سوالات متداول مانگو

حتما سوالات خاصی ذهن شما رو به خودش درگیر کرده، ما ذهن شما رو می خونیم و به سوالات شما به صورت کامل پاسخ میدیم. این بخش در واقع پاسخ به سوالات متداولیه که از سوی شما پرسیده شده و ما هم به صورت کامل به اون ها پاسخ دادیم. 🙂

سوالات متداول مانگو

دوره‌های آموزشی ممکن است محتوایی ویدیویی یا ارائه‌های مختلف در مورد تجربیات سئوکار باشد، اما مانگو پلتفرمی آموزشی است که اصلی‌ترین دوره آن یک مسیر آموزشی خاص است، یک پروژه علمی و عملی سئو که داستانش با هر دوره آموزشی روی زمین تفاوت بسیار دارد.

نیازی نیست همه چیز داشته باشید، البته دست خالی هم نمی شود، شما باید یک سایت وردپرسی آنلاین داشته باشید یا یکی راه اندازی کنید و کار با آن را کمی بلد باشید تا بتوانید فعالیت سئو را پیش ببرید.

مانگو فعلا هیچ دوره ای بصورت حضوری ندارد و برای دسترسی به آموزش ‌ها و برنامه‌های سئوی سایت روی پلتفرم، در هر کجای ایران که باشید، کافیه به یک لپتاپ و اینترنت دسترسی داشته باشید تا از آنها استفاده کنید.

ما در کنار آموزش های ویدیویی یک برنامه عملیاتی سئو آماده کرده ایم که پس از شروع دوره ویدیویی، مرحله به مرحله کارها را انجام داده و نتایج آن را روی سایت مشاهده میکنید.

مشخص است که سطح دانشی که در یک کلاس چند ساعته و بدون فعالیت دریافت می‌کنید با چیزی که در مانگو تجربه خواهید کرد زمین تا آسمان متفاوت خواهد بود، مانگو فقط آموزش نیست، با مانگو قرار است سایت‌های مختلف را سئو کنید یا سئوی چند پروژه بزرگ را مدیریت کنید.

آموزش‌های پلتفرم مانگو روی یک تایم لاین آموزشی کاری برنامه ریزی شده اند و هر کاربر پس از تکمیل پروفایل و شروع دوره، آموزش‌های مربوط به برنامه‌های کار سایت را  دریافت می‌کند و با شروع کار، آموزش هایش هم شروع می‌شود.

با نبود منابع قابل استناد فارسی اکنون تصمیم گرفتیم آن چه را یادگ رفته ایم به دیگران هم بیاموزیم، همچنین دانشی که در محتوای پلتفرم مانگو برای کارهای سئو سایت ارائه شده دانش یک نفر نه بلکه دانش ده ها متخصص سئو و کارشناس مجرب این زمینه است که کنار هم قرار گرفته تا بهترین محتوای آموزشی و استراتژی را به شما ارائه کنند.

مانگو برای تمام متدهایی که ارائه می‌کند تضمین سئو کلاه سفید بودن را میدهد، بنابراین سایت شما در طول حضور در پلتفرم همیشه از خطرات آپدیت‌های گوگل و جریمه ها در امان است اما اگر اتفاقی رقیب قصد تخریب سایت شما را داشته یا با مشکلی حاد مواجه شوید میتوانید از انجمن تخصصی و مشاوره متخصص‌های حرفه ای استفاده کنید.

هزینه تهیه اشتراک در پلتفرم به حدی پایین در نظر گرفته شده که هر کسی توانایی تهیه آن را خواهد داشت.

مشتریان پلتفرم مانگو با عضویت خود می‌توانند در طول اشتراک خودشان، تمام بروزرسانی‌های ارائه شده در پلتفرم شامل ابزارها و آموزش‌ها را دریافت کنند.

