشید

2. تیکت پشتیبانی

میتوانید از تیکت پشتیبانی برای پرسیدن پرسش‌ها و دریافت پاسخ توسط کارشناسان استفاده کنید.

۳. پشتیبانی واتساپ

اگر نمیخواهید از تلگرام استفاده کنید، میتوانید از طریق WhatsApp با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

۲. پشتیبانی تلگرامی

میتوانید در تلگرام، با کارشناسان پشتیبانی دوره در ارتباط باشید.

5. پشتیبانی با AnyDesk

در صورتی که نیاز باشد بطور عملی به سیستم‌تان دسترسی داشته باشیم، با AnyDesk کمک‌ میکنیم

۳. پشتیبانی گروه اختصاصی

با سایر اعضا در یک گروه ویژه به صورت گروهی میتونید در ارتباط باشید و از همدیگه کمک بگیرید

ارتباط نزدیک با چندی از بزرگ ترین کسب و کارهای کشور نظیر:

 • سی فایو (بزرگ ترین سایت ساز ایران)
 • دونبش (مانیشن – یکی از 3 سایت برتر املاک ایران)
 • بلدشو (از بزرگ ترین سایت های آموزشی ویدیویی زبان اصلی)
 • مستر شبکه (از بزرگ ترین شرکت های حوزه شبکه کشور و سرویس دهنده بانک ها و دیجی کالا)
 • فنی کارا (از بزرگ ترین سایت های درخواست خدمات فنی داخل کشور)
 • آغازینو (از بهترین مجموعه های آموزشی دیجیتال مارکتینگ)
 • دیجی وردپرس (یکی از تاپ ترین سایت های خدمات حوزه وردپرس)
 • فریش تم  (از قدیمی ترین سایت های خدمات قالب وردپرس)
 • آرتی کالا (از بزرگ ترین فروشگاه های حوزه لوازم کودک)
 • جریان کتاب (از بزرگ ترین سایت های فروشگاه کتاب در ایران)
 • و همینطور همکاری با مجموعه های بزرگ دیگر کنار مجموعه میموس در این چندسال، تجربه ای بوده که امروز حاصل آن، ارائه ای در آموزش های پلتفرم سئو مانگو است.
فرشید امین زاده

مدرس دوره: فرشید امین‌ زاده
هم بنیانگذار میموس و مدرس دوره های سئو مانگو

 • 4 سال کار روی توسعه سئو وردپرس
 • نویسنده کتاب سئو وردپرس بزبان ساده
 • نویسنده بیش از 100 مقاله تخصصی سئو
 • همکاری با برندهای بزرگ در صنایع مختلف  کشور
 • مدیر سئو در آژانس میموس و پلتفرم مانگو
 • طراح متد آموزش و استراتژیست دیتای پلتفرم مانگو
 • همکاری با برندهای بزرگی مثل سی‌فایو، فنی‌کارا، آغازینو و…
 • برگزاری کارگاه‌های مختلف خصوصی و گروهی سئو

برای ثبت نام در دوره ها نیاز به مشاوره دارید؟

همین الان با مشاوران ما تماس بگیر یا شمارت رو بذار ما باهات تماس بگیریم.

داخلی 1

سوالات متداول...

ما در کنار آموزش های ویدیویی یک برنامه عملیاتی سئو آماده کرده ایم که پس از شروع دوره ویدیویی، مرحله به مرحله کارها را انجام داده و نتایج آن را روی سایت مشاهده میکنید.

دوره‌های آموزشی ممکن است محتوایی ویدیویی یا ارائه‌های مختلف در مورد تجربیات سئوکار باشد، اما مانگو پلتفرمی آموزشی است که اصلی‌ترین دوره آن یک مسیر آموزشی خاص است، یک پروژه علمی و عملی سئو که داستانش با هر دوره آموزشی روی زمین تفاوت بسیار دارد.

هیج پیش زمینه ای نیاز نیست همه موارد لازم رو در دوره جامع ما یاد خواهید گرفت

مانگو فعلا هیچ دوره ای بصورت حضوری ندارد و برای دسترسی به آموزش ‌ها و برنامه‌های سئوی سایت روی پلتفرم، در هر کجای ایران که باشید، کافیه به یک لپتاپ و اینترنت دسترسی داشته باشید تا از آنها استفاده کنید.

