خدمات سئو

خدمات تخصصی و حرفه ای سئو SEO Service؛

ترکیب هنر بهینه‌سازی وب سایت و استراتژی کسب رتبه و رنک بالا در گوگل

بهبود سئو سایت و حضور در صفحه اول گوگل فقط با خدمات حرفه ای سئو و مشاوره اصولی از ابتدای مسیر با تدوین استراتژی صحیح سئو ممکن است. بشما کمک میکنیم سایت شما رتبه بالا در صفحه اول گوگل کسب کند.

پخش ویدیو

خدمات سئو

پخش ویدیو

SEO Service

خدمات تخصصی و حرفه ای سئو SEO Service؛
ترکیب هنر بهینه‌سازی و استراتژی کسب رتبه گوگل

بهبود سئو سایت و حضور در صفحه اول گوگل فقط با خدمات حرفه ای سئو و مشاوره اصولی از ابتدای مسیر با تدوین استراتژی صحیح سئو ممکن است. بشما کمک میکنیم سایت شما رتبه بالا در صفحه اول گوگل کسب کند.

Web Branding ∼ SEO

خدمات سئو

اجرای دقیق برنامه عملیاتی تا رسیدن به صفحه اول گوگل و کسب ترافیک هدفمند تخصص ماست.

شما با کم‌ترین هزینه ممکن میتوانید تمام نیازهای خودتان به یک متخصص سئو SEO Manager را برطرف کنید و همیشه از نتایج درخشان و تضمین‌شده لذت ببرید و اقتصاد کسب و کارتان را حفظ کنید.

گذرگاه وب برندینگ کسب و کار به مسیر سئو گره خورده و بیزینس ها برای درخشیدن در نتایج، محبوبیت نزد هواداران و حفظ اقتصاد خودشان به سئو وابسته هستند.

محتوا پادشاه نیست، بلکه قلمرو پادشاهی است و بیزینس ها با تولید محتوا رهبری بازار را بدست میگیرند، رتبه هایشان در نتایج را حفظ میکنند و مخاطبین خودشان را به مشتری تبدیل میکنند.

احترامی که گوگل برای یک سایت قائل است یعنی در هیچ کدام از آپدیت‌ها قرار نیست سایت های دارای اعتبار و احترام از نظر گوگل پایین بروند. آنها همیشه یا ثابت گوگل در مفیدترشدن نتایج جستجو کاربردی بودن آن‌ها است.

شما باید قواعد بازی با نتیاج و اصول بازی را هم باید در دستور کار خود قرار دهید چون شاید یهیچ وقت از آن رهایی پیدا نکنید.

صفحه اول گوگل جای هیچ شخص خاص یا کسب و کار کم تلاش و بی رمق نیست. کسب و کار خوب باید استانداردهایی داشته باشد برای حرکت به صفحه غزه.

بهترین کار در فروش اینست که به جامعه فروش بفروشیم و بهترین درس هارو از واحد فروش میتونید زنده ببینید.

خدمات سئو تخصصی و مشاوره حفظ رتبه گوگل

مشاوره سئو

اگر نیازمند “مشاوره سئو SEO Consult” هستید و بکمک متخصص حرفه‌ای سئو نیاز دارید ما بشما کمک میکنیم نیازهایتان به تحلیل سئو، آنالیز رقیب در گوگل، نظارت بر فعالیت کارمندان سئو، رشد ترافیک پروژه، تنظیم برنامه سئو یا وب برندینگ کسب و کارتان برطرف شود.

استراتژی سئو

داشتن برنامه اصولی برای صرف سرمایه‌تان در زمینه سئو سایت نیازمند تخصص لازم، برنامه اصولی و “استراتژی صحیح SEO Strategy” در رقابت با رقبای سئو هست. اگر میخواهید استراتژی داشته باشید ما تمام چیزی که نیاز دارید را برایتان فراهم میکنیم و در این مسیر کمک‌تان میکنیم.

خدمات سئو

توانایی و تجربه چند ساله این تیم، فعالیت روی پروژه‌های متنوع و آشنایی با حوزه‌های مختلف کسب و کار کمک کرده ما تیم مجرب ما “خدمات سئو SEO Service” را بخوبی در بیشتر زمینه‌ها بیازماید و آن‌ها برای مشریان مختلف به محصولی مفید تبدیل کند.