شما می‌توانید سایت خودتان را راه اندازی کرده و با تهیه اشتراک مانگو سئوی سایتتان را شروع کنید، کافیست چندتا ویدیوی رایگان در سراسر وب برای راه اندازی سایت با وردپرس ببینید، طراحی سایت با وردپرس فقط چند دقیقه طول می‌کشد، شما پس از بالاآوردن سایتتان، می‌توانید کارتان را با مانگو شروع کنید.

مانگو اولین پلتفرم یا سیستم مدیریت سئو وردپرس محور در دنیاست که برای سئوی سایت وردپرسی برنامه ریزی و آموزش تکمیلی گام به گام و مرحله ای ارائه می کند و بله ایرانی است و محصول شرکت میموس.

پلتفرم مانگو به شما کمک می کند هر پروژه سئویی را بپذیرید و سئوی آن را به سادگی پیش ببرید. حتی اگر حرفه ای هم نباشید آموزش ها و کارهای مانگو کمک می کند مثل حرفه ای ها نتیجه بگیرید. پس بله شما بنوعی یک سئوکار حرفه ای خواهید شد که میتواند در زمینه های مختلف سایت های مختلف را به صفحه اول گوگل برساند.

اگر به سئو آنطور نگاه کنید که شکل درستی برای معرفی اصولی شما به کاربران باشد، بله و مانگو که فعلا روی سئو تمرکز دارد به شما کمک می کند پس از راه اندازی سایت خودتان، بتوانید کسب و کارتان را با قدرت سئو و برندینگ ترویج دهید و رشد کنید، پس در صورتی که چنین رویکردی دارید، کارآفرین شدن با  تکیه بر قدرت سئو در برندینگ، فاصله زیادی با شما ندارد

مانگو روی سئوی سایتی که برای کسب و کارتان راه اندازی کرده اید کمکتان می کند. خیلی ساده یک سایت با وردپرس راه اندازی کنید و درآنچه متخصص هستید برای تولید محتوای تجاری اقدام کنید، اینکه چطور کسب و کارتان را با سئو به همه معرفی کنید بخشی است که مانگو در آن تخصص دارد، مانگو کمکتان میکند با سئو به ترافیک و بازدید برسید و برند خودتان را بر اساس سئو بسازید.

مانگو کمک می کند برای هر نوع سایتی ترافیک بسازید، در کلمات رتبه بگیرید و کاربران را به سایت خود ببرید، اینکه چقدر سایت خوبی دارید یا فروشگاهتان چقدر محصولات پرفروش دارد از جریان سئو خارج میشود. پس عملا مانگو کمک می کند پتانسیل افزایش فروش و درآمد را داشته باشید.

بله تا دلتان بخواهد آموزش های سئو در سراسر وب ریخت و پاش شده، ولی کدام یک آنطور به شما یاد داده که بتوانید یک استراتژیست سئو باشید، کدام آموزش ها میتوانند راه درست سئو را به شما نشان دهند؟ هیچ کدام. چون پراکنده هستند و بیشتر آنها فقط تئوری مانده اند. ما آموزش هایی حرفه ای  را کنار نظر ده ها متخصص داخلی برایتان در نظر گرفته ایم که همه آنها ثابت شده هستند.

بله شما میتوانید دوره هارا خریداری کنید و اصلا از مانگو استفاده نکنید.

اگر شما تیم سئو دارید، بله میتوانید یک حساب کاربری و اشتراک مانگو تهیه کنید، سپس محتوا را در اختیار تیمتان در شرکت قرار دهید تا بتوانند از آموزش ها استفاده کرده و کارهای برنامه ریزی شده در پلتفرم را انجام دهند.

شما میتوانید برای تیم خودتان گروه اختصاصی داشته باشید و متخصص های سئو را هم وارد جریان بازی کنید تا کارمندان خودتان را آموزش دهید.

خودتان به این پرسش پاسخ دهید، چون به اندازه روز روشن است.

بله، چرا که نه! هر کسی که سایت وردپرسی داشته باشد بهترین سیستم را میتواند در اختیار داشته باشد و آن مانگو است. مانگو نه تنها برای اشخاص بلکه برای شرکت ها هم خوب است، شرکت ها میتوانند تیمشان را به پلتفرم اضافه کنند تا کارهای سئو را دریافت کرده و پس از دیدن آموزش ها، کارها را انجام دهند!

پشتیانی رایگان از شما در طول فعال بودن اشتراک حسابتان در پلتفرم مانگو بر اساس پلنی که خریداری کرده اید برقرار است و همیشه به گروه ها و انجمن ها برای دریافت پشتیبانی دسترسی دارید.

برخی از فعالیت های سئو که نیازمند بررسی است از شما، تیمتان و همینطور کارشناسان ما زمان زیادی خواهند گرفت، ما این موضوع را میدانیم، پس برای برخی موارد نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید.

مانگو پلتفرم سئو است نه مدیریت سایت، پس اگر مشکلی با سایت وردپرسی شما وجود داشته باشد، باید یک فریلنسر پیدا کنید که این مشکل را برایتان حل کند، شما در مانگو فقط برای مشکلات سئو پشتیبانی دریافت خواهید کرد.

تا دلتان بخواهد در سراسر اینترنت ده ها ویدیوی رایگان پارسی و بومی برای کار با وردپرس وجود دارد و میتوانید از آنها برای آموزش کار با وردپرس و مدیریت سایت و فروشگاه وردپرسی استفاده کنید.

خود گوگل گفته از کسانی بترسید که رتبه اول گوگل را بشما تضمین میدهند، چون حتی یک مهندس گوگل هم نمیتواند رتبه 1 گوگل را به کسی وعده دهد. پس پاسخ این پرسش شدیدا منفی است ما قول رتبه 1 را به هیچ کسی نداده و نمی دهیم، ما بشما قول رسیدن به نتیجه، دستیابی به ترافیک ارگانیک و آمدن به صفحه اول گوگل را میدهیم!

شما میتوانید از دیگران مشاوره های زیادی برای کارهای مختلف خودتان دریافت کنید و این بستگی به مشاور و منتور دارد که با چه کارمزدی با شما کار کند.

آموزش های مانگو همیشه در حال بروز رسانی هستند، ممکن است روازنه باشد، هفتگی، ماهانه، 3 ماهه، و یا 6 ماهه، و این بروز رسانی دائم یعنی آموزش ها همیشه برای شما کاربردی هستند و قابل استفاده.

بهترین سایت ساز رایگان دنیا وردپرس است که هم اکنون نزدیک 100 هزار سایت و فروشگاه ایرانی و پارسی زبان از آن استفاده می کنند. همچنین استفاده از وردپرس آسان است و انجام کارهای سئو روی آن هم آسان تر. پس ما بهترین گزینه ای که برای کار سئو داریم را بشما هم پیشنهاد می کنیم. سیستمی که همیشه اصولی توسعه پیدا می کند، ایمن است و سئوی خوبی هم دارد.

ووکامرس بهترین فروشگاه ساز رایگان دنیاست که 40 درصد از کل فروشگاه های آنلاین جهان را روی دوش خودش میبیند. ووکامرس فروشگاه ساز اختصاصی وردپرس است و کمک می کند هر نوع فروشگاهی بسازید، از آن طرف، سئوی فروشگاه ووکامرسی بعلت سوار بودن روی وردپرس بسیار ساده است.

ما در قلب پلتفرم مجموعه بزرگی از ابزارهای سئو را برای شما گردآوری کرده ایم که میتوانید از هر کدام بخوبی استفاده کنید.

بله ابزارهای که در باشگاه معرفی می شوند همگی رایگان هستند.

اگر ابزاری بخواهید که امکان تهیه و قرارگرفتن آن در باشگاه نباشد، احتمالا باید برای آن هزینه جداگانه پرداخت کنید. چه داخل پلتفرم باشد چه خارج از آن.