انجمن سئو

با جامعه ای بزرگاز سئوکاران
در سراسر ایران ارتباط برقرار کنید.

 • خطای متا دیسکریپشن اضافی

   فرشید امین‌زاده بروزرسانی شده 1 سال پیش 2 اعضا · 4 نوشته‌ها
 • محسن کشاورزی

  عضو
  1399-06-15 در 12:01

  سلام

  من یک مشکلی دارم که سایت ماز نشون میده. برای صفحه اصلیم در قسمت meta description میگه بیش از یک مورد توضیح متا وجود داره و قرمزش کرده!

  صفحه اصلیم با المنتور ساخته شده و من ویرایش کردم صفحه رو و یک توضیح کوتاه خودم در قسمت اسنیپت قرار دادم. ولی طبق ماز، چند خط اول صفحه اصلیمم به عنوان متا در نظر گرفته! این مشکل چجوری باید حل بشه؟!

  متشکر

 • فرشید امین‌زاده

  مدیر کل
  1399-06-17 در 06:32

  سلام محسن عزیز

  در صورت امکان چند تصویر ارسال بفرما که بررسی کنیم یا لینک مشخصی در اختیارمون قرار بده تا ما هم انلاین وارسی داشته باشیم.

  تشکر

 • محسن کشاورزی

  عضو
  1399-06-17 در 08:21

  سلام مجدد

  به سایتم به آدرس englishdon.ir که بیاین این خطا در اکستنشن ماز نشون داده میشه. قبلا توی یک اپ مربوط به بررسی سئو هم همین مورد رو نشون میداد

  بازم اگه اطلاعات دیگه ای لازم هست بفرمایید

  • فرشید امین‌زاده

   مدیر کل
   1399-06-18 در 07:26

   محسن جان برگه رو بررسی کردیم. ظاهرا از یک افزونه دیگه ای که با کد کوتاه ulp اطلاعات متا رو گرداوری میکنه هم استفاده شده و این باعث شده اون افزونه متای خودش رو کنار یوست سئو قرار بده بهمین خاطر این مشکل ایجاد شده.

   افزونه ای که احیانا برای پیاده سازی آموزش استفاده کردین (بر اساس شباهتی که با یکی افزونه های مورد استفاده ما داشت این مورد رو حدس میزنم) این مشکل رو بوجود اورده، موقتا اون رو غیر فعال و این برگه رو تست بفرمایید تا ببینیم مشکل همچنان هست یا نه.

مشاهده 1 - 3 از 3 پاسخ

برای پاسخ دادن ابتدا وارد سایت شوید.

نوشته اصلی
0 از 0 پست‌ها ژوئن ۲۰۱۸
حالا