تایمرز Timerz؛ ابزار بهره وری فردی و مدیریت زمان

Timerz; Personal Productivity & Time Management Tool

این بخش نیازمند تکمیل است.

چرا یک ابزار بهره وری نیاز دارید؟

این بخش نیازمند تکمیل است.

 • توسعه ایرانی و کم هزینه

  این بخش نیازمند تکمیل است.

 • آمار تازه و همیشه بروز

  این بخش نیازمند تکمیل است.

 • ساده سازی فرایند کار

  فرایند کار شما بسیار ساده تر میشود وقتی بجای هر روز وارسی دستی بتوانید لیستی از کلمات کلیدی را همیشه زیر نظر بگیرید.

 • گزارش گیری ساده تر از پیشرفت کار

  از کمپین های سئو یا قراردادها و کلمات کلیدی در دست کار خودتان به سادگی و یکجا از همه آنها گزارش تهیه کنید.

 • صرفه جویی در زمان

  بجای جستجوی دستی و اتلاف زمان زیادی در طول روز یا هفته برای سنجیدن رتبه کلمات کلیدی و یادداشت کردن آنها، زمان را وقف کارهای مهم‌تر کنید.

 • در اختیار داشتن داده ها

  شما همیشه به این داشبورد برای نمایش عملکرد یا دیدن وضعیت سئو و رتبه سنجی کلمات کلیدی دسترسی دارید و میتوانید قبل و بعد از اتفاقات و آپدیت ها را مشاهده کنید.

زانکو رنک ترکر چطور بشما کمک میکند؟

اگر شما یک سئوکار هستید باید در جریان رشد پروژه های سئو خودتان باشید و پیشرفت ها و پسرفت های کلمات کلیدی و رتبه هایی که سایت های شما برای آنها کسب کرده است را زیر نظر بگیرید؛ قطعا میتوانید تمام اشتباهات یا مشکلات را پیدا کرده و سریعا برای آنها اقدام کنید.

ابزار سئو زانکو ترکر میتواند رهگیری کلمات کلیدی و سنجش رتبه های کلمات هدف شما در پروژه های سئو را بصورت 24 ساعته زیر نظر گرفته و آمار تازه و جدید بشما ارائه کند. اگر میخواهید رتبه واقعی کلمات کلیدی خودتان در صفحه نتایج گوگل را بدست بیاورید زانکو سئو رنک ترکر بشما کمک میکند.

تشخیص آسان پیشرفت پروژه

کمک میکنیم بتوانید افت و خیزهای رتبه سئو سایت خودتان و لیست کلمات کلیدی پروژه هایتان را داشته باشید.

گزارش ساده تر به کارفرما

میتوانید به کارفرما گزارش ساده تری ارائه کنید و بهترین کلمات و بییشترین پیشرفت ها را با یک کلیک در اختیار داشته باشید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

بدون نیاز به جستجوی دستی، در هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ، رتبه سئو سایت و کلمات کلیدی را وارسی کرده و بدست بیاورید.

سنجش پیشرفت بدون نیاز به تخصص

بدون اینکه تخصص کافی داشته باشید از پیشرفت پروژه هایی که به مجری سئو و متخصص های استخدام شده سپرده اید اطلاعات کسب کنید.

این ابزار چطور باعث پیشرفت سئو میشود؟

شما از الان یک ابزار در اختیار دارید که همیشه پروژه را زیر نظر گرفته و برای شما تمام گزارش ها را آماده کرده است، آیا داشتن یک دید کلی از وضعیت سئو ایده‌آل نیست؟

چطور میتوان انتظار نتایج ایده آل داشت؟

شما میتوانید همیشه تاثیر کارهایتان روی پروژه و پیشرفت ها را پیدا کنید. این یعنی شما تمام چیزهایی که برای سنجش و آزمون خطا نیاز دارید را در لحظه میتوانید بررسی کنید.

آیا میتوانیم از این ابزار نتیجه بگیریم؟

این ابزار قرار است هر روز بشما یک گزارش را نمایش بدهد که شما با آن بتوانید پیشرفت ها و پسرفت های پروژه ها و کلمات کلیدی را پیدا کنید.

آیا آمار سرچ کنسول گوگل دقیق است؟

🔺 رهگیری کلمات کلیدی یعنی شما همیشه از وضعیت پیشرفت سایت خودتان خبر داشته باشید 🧐. آیا سرچ کنسول این کار را برای شما انجام میدهد⁉ قطعا به رتبه سرچ کنسول برای کلمات کلیدی نیاز دارید😊 ولی نباید به آن اعتماد کنید😈 چون این ابزار بیشتر از 10 شاخص را برای کلمه کلیدی جمع و سپس بر تعداد تقسیم میکند.🤯

🔺 بخاطر اینکه گوگل دوست ندارد شما بفکر کسب رتبه باشید❌ در آماری که ارائه میکند کمی بازیگوشی هم بخرج میدهد و آنها را بهم میریزد😎. بخاطر روش گوگل یعنی سنجش رتبه در تمام حالت ها و ارائه میانگین، شما رتبه دقیقی در سرچ کنسول مشاهده نخواهید کرد🤨. بنابراین شما همیشه رتبه میانگین در تمام دستگاه ها، مرورگرها، نوع جستجوها و… را دارید و این میانگین رتبه با رتبه واقعی سایت شما در گوگل تفاوت زیادی دارد😦.

🔺 بنابراین بعنوان یک سئوکار نباید آمار رتبه سرچ کنسول را به کارفرما ارائه کنید⚠ چون هیچ وقت رتبه واقعی را نمایش نمیدهد و البته که بروزرسانی آن هم شاید مناسب گزارش دهی آخر ماه به کارفرما نباشد💢. پس بهتر است آمار دقیقی که واقعا نمایش آن و صحبت در مورد آن برای شما و کارفرما هم ساده تر هست را ارائه کنید😃.