ابزار سئو Tracker

برای اولین بار در ایران، ابزاری در حوزه بازاریابی آنلاین طراحی و اجرا شده که مخاطب اصلی آن متخصص‌های بازاریابی آنلاین و همینطور مالکان کسب و کار اینترنتی هستند. ابزار ایرانی ترکر رشد Growth Tracker کمک میکند شما در دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان موفق شوید و در تمام زمینه‌های بیزینس از جمله ترافیک از گوگل، کسب رتبه بالاتر، مخاطبین هدفمند و سئو رشد کنید.

تحلیل سئو Data Analysis

اگر به تحلیل داده ها اعتقاد ندارید باید این مسئله و اهمیت آن را از ابتدا بررسی کنیم. امروزه تحلیل داده کمک کرده باشگاه های فوتبال تبلیغات بیشتری جذب کنند، بازیکنان و بازیگرها با تحلیل تاثیرشان در کسب جوایز، قرارداد امضا میکنند و کسب و کارها با تحلیل داده ها خدمات ارائه میکنند. بنابراین تحلیل داده های سئو وب سایت کسب و کار شما نقطه عفی در طراحی پلن ها و برنامه ریزیست.

کانفیگ سئو SEO Toolkit

ده ها ابزار سئو در دنیا وجود دارد که قطعا به بخشی از آنها نیاز مبرم و مستمر دارید. ما کمک میکنیم استفاده از آن ابزارها در مجموعه شما درون آوری شده و با استفاده از آنها بتوانید به سئو وب سایت خودتان انرژی بدهید. چون کسب رتبه های بالای گوگل به واسطه فعالیت ها و تصمیم هایی دستیافتنی خواهد بود که از ابتدا با زیرساخت خوب و ابزارهای مفید همراه بوده است.

بهبود آمارهای رتبه و ترافیک

رشد کسب و کار در گوگل با آمارها قابل لمس است و این آمار شامل رتبه صفحات وب سایت در نتایج برتر گوگل و همینطور کسب ورودی و کلیک مستقیم از گوگل است. برنامه ما کمک میکند آمار کلیک سایت شما در هر حالتی بهبود پیدا کنید و نقطه ضعف ها و اشکالات وب سایت کسب و کارتان را برطرف کنید.

رشد نتایج در گوگل

نتایج وب سایت شما شامل میانگین موقعیت صفحات وب سایت Page / Query Avg. Positioning از جمله بهترین صفحات وب سایت و محصولات، کلیک صفحات و کلمات کلیدی اصلی، کلمات تجاری و فرعی کسب و کار و همینطور پتانسیل حضور سایت شما در نتایج جستجوی کاربران است و ما کمک میکنیم این آمار رشد کند.

وب برندینگ Web Branding

کسب و کارها رقیب هم دارند و اگر چهره ما بهتر از رقیب باشد ما میتوانیم یک مزیت رقابتی غیرقابل رقابت داشته باشیم که از آن بعنوان پتانسیلی برای فروش بیشتر محصولات و داشتن مخاطبین بیشتر استفاده کنیم. ما کمک میکنیم شما در حوزه کسب و کار خودتان با وب برندینگ بهتر خوش بدرخشید.

کمک بشما در استخدام

استخدام نیروی متخصص و فنی در حوزه دیجیتال مارکتینگ گاهی میتواند یک چالش باشد ولی در این مسیر ما کمک میکنیم شما بتوانید تعامل بهتری با تیم دیجیتال مارکتینگ خودتان داشته باشید و بتوانید استعدادهای بهتری استخدام کنید. این کار میتواند با آموزش‌های اختصاصی آکادمی و همینطور کوچینگ نیروی مستعد شما ادامه پیدا کند.

کمک بشما در چالش‌ها

تیم تخصصی ما در حوزه سئو SEO کسب و کار مهارت و تجربه زیادی دارد. ما میتوانیم بعنوان مشاور و دوست شما با جلسات طوفان فکری و جلسات چالشی راه حل های سئو بشما کمک کنیم فیدبک بهتری از جلسات سئو و انتخاب راه حل های رقابتی و استراتژی داشته باشید و بتوانید مسیرهای جدیدی برای سئو در حوزه تخصصی خودتان امتحان کنید تا با هزینه و زمان کمتر نتایج بهتری در سئو کسب کنید.