مشخص است که سطح دانشی که در یک کلاس چند ساعته و بدون فعالیت دریافت می‌کنید با چیزی که در مانگو تجربه خواهید کرد زمین تا آسمان متفاوت خواهد بود، مانگو فقط آموزش نیست، با مانگو قرار است سایت‌های مختلف را سئو کنید یا سئوی چند پروژه بزرگ را مدیریت کنید.

آموزش‌های پلتفرم مانگو روی یک تایم لاین آموزشی کاری برنامه ریزی شده اند و هر کاربر پس از تکمیل پروفایل و شروع دوره، آموزش‌های مربوط به برنامه‌های کار سایت را  دریافت می‌کند و با شروع کار، آموزش هایش هم شروع می‌شود.

با نبود منابع قابل استناد فارسی اکنون تصمیم گرفتیم آن چه را یادگ رفته ایم به دیگران هم بیاموزیم، همچنین دانشی که در محتوای پلتفرم مانگو برای کارهای سئو سایت ارائه شده دانش یک نفر نه بلکه دانش ده ها متخصص سئو و کارشناس مجرب این زمینه است که کنار هم قرار گرفته تا بهترین محتوای آموزشی و استراتژی را به شما ارائه کنند.

مانگو برای تمام متدهایی که ارائه می‌کند تضمین سئو کلاه سفید بودن را میدهد، بنابراین سایت شما در طول حضور در پلتفرم همیشه از خطرات آپدیت‌های گوگل و جریمه ها در امان است اما اگر اتفاقی رقیب قصد تخریب سایت شما را داشته یا با مشکلی حاد مواجه شوید میتوانید از انجمن تخصصی و مشاوره متخصص‌های حرفه ای استفاده کنید.

مشتریان پلتفرم مانگو با عضویت خود می‌توانند در طول اشتراک خودشان، تمام بروزرسانی‌های ارائه شده در پلتفرم شامل ابزارها و آموزش‌ها را دریافت کنند.

مانگو اولین پلتفرم یا سیستم مدیریت سئو وردپرس محور در دنیاست که برای سئوی سایت وردپرسی برنامه ریزی و آموزش تکمیلی گام به گام و مرحله ای ارائه می کند و بله ایرانی است و محصول شرکت میموس.

پلتفرم مانگو به شما کمک می کند هر پروژه سئویی را بپذیرید و سئوی آن را به سادگی پیش ببرید. حتی اگر حرفه ای هم نباشید آموزش ها و کارهای مانگو کمک می کند مثل حرفه ای ها نتیجه بگیرید. پس بله شما بنوعی یک سئوکار حرفه ای خواهید شد که میتواند در زمینه های مختلف سایت های مختلف را به صفحه اول گوگل برساند.

مانگو کمک می کند برای هر نوع سایتی ترافیک بسازید، در کلمات رتبه بگیرید و کاربران را به سایت خود ببرید، اینکه چقدر سایت خوبی دارید یا فروشگاهتان چقدر محصولات پرفروش دارد از جریان سئو خارج میشود. پس عملا مانگو کمک می کند پتانسیل افزایش فروش و درآمد را داشته باشید.

بله تا دلتان بخواهد آموزش های سئو در سراسر وب ریخت و پاش شده، ولی کدام یک آنطور به شما یاد داده که بتوانید یک استراتژیست سئو باشید، کدام آموزش ها میتوانند راه درست سئو را به شما نشان دهند؟ هیچ کدام. چون پراکنده هستند و بیشتر آنها فقط تئوری مانده اند. ما آموزش هایی حرفه ای  را کنار نظر ده ها متخصص داخلی برایتان در نظر گرفته ایم که همه آنها ثابت شده هستند.

اگر شما تیم سئو دارید، بله میتوانید یک حساب کاربری و اشتراک مانگو تهیه کنید، سپس محتوا را در اختیار تیمتان در شرکت قرار دهید تا بتوانند از آموزش ها استفاده کرده و کارهای برنامه ریزی شده در پلتفرم را انجام دهند.