🔺 اگر کارفرما هستید🤵 نباید بر اساس سرچ کنسول و آمارهای نامشخص آن در مورد رتبه کلمات کلیدی بین نتایج جستجو، فعالیت های سئوکار یا متخصص های استخدام شده را قضاوت کنید⛔. بهتر هست فعالیت ایشان را بدون اینکه نیازمند تخصص خاصی باشید روی کلمات کلیدی قراردادهایتان مشخص کنید و این کار را در کمال سادگی میتوانید با زانکو ترکر انجام دهید😍.

چطور میتوانیم به موفقیت در سئو برسیم؟

موفقیت در سئو فقط در اختیار کسانی هست که تصمیمات درست میگیرند و به اندازه کافی تلاش میکنند. اگر واقعا میخواهید یک پروژه موفق در سئو داشته باشید بهتر هست با آسان ترین کلمات کلیدی شروع کنید و پیشرفت خودتان را وارسی کنید.

چرا باید برای پروژه های سئو کلمه کلیدی در نظر بگیریم؟

از نظر یک متخصص سئو همه چیز فقط کلمه کلیدی نیست اما از نظر کارفرما و شرکت ها که کارهای خودشان را به متخصص های سئو و دیجیتال مارکتینگ می سپارند، کلمه کلیدی یک نشان برجسته و یک دلیل شفاف برای پروژه های سئو هست که باید سئوکار در آنها موفق شود.

چرا کلمات کلیدی تا این حد مهم هستند؟

کلمات کلیدی همان واژه هایی هستند که برای کسب و کارها کلید تبدیل کاربر به مشتری به حساب می آیند. اگر یک کسب و کار کلمات کلیدی خودش را درست شناسایی نکند نمیتواند به بهترین شکل ممکن به نیاز کاربرانش پاسخ دهد و حتی محصولاتش را در بازار عرضه کند.

آیا شما واقعا به چنین ابزاری نیاز دارید؟

مسئله اصلا این ابزار نیست، شما باید یک ابزار داشته باشید که با آن بتوانید مسیر درآمدزایی و پیشرفت سئو سایت خودتان یا مشتریان تان را پیدا کنید یا اینکه اگر یک شرکت هستید که پروژه سئو را به یک مجری خدمات سئو و یا شرکت دیجیتال مارکتینگ واگذار کرده است، بهتر هست بدانید که پیشرفتی که در پروژه ها برای شما حاصل شده است چقدر است.

آیا نیاز داریم رتبه کلمات کلیدی را مرتب وارسی کنیم؟

فکرش را بکنید که در ابتدای یک کار هستید و تازه یک پروژه سئو را شروع کرده اید یا اینکه تازه در یک شرکت استخدام شده اید، بهتر نیست گزارشی روزانه از پیشرفت ها و نقاط قوت ها داشته باشید؟ برای اینکه بتوانید همیشه یک خروجی از کار خودتان داشته باشید، بهتر هست اینکار را با یک شیت اکسل انجام دهید. البته اگر میخواهید یک دستیار برای اینکار داشته باشید ابزار زانکو ترکر میتواند بشما کمک کند.

چرا ابزارهای سئو خیلی محبوب هستند؟

ما برای تمام کارهای دیجیتال مارکتینگ به ابزارهایی نیاز داریم که بتوانیم از آنها برای تحلیل داده ها و پیگیری ها استفاده کنیم، با این حال، توسعه چنین ابزاری برای تمام دیجیتال مارکترهای ایرانی احساس میشد و اکنون زانکو سئو رنک ترکر اینجاست که بشما در کارهایتان کمک کند.

امکانات زانکو سئو رنک ترکر چیست؟

خبر خوب اینست که ما کار روی آن را هرگز متوقف نخواهیم کرد و سعی داریم آن را به یک ابزار بسیار قدرتمند تبدیل کنیم. در حال حاضر روی کاربردهای کلیدی بیشتر متمرکز هستیم.

ابزار سئو زانکو ترکر میتواند رهگیری کلمات کلیدی و سنجش رتبه های کلمات هدف شما در پروژه های سئو را بصورت 24 ساعته زیر نظر گرفته و آمار تازه و جدید بشما ارائه کند. اگر میخواهید رتبه واقعی کلمات کلیدی خودتان در صفحه نتایج گوگل را بدست بیاورید زانکو سئو رنک ترکر بشما کمک میکند.

رهگیری کلیدواژه برای تمامی دامین ها

شناسایی و مشاهده بهترین و بدرترین کلمات کلیدی سایت

مشاهده مسیر پیشرفت یا افت کلمات کلیدی بر اساس تاریخ و لینک

لیست کلمات کلیدی و تاریخ افزوده شدن آنها به لیست ترکینگ

ارائه بهترین لینک ها برای کلمات کلیدی سایت شما

داشبورد کاملا بصری و ایده آل برای تحلیل رشد و پیشرفت پروژه

و امکانات جدید دیگری که به زودی از راه خواهند رسید.

ویدیو ی آموزشی زانکو سئو رنک ترکر

ترکر رشد Growth Tracker

اگر دیجیتال مارکتر یا سئوکار هستید یا حتی سئوکار استخدام کرده اید و نیازمند ابزاری حرفه ای برای صرفه جویی در زمان و هزینه هستید تا بتوانید کنترل بهتری روی پیشرفت پروژه هایتان داشته باشید، ابزار سئو ترکر Tracker اینجاست که بشما در پیشبرد پروژه های سئو و کسب ترافیک بیشتر کمک کند.❣