افزایش فروش سایت

شکی نیست که سئو میتواند فروش محصولات و اقتصاد یک سایت را منفجر کند. اگر اقتصاد سایت یا فروشگاه شما رشد خوبی ندارد یا تجربه فروش بالا ندارید، کمکتان میکنیم زمینه را برای فروش بیشتر فراهم کرده سپس با کسب مخاطب هدفمند و ترافیک مستقیم از گوگل روی صفحات تجاری، بواسطه سئو سایت فروش سایت و درآمد را افزایش دهید.

نظارت روی تبلیغات

گاهی درآمد سایت نه فقط بخاطر سئو بلکه بخاطر سرمایه گذاری موثر و هدفمند روی تبلیغات گوگل Google Ads هم هست. بنابراین تخصص ما و تجربه ما روی 30 میلیون کلیک تبلیغاتی از گوگل بشما کمک میکند بتوانید نظارت صحیحی روی تبلیغات داشته باشید. ما در این مسیر میتوانیم کمپین تبلیغات شما را اجرا کنیم یا بشما کمک کنیم در همکاری با آژانس‌های تبلیغاتی همکار گوگل تعامل خوبی تجربه کنید.

ایرادهای فنی سایت

برنده شدن در رقابت سئو گاهی فقط به چند ایراد فنی روی سایت وابسته است. نتایج سئو هر سایتی میتواند با یک یا چند ایراد فنی کوچک یا بزرگ در یک چشم بهم زدن نابود شود یا دوباره یه نتایج سئو بازگردد. سئو تکنیکال SEO Technical از این لحاظ مهم است چون بخش زیادی از عملکرد اجرایی سایت Site Performance را میتواند بهبود ببخشد یا کنترل کند.

چالش‌های ایندکس و پنالتی

در فاصله ای نچندان دور در سال 1399 به مدت 1 الی 3 ماه تمام کسب و کارهای دنیا مشکل ایندکس داشتند و نمیتوانستند سایت خودشان را برای گوگل ارسال کنند. راهکارهای ما برای مشتریان سئو این بود که از ایندکس مستقیم گوگل Google Index API استفاده کنیم تا مشتریان ما سریع تر از هر رقیب دیگری در نتایج سئو حضور داشته باشند و محتوای تازه منتشر شده خیلی زود ایندکس شود.

برنامه لینک سازی

یکی از اصلی ترین کارهای سئوکارها برای کسب و کار شما داشتن برنامه مشخص برای لینک سازی است و این برنامه میتواند یک کسب و کار را نجات دهد یا آن را نابود کند. برنامه لینک سازی درستی که در بلندمدت موفقیت کسب و کار در کسب رتبه های خوب سئو و صفحه اول گوگل را رقم بزند بسیار با ارزش است و ما در این مسیر کمکتان میکنیم بهترین برنامه ممکن را در حوزه کاری خودتان داشته باشید.

استراتژی حفظ رتبه

سئو سایت نه تنها تلاش برای کسب رتبه بلکه در بلندمدت حفظ رتبه های خوب سایت است. اما سایت های بزرگ برای ماندن در نتایج تلاش نمیکنند آنها برای خوب بودن سایت و محتوایشان تلاش میکنند و سعی دارند مخاطبین خودشان را افزایش دهند. بنابراین حفظ کیفیت سایت و بروز نگه داشتن آن اصول و فرایندی دارد که باید بیاموزید و آن را پیاده و تکرار کنید.

پیکربندی سرچ کنسول

سرچ کنسول محبوب ترین ابزار سئو برای متخصص های سئو هست و به آنها کمک میکند بتوانند بهترین نتایج را در سئو سایتشان کسب کنند. تحلیل تمام اتفاقاتی که برای سئو یک سایت رخ میدهد و اینکه چطور گوگل دوست دارد سایت را در اختیار مخاطبین قرار دهد تماما اطلاعاتی هستند که پاسخ آنها در سرچ کنسول گوگل Google Search Console یا همان وبمستر تولز سابق Webmaster Tools نهفته است.

