آموزش حضوری سئو در مشهد

آموزش تمام مباحث سئو

با مسیر یادگیری و تحقیق کلمه کلیدی شروع میکنیم و تا تمام وظایف شغل سئو و مهارت های سئوکار مدرن 2022 آموزش را ادامه میدهیم.

کارگاه عملیاتی و پرکیتیکال

بجای استفاده از متد آموزش آکادمیک و صرفا پرداخت به مباحث تئوری، قرار است آستین بالا بزنیم و کارهای عملیاتی انجام دهیم.

آموزش بروز با متدهای جدید

به هیچ چیزی بسنده نمیکنیم، قرار است کارگاهی سنگین و آموزش هایی عمیق داشته باشیم تا بهترین کارگاه سئو حضوری را تجربه کرده باشید.

از آشنایی تا تعریف پروژه

داشتن اعتماد بنفس در سئو، یکی از الزامات مهارت های سئوکار است و اینجا قرار است اعتماد بنفس شما را در انجام پروژه افزایش دهیم.

از تحلیل رقبا تا پذیرش پروژه

سعی میکنیم با ایجاد میانبرهای منطقی در انجام پروژه زمان بخریم دقیقا هنگامی که به زمان نیاز داریم و با چنین چالشی مواجه هستیم

از کلیدواژه تا صد نتایج گوگل

مسیر سئوکار شدن با انجام کارهای سئو متفاوت است، بنابراین ابتدا در مورد سئو صحبت میکنیم سپس مهارت های سئوکار و البته کسب رتبه.

معرفی کارگاه‌های پیوسته سئو

کارگاه #1 - کارگاه تحقیق کلمه کلیدی - 3 ساعت

در کارگاه تحقیق کلمه کلیدی چه میگذرد؟ آه اینجا شبیه کارگاه کوزه گری است، اینجا خاک رس خوب پیدا میکنیم تا کوزه های خوبی در کارگاه کوزه گری بسازیم. تحقیق کلمه کلیدی در سئو؛ یعنی همه چیز. بله تمام مسیری که کسب و کار قرار است طی کند و سرمایه ای که امروز خرج میکند به امید اینکه فردا و پس فردا روی کلمات خوبی رتبه های بالای گوگل را کسب کند، سرنوشت شان تماما وابسته به مرحله تحقیق کلمه کلیدی در سئو است.

هر چه کوزه بشکنیم بهتر به جواب مرسیم، در این کارگاه فقط به تعامل و رفع اشکال میپردازیم. زمانی میرسد که ما باید خودمان را در این کار محک بزنیم و برای رسیدن به جواب‌هایی که باید بدست بیاوریم سوال های هوشمندانه بپرسیم. این کارگاه به مهم ترین کارگاه ما یعنی تحقیق کلمه کلیدی اختصاص دارد.

کارگاه #2 - کارگاه استراتژی سئو - 3 ساعت

شرکت‌کنندگان دوره استراتژی سئو در طی کارگاه با تمریناتی که دارند، روی سایت‌های متفاوت و زمینه کاری مختلف به آنالیز موردی میپردازند، ساختار سایت و معماری را بدست می آورند، به استفاده از محتوا روی سایت و ارتباط سایت با کاربر و موتور جستجو نگاه عمیق‌تری پیدا میکنند و ما در طول دوره سعی میکنیم نمونه‌های موردی از سایت‌های ایرانی را بررسی کنیم تا دانشجوها بصورت کامل توانایی آنالیز و تحلیل یک سایت از نظر استراتژی را داشته باشند. همینطور در مورد طراحی طبقه‌بندی محتوایی و ترکیب محتوا با آدرس‌های سایت و هدف‌گیری کلیدواژه، زمان‌بندی کارهای سئو و نقش برنامه‌ریزی در سئو آشنا میشوند سپس با طراحی کمپین سئو و کنار هم قراردادن موانع و اهداف، مسیر زمانی و ... کارهای سئو را برای کسب و کارشان در طول دوره مشخص میکنند.

کارگاه#3 - کارگاه تولید محتوا - 3 ساعت

تولید محتوا از بزگ ترین سبدهای سرمایه گذاری در سئو است و تلاشی است که با استراتژی نادرست هدر میرود. بنابراین کارگاه ما تماما اختصاص دارد به اینکه است که از کوچک ترین تکه های دنیای دیجیتال یا همان اتم های دنیای دیجیتال که کلمات باشند چطور باید استفاده کرد. قرار است یاد بگیریم چطور میتوانیم با گرفتن الهام از بهتررین منابع، پیداکردن بهترین ایده ها و نوشتن تاثیرگذارترین جمله ها شروع کنیم و به بهترین مقالات برسیم.