شما میتوانید برای تیم خودتان گروه اختصاصی داشته باشید و متخصص های سئو را هم وارد جریان بازی کنید تا کارمندان خودتان را آموزش دهید.

خودتان به این پرسش پاسخ دهید، چون به اندازه روز روشن است.

پشتیانی رایگان از شما در طول فعال بودن اشتراک حسابتان در پلتفرم مانگو بر اساس پلنی که خریداری کرده اید برقرار است و همیشه به گروه ها و انجمن ها برای دریافت پشتیبانی دسترسی دارید.

خود گوگل گفته از کسانی بترسید که رتبه اول گوگل را بشما تضمین میدهند، چون حتی یک مهندس گوگل هم نمیتواند رتبه 1 گوگل را به کسی وعده دهد. پس پاسخ این پرسش شدیدا منفی است ما قول رتبه 1 را به هیچ کسی نداده و نمی دهیم، ما بشما قول رسیدن به نتیجه، دستیابی به ترافیک ارگانیک و آمدن به صفحه اول گوگل را میدهیم!

آموزش های مانگو همیشه در حال بروز رسانی هستند، ممکن است روازنه باشد، هفتگی، ماهانه، 3 ماهه، و یا 6 ماهه، و این بروز رسانی دائم یعنی آموزش ها همیشه برای شما کاربردی هستند و قابل استفاده.

بهترین سایت ساز رایگان دنیا وردپرس است که هم اکنون نزدیک 100 هزار سایت و فروشگاه ایرانی و پارسی زبان از آن استفاده می کنند. همچنین استفاده از وردپرس آسان است و انجام کارهای سئو روی آن هم آسان تر. پس ما بهترین گزینه ای که برای کار سئو داریم را بشما هم پیشنهاد می کنیم. سیستمی که همیشه اصولی توسعه پیدا می کند، ایمن است و سئوی خوبی هم دارد.

اگر ابزاری بخواهید که امکان تهیه و قرارگرفتن آن در مانگو باشد به صورت رایگان برای شما تهیه خواهد شد و در اختیار سایر کاربران هم قرار خواهد گرفت – پس برای افزونه های سئو هزینه نکنید.

دست خالی نرو...

اگه هنوز برای ثبت نام دوره جامع مردد هستی پیشنهاد میکنم دوره رایگان رو ثبت نام و شروع کنی....
با 7 مرحله ساده و رایگان میتونی سایتت رو سریع سئو کنی

محتوای دوره

بازکردن همه
آموزش سئو پایه - تکمیل اهداف کسب و کار تا پیکربندی کامل سایت
استراتژی سئو – ساخت لیست کلمات و معماری سایت
هدفگیری کلیدواژه - طراحی یک برگه / مقاله برای تارگت گذاری سئو درون سایت
طراحی یک محصول MVP – تارگت گذاری روی فروش و کسب رتبه
آموزش تحقیق کلمه کلیدی - انتخاب مسیر فعالیت کسب و کار
ورود به مبحث تولید محتوا - شروع کمپین محتوایی و تقویم برنامه ریزی
1 از 3
+91 ثبت‌نام شده
ثبت‌نام نشده
کل هزینه سرمایه گذاری:  4.800.000 تومان با تخفیف ویژه : 2.890.000 تومان  این تخفیف فقط تا پایان امروز قابل استفاده هست

دوره شامل

 • 80 درس
 • 51 اقدامک ها

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام وقتتون بخیر باعث خوشحالیه که این تخصص شیرین رو در حال یادگیری هستید بله پشتیبانی کامل دارید و میتونید به خود واتس اپ مدرس هم پیام بدید
   09128605411

