افزونه پنل کاربری وردپرس

Xaankoo Profile Builder 

اگر وب سایت شما هم نیازمند حساب کاربری پیشرفته برای کاربران است و دوست دارید پنل پیشرفته ای داشته باشید که ساده و آسان بتوانید خدمات خودتان را در یک پیشخوان حرفه ای به کاربران و مشتریان عرضه کنید تا یک داشبورد برای استفاده از سایت شما داشته باشند، جای درستی آمده اید.

مدیریت کاربران

امکانات کاربردی

سازگاری با فروشگاه

اعلانیه، تیکت و پشتیبانی

پروفایل ساز زانکو برای وردپرس و ووکامرس

User Panel for WordPress and WooCommerce
 

نگه داری کاربران، ابزار و امکاناتی برای فروش محصولات در سایتی که فروشگاهی نیست و تمایل شما برای انجام چنین کاری باعث شد ما پنل کاربری پیشرفته ای را توسعه دهیم که در کمال سادگی و امکانات، بتواند بشما امکان بدهد خیلی ساده برای کاربران تان محصول تعریف کنید، محصولات را بفروشید و اجازه دهید آنها یک پنل کاربری حرفه ای برای حضور همیشگی در سایت شما داشته باشند.
 

چرا شما به یک پنل کاربری حرفه ای نیاز دارید؟

اگر در ابتدای راه هستید و میخواهید امکاناتی نظیر ثبت نام با ایمیل و ثبت نام با تلفن همراه داشته باشید، اگر از کدنویسی و افزونه های خارجی و انگلیسی چندان استفاده نمیکنید و میخواهید در کمال سادگی یک پنل کاربری داشته باشید که بتوانید با کمک آن امکانات سایت خودتان را مدیریت کرده و در اختیار کاربران قرار دهید، این افزونه میتواند انتخاب شما باشد.

پنل کاربری قدرتمند

داشتن یک پنل کاربری قدرتمند برای هر کسی که درون سایت شما یک مشتری یا مخاطب باشد، آنها را مجاب میکند ارتباط عمیق تری با سایت شما داشته باشند، از اینها گذشته شما به پرسونای آنها هم تا حدودی دست پیدا میکنید.

تاریخچه فعالیت و دسترسی ها

اگر دوست دارید به کاربران نشان دهید چند نظر و پیغام در سایت شما ارسال کرده اند، اینکه بین شما و هر کاربر بصورت خصوصی چه پیغام هایی رد و بدل شده است و حتی چه دوره ها و محصولاتی از سایت شما خریداری کرده اند ، چه تیکت هایی ارسال کرده اند و... قطعا نیازمند زانکو پنل خواهید بود.

تعریف امکانات دلخواه

میتوانید گزینه های جدیدی به منوی پنل کاربری اضافه کنید و پیشخوانی را به کاربر نمایش دهید که تمام نیازهای شما و امکانات دلخواه شما را نمایش دهد. از فرم تماس گرفته تا لیست محصول، کد تخفیف و ... که ارتباط شما با آنها را برقرار میکند.

فرم جزئیات و حساب کاربری

میتوانید یک حساب کاربری ساده به کاربر نمایش دهید یا اینکه پیشخوانی را به آنها ارائه کنید که پر از امکانات و آپشن های مختلف باشد. از فرم های ورود و ثبت اطلاعات و تماس گرفته تا حساب کاربری کاملی که همه چیز را در مورد کاربر گردآوری کند.

ثبت نام و ورود سفارشی

اگر برایتان مهم است که معمولی نباشید و سایتی در اختیار کاربر قرار دهید که پرستیژ لازم را داشته باشد مسلما به امکاناتی نیاز دارید این ظاهر کار را هم در کنار باطن قضیه برایتان فراهم کند. خوشبختانه امکان صفحه ورود سفارشی و حرفه ای در این افزونه پنل کاربری فراهم است.

تایید با تلفن همراه

اگر میخواهید گزینه ثبت نام با تلفن همراه که امروزه ساده ترین نوع ثبت نام است را در اختیار کاربران خود قرار دهید این افزونه کمک میکند پنل کاربری مخاطبین را با تلفن همراه تایید کنید و آنها از تلفن همراه برای ورود استفاده کنند.

بهترین افزونه برای ساخت حساب کاربری و پنل

اگر شما هم میخواهید محصولی عرضه کنید، کد تخفیف برای کاربران بفرستید، به هر کدام از آنها بخواهید در پنل کاربریشان بصورت خصوصی پیغام بدهید، فرم ورود سفارشی و دلخواه داشته باشید که مناسب سایت و کسب و کار شما باشد یا دنبال این هستید که احساسی را در کاربرانتان ایجاد کنید که با شما و کسب و کارتان ارتباطی پایدار داشته باشند، قطعا باید اجازه دهید از حضور در سایت شما لذت ببرند.

شما میتوانید امکانات و آپشن هایی در اختیار کاربران قرار دهید که بتوانند ارتباط مستقیمی با پشتیبانی داشته باشند، صندوق پیغام داشته باشند، محصولات خریداری شده خودشان را ببینند، محصولات را با تخفیف بخرند و حتی نظرات و فعالیت های خودشان درون سایت شما را بصورت تاریخچه در پنل کاربری شان مشاهده کنند.

