[users_download link="http://dl.mimos.ir/books/Mimos-Academy-Wordpress-SEO-ebook-1.3.pdf"]

کتاب سئو وردپرس به زبان ساده برای همیشه

ما قبلا مقاله کاملی در مورد سئو وردپرس بزبان ساده برای همه کاربران نوشته بودیم. اما تصمیم گرفتیم آن را در یک کتاب به صورت کامل تر و با جزئیات  بیشتر منتشر کنیم. شما با کتاب به جزئیات بیشتر در مورد راهکارها و همینطور نسخه (الکترونیکی) PDF آن برای مطالعه آزاد در هر زمان دیگری دسترسی خواهید داشت. ما در این کتاب سعی کردیم سئو وردپرس را به صورت مفید و اصولی توضیح دهیم و از پایه در مورد تنظیمات سئو وردپرس رازها و راهکارهای مفیدی ارائه کنیم. ما در کتاب سئو وردپرس پیش رو در مورد معماری سایت، کامنت مارکتینگ، افزایش نرخ تبدیل کاربران، آنالیز کلی وبسایت ‌تان و همچنین سئوی خارجی صحبت کرده ایم. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا این کتاب عملی ارزشمند را دانلود کنید.

 

30+

صفحه محتوا

8+

موضوع اصلی

2019

اصول سئو سبز

با بهترین کتاب سئو وردپرس > سایت خود را برای همیشه سئو کنید

بهینه سازی قالب

در مورد سرعت وب‌سایت، بهینه سازی کدهای قالب و همینطور بردکرامب صحبت کردیم

بهینه سازی نرخ تبدیل ها

به مسئله نرخ تبدیل سایت پرداختیم و راهکار ارائه کرده ایم

سئوی خارجی

به جای صحبت در مورد بک لینک به راهکارها و همینطور روش های جدید اشاره کرده ایم

سئوی پیشرفته

در سئو پیشرفته به شکل صفحه بندی، معماری درون سایت و همینطور کار با تگ کنونیکال و برچسب های نوایندکس پرداخته ایم

کامنت مارکتینگ

در کامنت مارکتینگ ما چند راهکار برای بهتر کردن تعامل کاربران با محتوای وب سایت نوشته ایم

آنالیز نتایج سایت

یک ورک لاین یا چک لیست کاری برای آنالیز نتایج سایت تهیه کرده و در کتاب گنجانده ایم

با کتاب سئو وردپرس؛ خیلی ساده سایت خود را به صورت عملی بهینه سازی کنید

ما در این کتاب بیشتر از 25 بخش از سایت وردپرسی را مورد بحث قرار داده ایم. با این آموزش جامع و حرفه ای شما می توانید هر بخش از سایت‌تان را به خوبی بهینه سازی سایت کنید. شما در این کتاب تمامی راهکارهای عملی بهینه سازی را یکجا دارید و از اشتباهات سئو، همچنین کلاه سیاه نبودن سئوی وب‌سایت‌تان به صورت کامل آشنا می شوید

شاه کلید سئو وردپرس برای همیشه

درست است که سئو وردپرس مطالب زیادی برای آموزش دارد؛ حتی ما کتاب Yoast SEO وردپرس را نیز در سایتمان منتشر کرده ایم و تفاوت این کتاب با سایر محتویات سایت این است که؛ این بار مطالب کاملا متفاوت درباره سئو ارائه کرده ایم. با چک لیستی که در اختیارتان قرار می گیرد، می توانید در مورد تمامی بخش های سایت‌تان برای بهینه سازی به درستی تصمیم گیری کنید

سرفصل‌های کتاب سئو وردپرس

این کتاب یک راهنمای تشریحی برای بهینه سازی سایت وردپرس و افزایش رتبه سایت در گوگل و بینگ است. برای سئو کامل وردپرس از این آموزش استفاده کنید. هر آنچه که نیاز دارید تا بدانید در این آموزش تهیه شده و میتوانید سایت خودتان را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

باید اساس سئوی وردپرس درون سایت مان را با ایجاد پیوندهای یکتا، تنظیمات آدرس ها به همراه دسته بندی را به درستی انجام دهیم. همچنین باید نکات کوچک و مهم را به صورت اصولی رعایت کنیم؛ اینکه سایت مان را با www یا بدون www در گوگل ثبت کنیم؟ یا سایت مان ssl داشته باشد یا نه؟

برای این قسمت یک مسیر راهنما (بردکرامب) طراحی کرده ام و در مورد بهینه سازی کدهای سایت، همچنین کارهای که می توانید انجام دهید تا سرعت سایت ‌تان بهینه شود، صحبت کرده ام. البته  در مورد سایت مپ و راهکارهایی برای تجدیدنظر در سایدبار نیز حرف های مفیدی برای گفتن داریم.

در سئوی پیشرفته در مورد تگ های نوایندکس، کنونیکال، صفحه بندی و معماری سایت برای افزایش رتبه و سئو صحبت کرده ایم. در مورد استفاده صحیح از برگه به جای پست، لینک سازی داخلی و استفاده صحیح از برچسب ها حرف های جدیدی برای گفتن داریم که با رعایت آن ها می توانید سایت وردپرسی‌تان را اصولی و هدفمند بهینه سازی کنید.

هدف نهایی ما از نرخ تبدیل درون سایت این است که کاربران سایت‌مان تعاملی دو جانبه با ما داشته باشند و ما را برای ساخت محصول یا خدماتی بهتر  یاری کنند. کافی است این اصول را اجرا کنید و تاثیرات شگفت انگیز آن را مشاهده کنید

با این کتاب PDF می توانید نرخ مشارکت کاربران سایت‌تان را افزایش دهید و با ایجاد یک ارتباط موثر و مفید کاری کنید که افراد با شما به گفتگو تبادل نظر بپردازند.

دنبال کننده کاربرانی باشید که در سایت شما نظر می دهند؛ اینستاگرام و تلگرام دو شبکه اجتماعی محبوب ایرانی ها فرصتی بی نظیر برای برقراری ارتباط با کاربرانی جدید خارج از سایت و وبلاگ ها مرتبط با حوزه فعالیت شما که می توانند سکوی پرش شما شوند

برای آنالیز نتایج سایت از ابزارهای گوگل شروع کرده ایم؛ با سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالیتیکس می توانید تعداد بازدید کنندگان، افزایش CTR و Clicks، همچنین با زیر نظر گرفتن رفتار کاربران می توانید تصمیماتی را اتخاذ کنید که باعث بهبود و بهینه سازی سایت و سئوی شما می شود.

کتاب‌های رایگان در مانگو

سئو فروشگاهی به سبک دیجی کالا

 • آموزش 0 تا 100 سئو فروشگاهی
 • گردآوری بر اساس بازار ایران
 • استراتژی کامل بازاریابی محتوا
 • استراتژی کامل لینک سازی حرفه ای
 • همراه با کامل ترین چک لیست 2019

راهکارهای کاهش بانس ریت

 • آموزش 0 تا 100 مفهوم نرخ پرش
 • راهکارهای بهینه سازی بانس ریت
 • تحلیل رفتار کاربران با گوگل آنالیتیکس
 • آموزش بهبود تجربه کاربری
 • همراه با اینفوگرافیک
Yoast-SEO-plugin-freemiums-1.png

افزونه یوست سئو + کتاب راهنما

 • دسترسی به افزونه پریمیوم یوست سئو
 • دریافت رایگان بروزرسانی های افزونه
 • دسترسی رایگان به +30 آموزش تخصصی
 • آموزش تمام بخش های  افزونه
 • همراه با کتاب پیکربندی افزونه