 1. سلام من نرم اقزار خوندم اما خیلی به مباحث سئو و دیجیتال مارکتینگ علاقه دارم. 2 ساله که با آموشهای مختلف رایگان و غیر رایگان سئو رو آموزش دیدم و دارم کار می کنم. همیشه احساس می کردم یه چیزی ایراد داره. هم چون نسبت به تلاشم سایت هام خوب بالا نمی اومد هم اینکه مقایسه میکردم بعضی سایت ها رو و نمی دونستم مشکل کارم کجاست. الان تازه این اموزش رو شروع کردم و تا درس 3 از فصل 2 پیش رفتم. به شدت کارتون حرفه ایه. من هیچ جا اموزش اصولی مثل شما ندیدم. کاش قبلا دیده بودم سایتتونو. الان حتی سایت های قدیمی هم با تکنیک های شما از اول دارم سئو می کنم. ممنونم که انقدر حرفه ای و اصولی همه چیزو اموزش میدید.

  1. سلام آقای معین زاده عزیز. به شخصه از قبل از زمانی که تو دوره مانگوتسک ثبت نام کنید تا الان که تا اینجا آموزش رو دنبال کردید، شاهد پیشرفت شما هستم و از سوالاتی که می پرسید کاملا متوجهم که درکتون از سئو در حال گسترشه و این باعث خوشحالی منه. با همین روال که پیش برید، مطمئن باشید در پایان دوره تبدیل میشید به یه سئوکار خبره که تو فیلد تخصصی خودش حرف برای گفتن داره. نگران زمانی هم که از دست دادید نباشید، با تلاش بیشتر خیلی سریع می تونید جبرانش کنید🙂🌺

 2. اقای امین زاده کارش ساخت غول های سئو هست
  از میموس و تیم میموس قدردانی میکنم
  توی خرید دوره هایی که از میموس میگیرید ذره ای شک نکنید
  وقتی توی توضیحات دوره نوشته میشه بازگشت بدون وجه بدون قید و شرط یعنی دوره ها به قدری فوق العاده هستن که عین من تشنتون میکنه به ادامه یادگیری با میموس و اصلا اون مبلغ کمی ک دادین فراموشتون میشه
  سئو هم عین بقیه ی کار ها برای حرفه ای شدن نیاز به تمرین و تحقیق دارین
  تفاوت دوره های میموس با بقیه دوره های سایت ها اینه که میموس 99درصد کار رو میگ و 1 درصد باید سرچ کنین و بیشتر ازش سر دربیارین
  ولی بقیه ی سایت 1درصد رو یاد میدن و 99درصد رو باید سرچ کنین
  فرمول موفق شدن توی دوره های میموس:
  خرید دوره با مبلغ خیلی کم
  +
  دانلود دوره ها با حجم خیلی کم ولی کیفیت بالا
  +
  دیدن فیلم های دوره با صدای فوق العاده دلنشین
  +
  تمرین تمرین تمرین
  =
  تبریک!!!! شما یکی غول های سئو شدین!
  ——————————————

  یادتون هیچوقت نره که خیلی دوستون دارم

  1. جناب جهانی عزیز
   از همراهی شما بسیار خوشحالم. از شنیدن صدای شما و همینطور دیدن این پیغام و مشاهده رضایتی که از کار ما دارید، واقعا احساس خرسندی میکنم. احساس میکنم کار خوب نیاز به دیده شدن هم داره و شما با این کمک و همینطور بیان این نقطه نظرات شگفت انگیزتون واقعا بما خیلی انرژی دادین. از حضور شما در این سایت و دیدن فعالیت هاتون بی نهایت خوشحالم… همیشه سبز باشین 🌱

   1. انشالله همیشه مثل الان بدرخشید
    خواهش میکنم
    من از شما و دوره های عالیتون ممنونم💕🌹

 3. سلام خسته نباشید.
  قصد دارم این دوره رو بخرم. اما قبلش می خوام به چند تا سوالم جواب بدید:
  1-چیزایی که تو این دوره آموزش میدین بر اساس اطلاعات جدید سئوهست؟
  2-بعد از گذروندن این دوره میتونم به عنوان سئوکار تو یه شرکت مشغول به کار شم؟
  3-اگر بعد از خرید دوره جاییش رو متوجه نشدم شما راهنمایی می کنید؟
  ممنون میشم جواب بدید چون برام مهم هست.