صندوق پیغام

کاربران شما یک صندوق پیغام دارند که شما با کمک آن میتوانید برایشان پیغام ارسال کنید، این ویژگی کمک میکند بصورت انفرادی برایشان پیغام ارسال کنید و با آنها بصورت خصوصی در پنل کاربری خودشان پیغام بگذارید. این دقیقا بر عکس تیکتینگ است که مشتری باید شروع کننده پیغام با مدیریت باشد.

فرایند ثبت نام و تایید

میتوانید یک فرایند ثبت نام سفارشی داشته باشید. ما درگاه های پیامکی زیادی را به پنل کاربری اضافه کرده ایم که شما میتوانید از آنها کد پیگیری و درگاه API موردنظرتان را دریافت کرده و در اختیار افزونه قرار دهید. شما میتوانید فرایند ثبت نام و ورود سفارشی و مناسب کسب و کار خودتان را داشته باشید.

ورود با شماره تلفن / ایمیل

با وجود سرویس دهنده های فراوان برای پنل های پیامکی و تایید ثبت نام کاربران با شماره تلفن و...، ما بهترین سرویس دهنده ها و معتبرترین ها را در دل افزونه پنل کاربری زانکو قرار داده ایم و شما میتوانید با اتصال افزونه به سرویس دهنده های پیامکی، ورود کاربر به سایت با شماره تلفن را فعال کنید و دسترسی آسانی برایشان فراهم کنید.

تیکت و پنل پروفایل

ما یک سیستم تیکتینگ ساده ای هم درون افزونه پنل ساز زانکو قرار داده ایم. شما میتوانید از این سیستم برای پشتیبانی از کاربران استفاده کنید و اجازه دهید کاربران (بر خلاف صندوق پیغام) شروع کننده ارتباط با شما باشند. بهمین سادگی الان شما میتوانید ارتباطی همیشگی با کاربران برقرار کنید که باعث وفاداری و ماندگاری شان در سایت شما بشود.

امکانات زانکو سئو رنک ترکر چیست؟

خبر خوب اینست که ما کار روی آن را هرگز متوقف نخواهیم کرد و سعی داریم آن را به یک ابزار بسیار قدرتمند تبدیل کنیم. در حال حاضر روی کاربردهای کلیدی بیشتر متمرکز هستیم.

ابزار سئو زانکو ترکر میتواند رهگیری کلمات کلیدی و سنجش رتبه های کلمات هدف شما در پروژه های سئو را بصورت 24 ساعته زیر نظر گرفته و آمار تازه و جدید بشما ارائه کند. اگر میخواهید رتبه واقعی کلمات کلیدی خودتان در صفحه نتایج گوگل را بدست بیاورید زانکو سئو رنک ترکر بشما کمک میکند.

لیست امکانات افزونه پروفایل ساز Xaankoo Profile Builder

امکان ارسال اعلان عمومی به کاربران

مدیریت و تولید صفحه داشبورد

امکان ارسال پیام خصوصی به کاربران

سازگاری با فروشگاه ساز ایزی دیجیتال دانلود EDD

تولید تمام صفحات بدون ثبت برگه وردپرسی جهت دقت و امنیت بیشتر

مدیریت و تولید صفحات احراز هویت کاربران (ثبت نام، ورود و فراموشی رمز عبور)

امکان اضافه کردن منو (لینک یا کد کوتاه) به داشبورد کاربران توسط ادمین

امکان فعال سازی تایید اجباری ایمیل کاربران بعد از ثبت نام

امکان ویرایش مشخصات کاربری و تغییر عکس پروفایل توسط کاربران

سازگار با فروشگاه ساز ووکامرس WooCommerce

امکان فعال سازی گوگل ریکپچا در صفحات احراز هویت و تایید حساب کاربری

امکان فعال سازی ورود به سایت با اکانت جیمیل / گوگل

امکان فعال سازی ثبت نام و ورود با موبایل و ایمیل بصورت همزمان و به انتخاب کاربر (نسخه حرفه ای)

امکان فعال سازی تایید موبایل و ارسال پیامک تایید (نسخه حرفه ای)

امکان فعال سازی ثبت نام و ورود با موبایل (نسخه حرفه ای)

بتا

رایگان

30 روز کامل

دلتا

20.000

20 هزار تومان ماهانه

امگا

40.000

40 هزار تومان ماهانه

آلفا

80.000

80 هزار تومان ماهانه

بتا

رایگان

30 روز استفاده رایگان

دلتا

20.000

20 هزار تومان ماهانه

امگا

40.000

40 هزار تومان ماهانه

آلفا

80.000

80 هزار تومان ماهانه

ویدیو ی آموزشی زانکو سئو رنک ترکر

پنل کاربری Profile Builder

اگر دیجیتال مارکتر یا سئوکار هستید یا حتی سئوکار استخدام کرده اید و نیازمند ابزاری حرفه ای برای صرفه جویی در زمان و هزینه هستید تا بتوانید کنترل بهتری روی پیشرفت پروژه هایتان داشته باشید، ابزار سئو ترکر Tracker اینجاست که بشما در پیشبرد پروژه های سئو و کسب ترافیک بیشتر کمک کند.❣