فیلم آموزش سئو

وقتی مشغول مطالعه این متن هستید، هزاران محتوا در سراسر اینترنت منتشر میشود، اما یکی از آموزنده ترین نوع محتوایی که در وب سایت های مختلف منتشر میشود، مطمئنا ویدئوهای آموزشی است.

ویدیو محتوایی بسیار مفید را در کمترین زمان و با بیشترین بازدهی بما ارائه میدهد. این باعث شد ما بخش زیادی از زمانی که در اختیار داریم را به تولید ویدیوهای آموزش سئو بپردازیم. تلاش ما ارائه محتوایی تجربی و ناب در بستر مانگو است. اینجا همراهمان باشید و برای خودتان یک مدرسه آموزشی سئو آنلاین داشته باشید.

الگوریتم‌های جستجو

الگوریتم‌های جستجو؛ نیاز کاربر از زبان گوگل

الگوریتم های گوگل، توصیف گوگل از آنالیز سایت ها در سراسر وب هستند. هر صفحه ای دارای محتوا باشد، از نظر گوگل یک کاندید برای کسب رتبه در نتایج گوگل است. این پروسه زمانی برای هر سایت شروع میشود که استانداردهای اولیه را داشته باشد. اینجا در مورد استاندادرهای جستجوی گوگل و الگوریتم هایی صحبت میکنیم که مکانیسم سئو را کنترل میکنند.

تولید محتوا

تولید محتوا؛ حرکت بسوی پادشاهی

محتوای ناب و با کیفیت که نیاز کاربر را برطرف میکند و بهترین نمونه برای مطالعه است توسط گوگل انتخاب میشود و به کاربران ارائه میشود. زمانی که بهترین محتوای حوزه خودتان را بنویسید، میتوانید زمزمه های گوگل در مورد حضور سایت تان در نتایج صفحه اول را بشنوید. حرکت بسوی یک پادشاهی در سراسر وب و حوزه خودتان با تولید محتوا شروع میشود و اینجا در مورد بهترین راهکارهای سئو در مسیر تولید محتوا صحبت میکنیم.

استفاده از قابلیت FAQ اسکیما

استفاده از قابلیت های جدید صفحه نتایج گوگل و ارائه اطلاعات بیشتر به کاربران برای انتخاب صحیح تر بین سایت شما و رقبا در نتایج، این شانس را میدهد تا سایت های مفیدتر، کاربران را بهتر جذب کنند. یکی از قابلیت های جدید گوگل برای افزایش نرخ کلیک اسکیمای سوالات متداول FAQ است. این قابلیت کمک میکند ما سوالاتی که در محتوای خودمان نوشته ایم را همان جا کنار نتیجه جستجو به کاربر نشان دهیم.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

asd

لینک سازی

لینک سازی؛ ژاندارمِ صفحه اول نتایج

لینک سازی مقتدرانه کمک میکند کسب و کار حضور خودش در نتایج صفحه اول گوگ را به ثبات برساند. اگر سایت یا فروشگاه اینترنتی بخشی از بودجه خودش را برای لینک سازی صحیح و اصولی با متد مدرن و با کیفیت صرف نکند نمیتواند ماندگاری اش بین نتایج صفحه اول را تجربه کند. پس اینجا یاد بگیرید چطور لینک سازی با متد صحیح را در کمپین سئو سایت تان پیاده کنید و از آن بهترین نتایج را در رشد رنک و رتبه و کسب جایگاه برتر در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل کسب کنید.

ابزارهای سئو

ابزارهای سئو در جعبه لوازم متخصص سئو

چرا هر روز یک ابزار جدید در فضای دیجیتال توسعه پیدا میکند؟ چون دیدگاه یا Perspective افراد مختلفی که با دیتا Data یا داده های تحلیل کار میکنند تفاوت دارد. اینجا هم ما سعی میکنیم بهترین ابزارهای سئو را معرفی کنیم و البته کار با آن را برای شما توضیح دهیم. اینکه شما چطور از اطلاعات بدست آماده استفاده میکنید بستگی ب خودتان دارد. پس برگ برنده شما خلاقیت است چه در روش تحلیل چه در روش بکارگیری داده های بدست آمده. اگر ابزاری دلخواه شماست که باید کار با آن را یاد بگیرید برایمان بنویسید.

سئو از تجربه تا ایده پردازی و طرح تئوری

فرشید امین زاده مدیر سئو مجموعه میموس از تئوری تا تجربه، راهکارها و متدهایی را با شما به اشتراک میگذارد که بصورت واقعی آنها در پروژه های مختلف و آزمایش های لیگ سئو مانگو تجربه کرده یا مطرح کرده است. اینجا ویدئوهایی برای شما منتشر میشوند که دیدن آنها میتواند بشما نگرش جدیدی در مسیر آموزش سئو ارائه کند.

برنامه ریزی انجام پروژه سئو

برنامه ریزی اصولی جهت انجام پروژه‌های سئو مسئله ای چالش‌انگیز و بسیار مهم است. تخصص شما، در ترکیب با مهارت انجام کار و همینطور اصول اولویت گذاری در انجام مهمترین و تاثیرگذارترین کارهای سئو میتواند سرنوشت پروژه را برای موفقیت تضمین کند یا از شکست نجات دهد. در این فیلم آموزشی میخواهیم ماتریس مانگو سئو Mango SEO Project Table با سرواژه MSPT را معرفی کنیم تا از آن بتوانید برای کارهای سئو خودتان استفاده کنید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

تجزیه و تحلیل کلی سئو وب سایت

اگر یاد گرفته باشید که سئو سایت خودتان را شروع کنید باید یاد بگیرید که چطور بصورت کلی سایت را تجزیه و تحلیل کنید. ما اینجا قرار است کمکتان کنیم بتوانید بهترین تحلیل ممکن را روی مهم ترین قسمت های سایت داشته باشید. بدنه سایت شما از هر لحاظ باید قدرتمند و منظم باشد تا بتوانید بهترین گردش داخلی نیروی سئو را داشته باشید و از سینرژی رنک و قدرت سئو در داخل سایت استفاده کنید. چیزی که قرار است اینجا تقریبا یاد بگیرید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

پاسخ‌ها