  1. سلام خدمت شما آقای شیرازی عزیز. سعی می کنم تمام سوالاتون رو کامل جواب بدم تا نقطه ابهامی نمونه براتون.

   1-ما محتوای دوره هامون رو همیشه آپدیت نگه می داریم به این دلیل که روش های سئو ثابت نیستن. ممکنه یه روشی که در یه زمان به رشد سایت کمک کنه، تو یه زمان دیگه باعث افت رتبه سایت بشه. به همین دلیل اگر آموزشی با تغییر آپدیت های گوگل خودش رو بروز نکنه اصلا فایده نداره. شاید تو خیلی آموزش های دیگه ببینید که ویدئوها یک سال قبل ضبط شدن و هنوز دارن ارائه میشن. اما ما هر تغییری که گوگل در الگوریتم هاش ایجاد کنه، ظرف یک هفته یه ویدئوی جدید برای اون آپدیت تولید می کنیم و تو دوره ها مون قرار می دیم. دوره جدیدی هم که ارائه کردیم از اول ضبط شده و محتواش متناسب با تغییرات جدید گوگل هست.

   2- ما تضمین می کنیم که از صفر با شما شروع می کنیم و تا یه سئوکار حرفه ای نشدید راحتتون نمیذاریم🙂 خیلی از کاربران ما همزمان با شروع این دوره پروژه سئو گرفتن و قدم به قدم با آموزش های ما سایتشون رو سئو کردن و فیدبک فوق العاده ای گرفتن. یعنی با این دوره میشه همزمان با آموزش کسب درآمد هم کرد. لازم نیست صبر کنید آموزش هاتون تموم شه و بعد شروع به کار کنید.

   3-همونطور که گفتم ما تا مطمئن نشیم که همه مباحث براتون کامل جا افتاده، دست از سرتون بر نمی داریم😉 هدف ما اینه که شما در پایان دوره متخصص سئو بشین و بتونین هر سایتی رو سئو کنین و تو این مسیر همه جوره از طریق گروه های پرسش و پاسخ، تلگرام، تیکت، ایمیل، تماس تلفنی و … پشتیبانیتون می کنیم.

   اگر بازم سوالی داشتید حتما ازمون بپرسید🌹

 4. سلام. وقت بخیر. من یک شرکت در حوزه صنایع معدنی دارم و پرسنل شرکت اکثرا فنی هستند. به نظر شما بهتر است برای سئو وبسایت شرکت یکی از پرسنل در سئو آموزش ببیند یا باید متخصصی برای این کار در نظر بگیریم؟

  1. سلام، وقت شما هم بخیر. اگر بین پرسنلتون کسی هست که علاقه و توانایی یادگیری سئو رو داشته باشه، بهتره از پرسنل خودتون استفاده کنید چون زمینه کاری شما تخصصیه و تولید محتوا نیازمند داشتن دانش تو این زمینه ست.

 5. سلام جلسات در این دوره زمان بندی شده ن یا یه روزه هم می شه این دوره رو بگذرونیم؟

  1. خانم آشتیانی عزیز،
   دوره زمان بندی خاص خودش رو داره ولی ترکیبی از اقدامک و آموزش هست. شما هر چقدر بیشتر زمان بذارید میتونید بیشتر اقدامک هارو پیش ببرید.

 6. با سلام و خسته نباشید به تیم مانگو. من با این دوره می تونم بگم مسیر زندگی کاریم عوض شد. واقعا فکر نمی کردم با سئو بشه به همچین دارمد بالایی رسید. واقعا ممنونم

  1. سلام سجاد عزیز، واقعا از این همه شوق و ذوق دیدگاه شما خیلی خوشحالیم. امیدواریم همینطور با انرژی پیش برید و موفقیت هاتون رو برامون بازگو کنید…😍

 7. سلام خسته نباشید. من اشنایی مقدماتی با سئو دارم و میتونم پست هایی که میذارمو سئو کنم. اما می خوام کامل و حرفه ای یاد بگیرم و از سایتم کسب درامد کنم و اگه بشه برای بقیه هم سئو انجام بدم. این دوره می تونه منو به این نقطه برسونه؟