در تولید محتوا، حجم تمرین معنی ندارد. اصلا نمیتوانیم بگوییم فلان مقدار تمرین بس است یا کافی است. نه! ما همیشه در حال ارائه و تولید محتوا هستیم، بنابراین باید یاد بگیریم طور فنون متمرکزی داشته باشیم که از آنها در خلق محتوای ماندگار و اثرگذار استفاده کنیم.

کارگاه #4 - کارگاه سرچ کنسول - 3 ساعت

سرچ کنسول، سلطان قلب سئوکارها، یکی از ساده ترین ابزارهای سئو است و فقط رتبه کلمات را نشان نمیدهد! بلکه دنیایی غنی از اطلاعات سئو است و ما یاد میگیریم چطور زبان گوگل را درک کنیم. دقیقا همان جا که کسی فکرش را نمیکند، گنجیه ای از بهترین داده ها و اطلاعات مربوط به وضعیت سئو سایت نفهته است و قرار است به ابعاد آن دست پیدا کنیم. از پرفرمانس و عملکرد اجرایی سایت شروع میکنیم تا به خزش، سئو تکنیکال و لینک های سایت بپردازیم.

کارگاه #5 - کارگاه لینک سازی - 3 ساعت

یکی از ظریف ترین و در عین حال موثرترین کارهای سئوکارها روی هر پروژه، ایجاد لیستی از بهترین دایرکتوری های بک لینک است که میتواند به پیشرفت پروژه ها کمک کند و بیشترین تاثیر را بگذارد. ما در این کارگاه قرار است عمیقا روی این موضوع تمرکز کنیم و تلاش کنیم بهترین متدهای لینک سازی سالم و صحیحی که مدت ماندگاری و شدت تاثیرگذاری بالایی دارند را استفاده کنیم و قدرت و آوازه سایت و برند کسب و کار را با کمک لینک ها را در گوگل برجسته کنیم.

اینجا نقطه پایان آموزش و نقطه شروع ماجراجویی دانش جویان است. در این کارگاه سعی میکنیم هر آنچه نیازمند توضیح مجدد یا متفاوت است را با روشی متفاوت بررسی کنیم. همینطور به نتایج تمرینات، مسیرهای پیش رو برای ورود به بازار کار میپردازیم.

دور دوم جلسات تخصصی سئو؛ 3.5 میلیون - 1 اردیبهشت 1401

دوره حضوری سئو، در طول 8 جلسه و بصورت عمومی و با تعداد نهایت 8 نفر برگذار میشود.

نظرات شرکت کنندگان دوره حضوری در مشهد

پرسش‌های رایج

یک بار کسب و کار شما انتخاب میکند به چه مشتریانی خدمات ارائه کند! مثل تصاویری که در اینستاگرام برای مخاطبینش در نظر میگیرد. پس از شناسایی مخاطب، این سئو هست که با بیشترین حجم ترافیک میتواند کاری کند مشتری در تمام کشور به خدمات و محصولات شما در ساده‌ترین حالت ممکن دسترسی پیدا کند.

پول و چرخه اقتصادی گنده‌ای که در صفحه اول پربازدیدترین سایت دنیا یعنی گوگل‌دات‌کام “زیر دست کسب و کارهاست” و از جیب مشتریان به صندوق شرکت‌ها وارد میشود بی حد و اندازه زیاد است! چیزی نزدیک به “نیم تریلیون دلار” در سال! و این یعنی یک سئوکار برای به‌رتبه‌نشاندن یک برند یا شرکت در چنین جایگاهی میتواند پورسانت مالی و دستمزد بالایی دریافت کند! سئو: سومین شغل پردآمد دنیا.

چون شما هم پس از پاس‌کردن کامل دوره و حضور مستمر در کارگاه و شرکت در برنامه‌های تمرینی و پروژه‌های عملی، میتوانید با سئوی فریلسنری و انجام پروژه‌های کوچک شروع به کسب درآمد کرده و پس از کسب تجربه در شرکت‌های بزرگ و کوچک شروع به کار کنید یا پروژه‌های بزرگی را برای کار انتخاب کنید.