افزایش کلیک سرچ کنسول

گرفتن کلیک بیشتر از گوگل یعنی بجای تولید محتوای بیشتر، بجای لینک سازی جدیدتر و حذف یا افزودن صفحات بیشتر به سایت، روی پتانسیل های سایت تمرکز کنیم و نقاط قوت و ضعف سایت را پیدا کنیم. راهکارهای ما باعث افزایش کلیک های سرچ کنسول میشوند و شما ترافیک هدفمند و بیشتری دریافت میکنید.

افزایش ایمپرشن سایت

یک سایت هر چه شایسته تر باشد گوگل هم آن را بیشتر در نتایج جستجو قرار میدهد. حضور بیشتر یعنی شانس بیشتر برای دریافت مشتریان جدید یا وب برندینگ مستحکم و پایدار نسبت به رقبا که نتیجه آن حضور موثرتر در بازار کارتان خواهد بود. تلاش میکنیم ایمپرشن سایت و مسیرهای کسب ترافیک هدفمند و جدید به سمتی هدایت شوند که مناسب ترین کاربران به سایت شما بیایند.

افزایش نرخ کلیک CTR

گاهی بهتر است بجای تغییرات گسترده، فقط به تغییرات ریز ولی اثرگذار و مهمی بپردازیم که میتوانند کسب و کار ما را با کمترین هزینه به سمت بیشترین فروش و درآمد اینترنتی هدایت کنند. ما روی تمام آدرس های سایت شما تنظیمات و تغییراتی را بصورت کنترل شده اعمال میکنیم که خروجی آن بهبود نرخ کلیک سایت از صفحات دارای رنک و رتبه برتر در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل هستند.

تحلیل قدرت سئو Performance

پرفرمانس یا عملکرد اجرایی سئو سایت از زبان سرچ کنسول بخاطر گستردگی دیتا و اطلاعاتی که ارائه میکند بسیار سخت است و درک آن بیشتر ترکیبی از مفاهیم و همینطور پیش بینی رخدادها یا وارسی اتفاقات و عملیات گذشته است. اینکه شما بتوانیم تشخیص دهیم کدام یک از کارهای سئو ما نتیجه بخش بوده یا چه تاثیری گذاشته یک معمای بزرگ است که با تحلیل قدرت سئو سایت در سرچ کنسول Search Performance میتوانیم متوجه شویم.

تحلیل داده‌های Analytics

آمارهای ابزارهای قدرتمندی مثل گوگل آنالیتیکس Google Analytics یکی از اصلی ترین کارهای ماست. تلاش میکنیم تمام آمارهای گوگل آنالیتیکس را برای شما به آمار و ارقامی دارای معنا و مهفوم تبدیل کنیم که برایتان خروجی مستقیم داشته باشد. از بررسی وضعیت برگه ها و محتوای سایت تا تحلیل کلی رفتار کاربران و آمارهایی که مربوط به پرسونای مخاطبین User Persona است.

داشبورد گوگل آنالیتیکس

داشتن داشبوردهای ساده در آنالیتیکس گوگل یعنی کارهای پیچیده و دشواری که هر بار با بازشدن صفحه آمار و ارقام ابزار حرفه ای گوگل آنالیتیکس دیده میشدند به آسان ترین کار موجود تبدیل شده اند. ما داشبوردهای مدیریت زیادی برای شما میسازیم که یاد بگیرید آمارهای سایت، ارقام، اعداد، ترافیک، بازدید و… را به مواردی تبدیل کنید که برایتان در فروش محصولات، درآمد سایت یا رفتار مخاطبین معنی داشته باشد.

کنترل امنیت سایت

امنیت وب سایت بخاطر حفظ جایگاه وب سایت و همینطور نگه داری اطلاعات به واسطه اهمیتی که دارند بسیار مسئله مهمی از نگاه گوگل است. گوگل مشکلات امنیتی را بما گزارش خواهد کرد و ما سعی میکنیم موارد امینیتی اصلی را روی سایت شما پیاده کنیم.