  1. سلام؛
   این دوره خیلی مباحث گسترده تری رو پوشش میده اگر دوست دارین از سئو کسب درآمد کنید و پروژه سئو انجام بدین این دوره براتون بهترین دوره ممکنه…

 8. سلام خسته نباشید من در حال گذروندن این دوره هستم. بزرگترین نقطه قوت عملی بودن این دوره ست. خیلی خوبه که کارایی که یاد میگیری رو روی سایتت انجام میدی. من سایتم خیلی پیشرفت کرده و خیلی خوشحالم که با این دوره اشنا شدم.

 9. با عرض سلام و خسته نباشید. من اولش که این دوره رو شرکت کردم مطمئن نبودم که مفید باشه چون دوره های مشابه هم گذرونده بودم. اولش هم زیاد پیگیری نکردم جلساتو. اما الان کاملا نظرم برگشته. خیلی به اطلاعاتم اضافه شدهو نکات بسیار ریزی که هیچ وقت شاید اصلا بهش توجه نمیکردم رو تو سئو یاد گرفتم. همچنین به خاطر پشتیبانی قوی که دارید تشکر فراوان دارم.

  1. رحمان طاهرزاده عزیز ممنون از شما که به ما انرژی مثبتتون رو انتقال میدید🌼 خوشحالم که از این دوره استفاده کردید و مفید بوده براتون. امیدوارم از نکاتی که یاد گرفتید در کارتون هم استفاده کنید و در اون مرحله هم شاهد پیشرفتتون باشیم.

 10. سلام وقت بخیر. شما تو این دوره ایجاد بازدید با نرم افزار رو هم آموزش میدید؟ خیلی از رقبا دارن با این روش سئوشون رو بهبود میدن

  1. سلام، وقت شمام بخیر باشه. ما روش هایی رو آموزش میدیم که اصولی باشن و تاثیر مثبتشون در طول زمان نه تنها کم نمیشه، بلکه بیشتر هم میشه. روش های ایجاد بازدید فیک اگر هم در ابتدا فیدبک خوبی داشته باشند (که بعیده)، مطمئن باشید به زودی تاثیر مثبتشون تبدیل به تاثیر منفی میشه و حالا باید راهی پیدا کنید برای خنثی کردن تاثیر منفی اون ها. در نتیجه ما به هیچ وجه این روش ها رو نه آموزش میدیم و نه توصیه می کنیم.

 11. من اشنایی ابتدایی با سئو دارم. میشه لطف کنید راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم؟

 12. من قصد دارم که یه فروشگاه اینترنتی تاسیس کنم. نظر بعضی دوستان این هست که همه کارهای سایت رو خودم انجام بدم و سئوش کنم. به نظر شما خوبه خودم آموزش ببینم و انجام بدم یا از اول بسپرم به متخصص؟ البته خودمم علاقه زیادی به سئو دارم.

  1. علی عزیز؛ سلام
   دوست دارم اینطور بگم که شما برای مدیریت فروشگاهتون نیازمند افرادی هستین که کارهای لجستیکی رو براتون انجام بدن، وبمستری سایت رو انجام بدن و کارهای زیادی رو باید برای افراد مختلف در مجموعه تون تقسیم کنید. و اما مبحث جذاب سئو، برای موفق شدن در سئوی سایت یا فروشگاهی که پیش رو دارید، در ابتدا هم میتونید آهسته و پیوسته شروع کنید به شرطی که مسیر فعالیت شما مشخص و تدوین شده باشه، اینکارو ما در رودمپ انجام دادیم، البته اگر تیمی دارین میتونید تیم رو در مسیر رودمپ هدایت کنید و کل کارهای سئو رو با برنامه ریزی پیش ببرید. در هر صورت این دوره بهتون کمک میکنه این اتفاق براتون با سادگی بیشتری رقم بخوره. 🌱 پاینده باشید

ایمیل خود را وارد کنید...

دانلود رایگان جلسه اول

آیا تمایل دارید جلسه اول این دوره را به صورت رایگان دانلود و تماشا کنید؟