حضور در کارگاه‌های مانگو برای کسب دانش و انجام تمرینات و کار روی پروژه‌های عملی از آموزش تا کسب تجربه را برای شما به یک مسیر دلچسب در فرایند سئو تبدیل کرده‌ است. شما اینجا حضور پیدا میکنید! آموزش میبینید و سپس با ساخت رزومه‌ای حرفه‌ای در مانگو میتوانید روزمه خودتان را به شرکت‌های مختلف معرفی کنید. شما از همینجا تریبونی در اختیار دارید برای نمایش مهارت‌ها و سوابق حرفه‌ای کارتان در زمینه سئو به تمام ایران.

اول آموزش، آموزش اولین قدم در مسیر موفقیت است! چه آموزش ببینید چه آموزش بدهید! میتواند به موفقیت فکر کنید! ساختن روزمه‌ای حرفه‌ای و ارتباط با متخصصان این حوزه یعنی شما همین الان هم نصف راه را رفته‌اید و از مانگو میتوانید برای پیداکردن پروژه‌های شهرهای خودتان استفاده کنید. همینطور پروژه‌های زیادی در مانگو تعریف میشوند که بعنوان سئوکار فریلنسر یا پیمانکار آنها را قبول کنید و با آموزش‌های مانگو یک به یک آنها را با موفقیت تحویل دهید.

کارگاه‌ها با بازه‌های زمانی متفاوتی در آموزش‌های مختلف برگزار میشوند و شما میتوانید از همینجا برای ارتباط با ما و ثبت نام زودهنگام یا رزرو جایگاه در کلاس‌ها استفاده کنید.

کامل‌ترین سرفصل‌های آموزشی و بهترین خروجی از نظر سطح کیفی دانش و سواد دیجیتال دانشجویان در دوره‌های مانگو اتفاق افتاده بنابراین بهترین نمونه برای نمایش دستاورد کارگاه‌های ما افرادی حرفه‌ای هستند که تخصص لازم برای استخدام و حضور در دیگر شرکت‌ها را پیدا کرده‌اند. شما هم در مشهد میتوانید نفر بعدی برای آموزش باشید.

دوره‌های آموزشی سئو برگزارشده در مشهد

 

با همکاری مشترک تیم‌های مختلف آموزشی، تیم مانگو موفق شده چندین کارگاه آموزشی سئو بخوبی برگزار کند. دوره‌هایی که خروجی آنها متخصص‌هایی بوده‌اند که در جامعه دیجیتال بازاریابی مشهد مشغول بکار شده و در شرکت‌های مختلف استخدام شده‌اند.

بیش از 100 شرکت کننده

آموزش حضوری

برگزاری آموزش بصورت حضوری برای افزایش کیفیت کار

18 کارگاه برگزار شده

محتوای پیوسته

سرفصل‌های جامع برای انتقال کامل محتوا بدون خلا

بیش از 80 ساعت آموزش

سطح پیشرفته

شروع آموزش از مقدماتی تا خروجی دانشجوی زبده

حضور بیش از 10 شرکت فعال

کارگاه و تمرین

ترکیب کارهای عملی و تمرینات حساب‌شده در طول دوره

پخش ویدیو
پخش ویدیو

توضیحاتی در مورد کارگاه‌های برگزار شده

1- دوره استراتژی سئو برای کسب و کار اینترنتی

شرکت‌کنندگان دوره استراتژی سئو در طی کارگاه با تمریناتی که دارند، روی سایت‌های متفاوت و زمینه کاری مختلف به آنالیز موردی میپردازند، ساختار سایت و معماری را بدست می آورند، به استفاده از محتوا روی سایت و ارتباط سایت با کاربر و موتور جستجو نگاه عمیق‌تری پیدا میکنند و ما در طول دوره سعی میکنیم نمونه‌های موردی از سایت‌های ایرانی را بررسی کنیم تا دانشجوها بصورت کامل توانایی آنالیز و تحلیل یک سایت از نظر استراتژی را داشته باشند.

همینطور در مورد طراحی طبقه‌بندی محتوایی و ترکیب محتوا با آدرس‌های سایت و هدف‌گیری کلیدواژه، زمان‌بندی کارهای سئو و نقش برنامه‌ریزی در سئو آشنا میشوند سپس با طراحی کمپین سئو و کنار هم قراردادن موانع و اهداف، مسیر زمانی و … کارهای سئو را برای کسب و کارشان در طول دوره مشخص میکنند.