بکاپ هفتگی و ماهانه

اطمینان حاصل کردن از بالا بودن وب سایت در کنار حفظ همان اطلاعات بصورت مداوم یکی از مهم ترین مواردی هست که در چک لیست کارهای سئو ما قرار دارد. ما تلاش میکنیم در حفظ و نگه داری تمام اطلاعاتی که شما دارید نهایت آنتایم بودن و کنترل کیفی را داشته باشیم تا همیشه از در دست داشتن آخرین نسخه از اطلاعات بصورت ماهانه و هفتگی سایت مطمئن شویم.

رپورتاژ و محتوای حمایتی

در مسیر توسعه قدرت وب سایت و گسترش برندمنشن در سراسر اینترنت و تراکم نفوذ برند کسب و کار در وب سایت های دیگر به محتوای اسپانسری یا حمایت شده نیاز داریم و از آن استفاده میکنیم. همینطور در این مسیر، ابزارهای مختلف برای خریدن و انتشار رپورتاژ آگهی بصورت مداوم در این مسیر بما کمک میکنند و برای این همیشه هزینه ماهانه در نظر میگیریم.

بهبود تجربه کاربری

نسل جدید سئو در تجربه کاربری خلاصه میشود. یک وب سایت خوب اگر از نظر کاربران خوب باشد از نظر گوگل هم تقریبا خوب است. اما خود گوگل بما دلایلی که باعث افت رضایت کاربران میشوند را برایمان ارسال میکند. ما سعی میکنیم در مسیر بهبود تجربه کاربری سایت شما تمام اطلاعات را جمع آوری و بشما گزارش دهیم.

کاهش رتبه الکسا

قطعا رتبه اکلسا در نمایش اعتبار و اقتدار سایت شما مهم است. همین الان آمار الکسای سایت ما را وارسی کنید. این دقیقا چیزی است که شما هم میتوانید با خدمات ما به آن دست پیدا کنید. چطور میتوان رتبه الکسا را کاهش داد؟ قطعا با حضور کاربران متخصص در سایت شما این اتفاق بیش از پیش رخ میدهد. پس در این فرایند کنار شما هستیم.

تحقیق کلمات کلیدی

در هر کمپینی از بازاریابی، تحقیق بازار اولین قدم است و در سئو به تحقیق بازار تحقیق کلمات کلیدی هم میگویند. بنابراین مهم ترین قدم ما تحقیق کلمات کلیدی کسب و کار شماست. پس اگر بخواهیم بهترین برنامه ممکن برای کارهای سئو را روی سایت شما پیاده کنیم با یک تحقیق کلمه کلیدی خوب شروع خواهیم کرد.

Microsoft Clarity

ابزارهای مایکروسافت همیشه حرف اول را میزنند. حال این شرکت بزرگ یکی از بهترین ابزارهای وارسی و تحلیل روش استفاده کاربران از سایت را برای ما گردآوری و گزارش میدهد. این ابزار توسط تیم ما بصورت تخصصی روی سایت شما نصب شده و از آن برای تحلیل رفتار کاربران وب سایت شما استفاده و بشما گزارش میشود.

Bing Webmaster Tools

نام آشنای دوست داشتنی که میتواند بما در بهبود مستمر سئو وب سایت و تهیه گزارش از اشکالات وب سایت کمک کند را روی سایت نصب میکنیم تا مطمئن شویم نه فقط یک کانال ورودی بلکه یک مسیر بازاریابی دوم هم پیش روی خود داشته باشیم و کاربران را از طریق موتور جستجوی بینگ هم به سایت وارد کنیم و ترافیک هدفمندی کسب کنیم.

Hotjar Experience

با سابقه ترین ابزار در نمایش هیت مپ و پر استفاده ترین قسمت های وب سایت. بله از ابزار هات جار استفاده میکنیم تا بتوانیم با کمک آن به تحلیل تجربه مشتریان و کاربران بپردازیم تا ببینیم چطور میتوانیم در بهبود مستمر وب سایت کارهای مختلفی انجام دهیم. مسلما تجزیه و تحلیل رفتار کاربر در سایت و استفاده از اپلیکیشن شما میتواند منتهی به اجرای فیدبک های مثبت و تاثیرگذاری باشد.

