انجمن سئو

با جامعه ای از سئوکاران
در سراسر ایران ارتباط برقرار کنید.

 • شناساندن اسم شرکت به گوگل

   مهدی پرهیزکار بروزرسانی شده 1 سال، 8 ماه پیش 2 اعضا · 4 نوشته‌ها
 • پویان –

  عضو
  1399-06-16 در 07:00

  سلام. ما «گروه» ایکس هستیم. فکر میکنم از لحاظ حقوقی یه مسائلی هست که گفتن فعلا «شرکت» ایکس رو در جایی به کار نبریم. چه کاری میشه انجام داد که اگر کسی به جای «گروه ایکس» سرچ کرد «شرکت ایکس»، باز هم سایت ما بالا بیاد؟

 • مهدی پرهیزکار

  عضو
  1399-06-17 در 06:11

  سلام جناب خالقی

  به طور کلی کسب نتیجه با اسم برند خیلی پروسه پیچیده ای نداره (البته که این بستگی به نام اون برند هم داره). اما طبق این چیزی که گفتید، اگه خودتون نمیتونید از اسم “شرکت” داخل محتواهاتون استفاده کنید (عنوان، Hها، محتوای صفحه و…) منطقی ترین راه سئو خارجیه. یعنی با اسم “شرکت ایکس” برای خودتون بک لینک بگیرید و یا داخل محتواهایی که داره شما صحبت میکنه از کلمه “شرکت” استفاده کنید.
  (البته راه های غیر حرفه ای تری هم هست مثلا:
  1- مثلا میتونید با چند تا دستگاه مختلف و IP متخلف عبارت “شرک ایکس” رو سرچ کنید و روی نتیجه مورد نظر کلیک کنید، که البته باید عین کاربر واقعی رفتار کنید یا حتی میتونید که به تعداد خیلی کم بازدید بخرید(که البته پیشنهاد نمیکنم)
  2- میتونید داخل محتواتون استفاده کنید اما از قسمت دیدگاه ها. مثلا در صفحه ای که میخواید با عبارت “شرکت ایکس” بیاید بالا از سمت کاربر یک کامنت بنویسید مثلا: شرکت شما …. و بعد میتونید جواب بدید که: البته ما هنوز “شرکت ایکس نشدیم و…” اینطوری غیر مستقیم عبارت “شرکت ایکس” رو داخل محتوا استفاده کردید)

  (البته که از اونجایی سئو مدت زیادیه مفهومی و معنایی شده، به نظر من اگه مفهوم اشتباهی به گوگل نرسونید، بدون این کارها اتوماتیک روی دوتا عبارت میاید بالا)

  • پویان –

   عضو
   1399-06-17 در 17:12

   سلام مجدد. خیلی ممنون از راهنماییتون. الان چک کردم با اسم شرکت هم در نتایج بالا هست. البته بعضی جاهای سایت اسم شرکت رو آوردم و احتمالا بعد از یه مدتی حذفش کنم و اسم گروه رو بذارم. حالا با این توصیف، حذف اسم شرکت ممکنه تاثیر منفی در این مسئله بذاره؟

   اینکه در توضیحات متا، اسم شرکت رو بیارم چی؟ تاثیر مثبت نمیذاره؟

   • مهدی پرهیزکار

    عضو
    1399-06-18 در 06:10

    نتایج بعدی رو هم چک بکنید و ببینید که رتبه های دیگه چیا هستن. مثلا اگه با شرکت لینک یک هستید، ببینید لینک های بعدی هم خودتونید یا رقبا (مثلا شبکه های اجتماعی خودتون یامحتوایی راجب خودتون یا…) اگه بیشتر نتایج خودتون باشید خیلی جای خطر نداره. یعنی کلا با این نام، شما شناخته شده اید.
    پاک کردن کلمه شرکت ها و عوض کردنشون با گروه هم میتونه تاثیر بزاره (البته نه اونقدر که بگیم خیلی افت رتبه پیدا میکنید)

    و درمورد استفاده از کلمه شرکت در دیسکریپشن، میتونید استفاده کنید (از هیچی بهتره) که البته بازهم اونقدر تاثیر شگرفی روی افزایش رتبه نداره. در انتهای پاسخ اول اشاره کردم که گوگل در حال حاضر معنایی و مفهومی شده و به این راحتی ها نتایج تغییر نمیکنه.

مشاهده 1 - 2 از 2 پاسخ

برای پاسخ دادن ابتدا وارد سایت شوید.

نوشته اصلی
0 از 0 پست‌ها ژوئن ۲۰۱۸
حالا