2- دوره استراتژی و تولید محتوا در مسیر سئو

هر کسب و کاری به متخصص تولید محتوا نیاز دارد و اهداف این کارگاه در این مسیر دنبال میشود! در طول دوره دانشجویان با طراحی کمپین کسب ترافیک و کمپین بازاریابی محتوا آشنا شدند. در مورد محتوا دست به تحقیقات زدند و برای تمرین شروع به نوشتن کردند. یکی از خروجی‌های مفید کارگاه رویارویی با چالش تولید محتوای مفید برای کسب و کارهای مختلف است و دانشجویان از اساس ارزش‌گذاری کلیدواژه تا به عمل آوردن یک محتوای خوب شروع به کار کردند.

اهمیت تولید محتوا در کسب و کارهای مختلف، در سئو، کسب مخاطب و تولید لید Lead، در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی و… خودش را نشان داده و ما در طول دوره سعی کردیم سرفصل‌هایی مناسب با بازاریابی مفید محتوا و استفاده از استراتژی درستی برای تولید محتوا داشته باشیم و آموزش را با آن استارت بزنیم.

3- دوره کمپین لینک‌سازی حرفه‌ای و پیشرفته

کمپین لینک‌سازی ما از دو پارت تشکیل شده، و در ابتدای دوره؛ کنار مسائل تئوریک، دانشجویان با ماهیت لینک در وب سایت آشنا شده و بعنوان تمرین سراغ کنترل لینک سازی داخلی رفتیم. در طول دوره به درخواست دانشجویان انواع سایت‌های بزرگ را مورد بررسی قرار دادیم و در مورد لینک سازی داخلی، تاثیرات و روش بهبود سئوی داخلی با کمک آن به آموزش پرداختیم.

در پارت دوم، سراغ کمپین لینک سازی پیشرفته و طراحی برنامه خرید رپورتاژ رفتیم. از بارزترین مسائل در خرید رپورتاژ توجه به شاخص‌های مهمی مثل اعتماد و رتبه سایت است و در این دوره، چارت طراحی شده توسط تیم آموزشی مانگو در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت تا بعنوان تمرین برای سایت‌های مختلف برنامه خرید رپورتاژ پیاده کنند.

4- دوره سرچ کنسول حرفه‌ای و آنالیز دیتا در سئو

سرچ کنسول حرفه‌ای‌ترین ابزار سئو در میان سئوکاران است. بیشتر از 6 ساعت آموزش در جلسات مختلف و ارائه برنامه تمرین و طراحی متد‌های استخراج دیتا از سرچ کنسول از جمله مواردی بوده که در این دوره‌های آموزشی به آنها پرداخته شده و دانشجویان دوره روی سایت‌های مختلفی که در اختیار داشته‌اند به آنالیز سایت پرداخته‌اند.

از اهداف اصلی این کارگاه، شناسایی و رفع مشکلات وب‌سایت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و کسب ترافیک در بهترین حالت است. اگر یک ابزار سئوی حرفه‌ای باشد که هر سئوکاری به آن نیاز داشته باشد! این ابزار سرچ کنسول گوگل است که با نام وبمستر تولز سابق همواره آچار فرانسه مشکلات سئوی سئوکاران در گوگل بوده و این قطعا بخشی از کارگاه سئوی ماست.

5- دوره سئو تکنیکال و بررسی پرفرمانس وب‌سایت

دوره تکنیکال به بررسی مفاهیم کلیدی سایت و کدنویسی میپردازد، سعی شده در این کارگاه کنار بررسی کلی اصطلاحات به ارائه راهکارهایی برای آنالیز و رفع مشکلات سایت بپردازیم. کارهای تکراری زیادی در این کارگاه وجود دارد و آن هم ایجاد تغییرات مداوم روی سایت و آنالیز اشکالات است.

از کدنویسی اسکیما گرفته تا افزایش سرعت سایت و آنالیز عملکرد قالب سایت، به همه این موارد پرداخته شده و سراغ موارد تکینکال دیگری رفتیم که اجرای سایت و پرفرمانس Performance سایت را در سرچ گوگل و نتایج تحت تاثیر قرار میدهند.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *