میخوای کار با مانگو رو یاد بگیری؟

این بخش راهنمای کاملی در خصوص استفاده از مزیت ها و ویژگی های مانگوعه، در این بخش شما با موارد زیر آشنا میشید و می تونید از بخش های مختلف مانگو نهایت لذت و استفاده رو ببرید.

  • ثبت پروفایل کاربری
  • ساخت رزومه حرفه ای در مانگو
  • معرفی دوره های آموزشی
  • معرفی بخش پرطرفدار انجمن سئو
  • و…

از مهم ترین ویژگی های حضور و ثبت نام در مانگو

با ثبت نام در مانگو می تونید به خوبی از ویژگی ها و امکانات زیر برخوردار باشید، پس عجله کنید تا فرصت هست 🙂

راهنمای تصویری استفاده از قابلیت های مانگو

ثبت پروفایل و عضویت

شما یکبار ثبت نام میکنید و برای همیشه در مانگو یک پنل اختصاصی و پروفایل پیشرفته در اختیار دارید که با آن هزاران کار میتوانید انجام دهید. از جمله یادگیری سئو (:

رزومه ساز حرفه‌ای

با داشتن یک پروفایل حرفه‌ای و نمایش فعالیت‌ها و تخصص‌ها در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ نشان دهید که چه مهارت هایی دارید و برای شرکت ها و فرصت های شغلی تنها از این پروفایل عمومی استفاده کنید تا قابلیت های برتر شما براحتی و بدون نیاز به توضیح برای همه آشکار باشد.

دوره‌های آموزشی

دوره‌های آموزشی حرفه‌ای برای شما طراحی شده تا مرحله به مرحله بتوانید آموزش ببینید و کارهای خودتان را همراه با اقدامک های تنظیم شده برای هر آموزش پیگیری کنید.

انجمن‌های سئو

برای تاپ‌ترین موضوعات سئو، انجمن‌های مختلفی ساخته شده تا مشکلات و پرسش‌های متنوع خودتان را کنار دیگر کاربران مطرح کرده و به بهترین پاسخ‌ها دست پیدا کنید.

سوالات متداول

مانگو سئو یک بستر یا پلتفرم برای سئو در ایران است و شما را یاری میکند سئو را یاد بگیرید، برای انجام آن روی سایت و فروشگاه برنامه داشته باشید و از دانش دیگران هم در این زمینه استفاده کنید.

مانگو سئو کارتان را بسیار ساده کرده است! ثبت نام با هر اکانتی که دوست دارید، گوگل، اینستاگرام یا حتی فیسبوک، بعد از این وارد پلتفرم شده، یک دوره آموزشی انتخاب کنید و آن را روی سایت خودتان اجرا کنید یا از دیگران کاربران سوالاتتان را بپرسید.

ما کنار پنل کاربری پیشرفته و جامعه متخصص سئو در پلتفرم مانگو، ابزارهای زیادی برای کمک بشما در تجزیه و تحلیل سایت و انجام کارهای سئو آماده کرده‌ایم که رایگان از آنها میتوانید استفاده کنید.

همه! هر کسی که دوست دارد سئو را یاد بگیرد، در آن پیشرفت کند یا به دیگران یاد بدهد.

چون اینجا به چیزهای زیادی دسترسی دارید که در همین برگه برایتان گفته‌ایم.