تایپوگرافی سایت

تایپوگرافی وب سایت و خوانایی آن از نظر گوگل به اندازه ای مهم است که بخش زیادی از گزارش های رفع اشکال سایت را فقط به آن اختصاص میدهد. بنابراین هیچ گاه این موضوع دور از چشم نخواهد بود. کنترل تایپوگرافی وب سایت باعث افزایش خوانایی محتوا و بهبود تجربه کاربری میشود که تاثیر مستقیمی روی ماندگاری کاربر در صفحه شده و روی اعتبار آن در نگاه گوگل موثر است.

نسخه موبایل سایت

بخش زیادی از ترافیک اینترنت را موبایل ها تولید میکنند. کاربران خریدهایشان را با موبایل انجام میدهند و الان موبایل مهمترین دستگاهی است که باید وب سایت را برای آن بهبود دارد. طراحی وب سایت شما در موبایل روی سئو تاثیر مستقیم دارد و عملا گوگل به نسخه موبایل وب سایت بعنوان نسخه اصلی سایت نگاه میکند. پس ما باید روی نسخه موبایل سایت شما حسابی کار کنیم.

طراحی وب سایت

وب سایت خوبِ شما ساختنی است. بنابراین اگر بخواهید ما از خدمات طراحی وب سایت استفاده میکنیم تا طرح کاملی برای سایت شما پیاده کنیم. اگر هم در مسیر بهبود کسب و کار شما نیازمند بازطراحی وب سایت باشیم یا تغییراتی در آن ایجاد کنیم حتما مطمئن میشویم طراحی وب سایت شما در مسیر سئو و کسب ترافیک از گوگل هیچ مشکلی نداشته و بی نقص باشد.

آمار رتبه کلمات کلیدی

ما ابتدا رتبه های فعلی کسب و کار شما را استخراج میکنیم سپس تمام رتبه ها را برای شما در یک گزارش آماده میکنیم. این کار کمک میکند شما وضعیت کاملا روشنی نسبت به سایت خودتان داشته باشید و پتانسیل های بازار خودتان و جستجوی مخاطبین را کشف کنید. این آمار بشما کمک میکند قدم های بهتری برای رشد سئو سایت کسب و کارتان بردارید.

خزش عمیق روی سایت

از ابزارهای جهانی و همینطور ابزار ایرانی ترکر Tracker SEO استفاده میکنیم تا تمام تحلیل های لازم روی سایت شما را انجام دهیم. خروجی این تحلیل مشخص شدن تمام بخش های سالم و معیوب سایت شما خواهد بود که کل فایل گزارش بما و شما در بررسی تمام اشکالات فنی سایت و رفع آنها بیشترین کمک را میکند.

کنترل مصرف زیرساخت

خزش داخل سایت شما یک ارتباطی به زیرساخت های سایت شما دارد. اگر فکرش را نمیکردید که گوگل هم میتواند برای شما هزینه جداگانه بتراشد، پس وقتش رسیده از هزینه‌های اضافی که گاها بخاطر اشتباهات تکنیکال سئو، لینک سازی داخلی، صفحه سازی انبوه، ویروس یا تروجان و شل یا ایردهای فنی رفع نشده روی سایت وجود می‌آید جلوگیری کنید.

مدیریت اسکیما Schema

تمام نشانه گذاری های روی سایت Schema Markup به کنترل شدن و مدیریت نیاز دارند. ما تمام اسکیمای لازم جهت دیده شدن در نتایج جستجو و همراه سایت شما که لازم داشته باشید را روی سایت پیاده میکنیم. بنابراین شما از وجود نشانه گذاریهای غیر قابل رهگیری استفاده نخواهید برد.

هدف‌گذاری سایت

هر آنچه کسب و کار شما برای موفقیت لازم دارد اینجا نهفته است. ما کمکتان میکنیم کسب و کار شما یک برنامه درست برای قدم ها بعدی توسعه بیزینس و سلسله ای از اهداف کوچک و چشم انداز کسب و کارتان داشته باشد. هدف گذاری فعالیت های سایت و همینطور کلمات کلیدی مناسب کارتان یکی از اصلی ترین مواردی هست که باید به آن توجه کافی داشته باشید.

