انجمن سئو

با جامعه ای بزرگاز سئوکاران
در سراسر ایران ارتباط برقرار کنید.

 • متنی که در فوتر قرار بگیرد کلیک بیشتری دریافت می کند یا خیر؟

   زهرا طوسی بروزرسانی شده 9 ماه، 2 هفته پیش 2 اعضا · 3 نوشته‌ها
 • زهرا طوسی

  عضو
  1399-08-28 در 14:43

  سلام استاد روز بخیر

  دوره تولید محتوا در جلسه 14 درگیرسازی مخاطب با محتوا،قسمی فرمودین که معمولا کاربر در وب سایت شما به اندازه کافی اسکرول نمی کنه که پایین برود تا محتوا در فوتر ببیند و روی لینک کلیک بکند و بعدش عرض کردین که وقتی متن ها در فوتر قرار بگیرند نرخ کلیلک بسیار بالای از خودشان به جا می گذارند و چیزی که در فوتر قرار دارد مطمانا کلیک بیشتری دریافت می کند

  من همین قسمت متوجه نشدم وقتی معمولا کاربر اسکرول نمی کنه که بره پایین و فوتر ببیند چطوری متنی که در فوتر قرار بگیرد کلیک بیشتری دریافت می کند و نرخ کلیک بالایی از خودش به جا می گذارد؟

  با تشکر از همه زحمات شما

 • فرشید امین‌زاده

  مدیر کل
  1399-09-20 در 10:54

  سلام خ. طوسی عزیز

  یکی از چیزهایی که ما همیشه در نظر داریم عامه مخاطب هست. بله عامه مخاطب ممکن هست صفحه رو ترک کنند و فقط کسانی که واقعا محتوارو دوست دارند و اون رو خوب تشخیص دادند در اون مونده و محتوارو بخونند.

  حال اگر کسانی که به تمام سایت ما هم سر بزنند رو در نظر بگیریم، میبینیم بیشترین قسمت هایی که برای کاربران تکرار میشه هدر و فوتر هست. عملا هدر و فوتر که معمولا در سایت های زیادی به شکل یکسان در بین تمام برگه ها نمایش داده میشوند را در نظر بگیریم، میبینیم که بیشترین حجم محتوای تکراری در این قسمت نمایش داده شده.

  پس کلیک اون زیاد میشه. اما این کلیک از سمت کاربرانی هست که هنوز سایت مارو ترک نکرده اند.

 • زهرا طوسی

  عضو
  1399-09-20 در 14:05

  ممنونم استاد

مشاهده 1 - 3 از 3 پاسخ

برای پاسخ دادن ابتدا وارد سایت شوید.

نوشته اصلی
0 از 0 پست‌ها ژوئن ۲۰۱۸
حالا