برنامه رشد OKR - KPI

تمام گزارش‌های ما شامل آمار ترافیک سئو، ورودی ها، وارسی سنجه ها KPIs و اقدامات OKRs هستند و ما بصورت آنلاین در یک جلسه ماهانه همراه شما هستیم تا تمام اقدامات انجام شده، فیدبک های کار بهینه سازی سایت و انتظارات از کمپین ها را برای شما توضیح دهیم.

جلسه رایگان مشاوره

ما همیشه یک جلسه رایگان حضوری / آنلاین برای شما داریم تا هم بیشتر در مورد جزئیات کارتان بشنویم هم فرصت یک ارتباط نزدیک را بهمدیگر برای شناخت بیشتر حوزه کاری شما و توانایی ما توسط شما وجود داشته باشد. بنابراین شما میتوانید از فرم تماس رایگان همین صفحه در مورد جزئیات پروژه سئو برای اطلاع دادن بما استفاده کنید.

جلسات گزارش‌دهی اسکایپ

تمام گزارش‌های ما شامل آمار ترافیک سئو، ورودی ها، وارسی سنجه ها KPIs و اقدامات OKRs هستند و ما بصورت آنلاین در یک جلسه ماهانه همراه شما هستیم تا تمام اقدامات انجام شده، فیدبک های کار بهینه سازی سایت و انتظارات از کمپین ها را برای شما توضیح دهیم.

ارائه دسترسی سازمانی

دسترسی سازمانی زمانی برای شما مفید است که شما یک تیم سئو یا دیجیتال مارکتینگ برای بازاریابی آنلاین پروژه خودتان دارید و میخواهید تمام دسترسی ها را مدیریت یا سطح بندی کنید. ما بشما کمک میکنیم این فرایند را تعریف و کنترل کنید و در ادامه هم به تمام ابزارهایی که مناسب دسترسی سازمانی هست برای شما دسترسی مستقیم جهت مشاهده داده ها اضافه میکنیم.

قیمت خدمات سئو

خدمات سئو

سئو و تولید محتوا
میلیون تومان 100 برای 8 ماه
 • تمام برنامه کانفیگ سئو +
 • جلسه رایگان مشاوره
 • استراتژی سئو
 • تحلیل سئو Data Analysis
 • رشد نتایج در گوگل
 • وب برندینگ Web Branding
 • افزایش فروش سایت
 • نظارت روی تبلیغات
 • ایرادهای فنی سایت
 • برنامه لینک سازی
 • استراتژی حفظ رتبه
 • پیکربندی سرچ کنسول
 • افزایش کلیک سرچ کنسول
 • افزایش ایمپرشن سایت
 • افزایش نرخ کلیک CTR
 • تحلیل قدرت سئو Performance
 • تحلیل داده‌های Google Analytics
 • داشبورد گوگل آنالیتیکس
 • کنترل امنیت سایت
 • بکاپ هفتگی و ماهانه
 • رپورتاژ و محتوای حمایتی
 • بهبود تجربه کاربری
 • کاهش رتبه الکسا
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • نصب Microsoft Clarity
 • نصب Bing Webmaster Tools
 • نصب Hotjar Heatmap
 • تایپوگرافی سایت
 • نسخه موبایل سایت
 • آمار رتبه کلمات کلیدی
 • مدیریت بودجه خزش
 • کنترل مصرف زیرساخت
 • مدیریت اسکیما Schema
 • هدف‌گذاری سایت
 • جلسات گزارش‌دهی اسکایپ
کسب و کارها

مشاوره سئو

برنامه و استراتژی
میلیون تومان 16 برای 6 ماه
 • برنامه سئو هدفمند
 • جلسات ماهانه (2بار در ماه)
 • برنامه ریزی فعالیت‌های سئو
 • لیست کلمات کلیدی
 • دسترسی پرمیوم ابزار ترکر
 • پلن هدفگذاری وب سایت
 • کانفیگ ابزارهای سئو
 • ابزارهای وبمستر
 • مشاوره فروش
استارتاپ

کانفیگ سئو

سایت وردپرسی
میلیون تومان 6 برای 12 ماه
 • تحلیل تکنیکال سایت
 • ارائه لیست اشکال زدایی
 • وارسی کامل وب سایت
 • تحلیل سرچ کنسول
 • ارائه لیست کلمات کلیدی
 • پلن هدفگذاری وب سایت
فروشگاه ها

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *